Forum dyskusyjne

Info

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

kasiak dołączył
19.04.2006

kasiak 12:49 | 19.07.2006

Czy mógłby mi ktoś polecić gdzie warto zatrzymać się na Goa?
I może jakieś tanie ale w miarę spoko hoteliki w Jaisalmerze, Udaipurze i Bombaju oraz Delhi?
Z góry wielkie dzięki

sebami dołączył
01.10.2005

sebami 14:59 | 23.07.2006

czesc
przez 3 m-ce podrozowaep po Indiach i Nepal. oto kilka detali na temat Twoich miejsc; na Goa polecam Palolem(bambusowe chatki tuz przy plazy) i okolice; dziewicze plaze wspaniale okolice, w Jaisalmerze duzy wybor hotei i pensjonatow znajdziesz w forcie(swietna atmosfera), Mumbaj: Hotel Prosser, ul. Henry Road na Colabie tuz przy Indian Gate
Udanej wyprawy
Sebastian

kasiak dołączył
19.04.2006

kasiak 21:15 | 23.07.2006

Serdeczne dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam Kasia

anguna dołączył
19.08.2006

anguna 10:17 | 22.08.2006

Byłam w Indiach kilka lat temu.Może moje informacje Ci pomogą.W Bombaju spałam w Four Season-cena nie była wygórowana,hotel typu wieżowiec z windą,blisko oceanu czasy świetności miał już za sobą.Jechałam w "ciemno"z lotniska busem za darmo.W Indiach zawsze możesz obejrzeć pokój zanim sie na niego zdecydujesz-zawsze tak robię.
Cenę wstępnie ustaliłam juz na lotnisku.
Na Goa możesz sie dostać promem(wodolotem)lub samototem ok.13 linii krajowych.Wybrałam Saharę,była najtańsza.Bilety są tańsze w lakalnych biurach podróży niż zamawiane w hotelu.
Goa to zagłebie hotelarskie-nawet jak pojedziesz w ciemno zawsze znajdziesz coś w niewygórowanej cenie.Ja byłam w Altrude Gest House ok.5-10$ w zalezności jak długo będziesz,czy chcesz lodówkę itp.-widok na ocean przez wielkie okno.Posiłki najlepiej jadać na plazy-są świeże i pyszne.
Ogólnie noclegi od1-100$,przy czym droższe hotele nie są warte swojej ceny.
Jeżeli masz jakies pytania-chętnie odpowiem.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl