Forum dyskusyjne


Planowany pobyt Krabi i coś jeszcze

kategoria podróże po świecie

ElTuristo dołączył
17.08.2009

ElTuristo 15:52 | 17.08.2009

Czołem. Wybieramy się z żoną na przełomie listopada i grudnia. Prosimy o wskazówki, gdyż jeszcze nigdy nie lecieliśmy w ten rejon. Chcemy spędzić tydzień w jednym miejscu (może właśnie Krabi) aby ponurkować, podelektować się spokojnym otoczeniem i potem zmienić rejon. Ważne, by wszędzie można było uraczać się miejscową kuchnią poza hotelem oczywiście. Jakie wskazówki co do przelotu, transferu z Bangkoku, gdzie najlepiej się zatrzymać? Czy warto korzystać z gotowych ofert, czy atakować bezpośrednio hotele na miejscu? Nie chcemy wydać fortuny, ale też marzą nam się fajne warunki na plaży (najlepiej bungalow). Istotna jest atrakcyjność dna morskiego oczywiście :) wszelkie sugestie będą mile widziane. Wstępnie mamy namierzone bilety z Wawy przez Zurych do Bangkoku liniami Swissair za 2250zł od osoby. Dobra oferta? Dzięki i pozdrawiamy!!!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl