Forum dyskusyjne


szukamy 2 os - towarzyszy podróży 22 VIII - 5 IX

kategoria inne

tania oferta dołączył
18.08.2009

tania oferta 19:08 | 18.08.2009

Oferta w stylu iście last minutowym. Znajomi wystawili nas do wiatru w ostatniej chwili i tym sposobem proponujemy 2 tygodniowy pobyt w 4* hotelu Royal Sun (www.nocowanie.pl/bulgaria/noclegi/sloneczny_brzeg/apartamenty/  25937/) oddalonym o 250 m od morza. Apartament, który mamy wynajęty posiada 2 pokoje. Sypialnię i salon, w którym jest rozkładana sofa. Proponujemy salon w cenie 1500 zł (za salon za całe 2 tygodnie, a nie od osoby). My (młode małżeństwo) zajmujemy sypialnię. Apartament ma okna na baseny, balkon, tv, toaletę, aneks kuchenny. Dojazdu sa opcje dwie:
a)samochodem - cena w 1 stronę za samochód to ok. 1000zł. W stronę powrotną chętnie się zabierzemy, jeśli by się Państwo zdecydowalil na taką formę dojazdu to oczywiście pokryjemy połowę kosztów podróży powrotnej. Czyli całkowity koszt dla Państwa podróży to 1500 zł w 2 strony już dla 2 osób
b) druga opcja to oferujemy za darmo bilety lotnicze na trasie Warszawa - Burgas. Jedyny koszt jaki by Państwo musieli ponieść w związku z biletami to za zmianę nazwisk, czyli 150 od biletu. Kwestia powrotu leży już po Państwa stronie. Podpowiadamy, że autokar w drodze powrotnej to koszt ok 400 zł (za osobę). Bilet lotniczy ok 500 / 600 zł za os. Proszę o konakt pod nr tel. 0509176592Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl