Forum dyskusyjne

wróciłam

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

katarzyna.kno dołączył
04.06.2009

katarzyna.kno 09:07 | 19.08.2009

Hej, wróciłam z dwutygodniowej objazdówki po Rumunii - służe informacjami katarzyna.kno@gmail.com Kasia :)

katarzyna.kno dołączył
04.06.2009

katarzyna.kno 11:35 | 19.08.2009

z Rumunii, a dokładniej: Maramuresz, Bukowina i Transylwania. O innych częściach (jeszcze) niczego nie wiem :)

atlantyk dołączył
02.01.2010

atlantyk 13:22 | 04.01.2010

Hej;) Pytanie jak najbardziej serio - jakie są tam dziewczyny i w ogóle młodzież ? i drugie pytanie jak wygląda sprawa bezpieczeństwa czy duże miasta są nie bezpieczne ? chyba tak..?

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 11:21 | 10.05.2010

Hey, byłem 2 lata pod rząd 2006-2007 - praktycznie cała Rumunia, kraj b. przyjazny, ludzie życzliwi, bardzo lubią Polaków, duże miasta może niezbyt bezpieczne nocą, ale mniejsze miejscowości to oaza spokoju, opowieści o złodziejstwi i skorumpowanych policjantach to mit (mnie 2 razy zatrzymywała policja za przekroczenie prędkości i za każdym razem pouczenie z uśmiechem na ustach). Pozdrawiam

bialyzibi dołączył
08.05.2010

bialyzibi 15:00 | 10.05.2010

Też byłem dwukrotnie w Rumunii w tych regionach co Ty a ponadto w Alpach Rodniańskich , Alpach Transylwańskich, Bucegach . Żadnych przykrych zdarzeń , złych doświadczeń, drogi lepsze niż w Polsce .Mam wrażenie że Rumunia się szybciej rozwija niż Polska. Polecam , ja wrócę kolejny raz....

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 10:41 | 16.05.2010

Kasiu, a jakimiż to informacjami możesz służyć po zaledwie kilku dniach spędzonych w tym kraju?? Na ile poznałaś tamtejsze realia, tradycję, ludzi? Ile czasu spędziłaś na górskich ścieżkach...?

mrw111 dołączył
15.12.2010

mrw111 20:42 | 15.12.2010

W Rumunii podobno działa sieć pizzerii Dominium, którą możemy zobaczyć w Polsce. Czy maistas i namus - www.pizzadominium.lt  to kraj, który zapoczątkował karierę tego wspaniałego jedzenia ?

arturpmiechow dołączył
22.03.2011

arturpmiechow 16:31 | 22.03.2011

chcialem tylko powiedziec ze ja jestem zachwycony Rumunią ,jestem tam co tydzien ,fakt ze w niektorych miejscach jest brudno i brzydko ale mysle ze Rumunia za pare lat bedzie ladniejszym i bardziej ustabilizowanym krajem niz nasza " kochana " polska . w szybkim tempie rozbudowywują sie tam autostrady i głowne drogi ,przy wiekszoisci firm mozna smialo korzystać z WI-FI nie tak jak u nas wszystko po blokowane . pozdrawiam wszystkich tych którzy odwiedzili ten wspaniały kraj .

arturpmiechow dołączył
22.03.2011

arturpmiechow 16:42 | 22.03.2011

powiem Ci tylko tyle ze to ze policja nie bierze łapówki to nie jest zaden mit .Biarą łapówki i jeszcze długo będą je brali ,od osobówek może boja sie brać bo nigdy nie wiadomo kto nią jedzie ,według mnie nie chcą ryzykowac inaczej jest z ciężarówkami ,biorą ile sie da a zaczyna sie juz od samej granicy np w Bors.Co do złodziejstwa tez nie masz racji trzeba sie pilnować na kazdym kroku .A ludzie co niektórzy są faktycznie bardzo mile nastawieni do polaków .Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl