Forum dyskusyjne

uczenie angielskiego w Chinach - szukam towarzystwa

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

furusek dołączył
22.08.2009

furusek 15:31 | 22.08.2009

Witam,

Interesuje mnie wyjazd do Chin w celu uczenia (najprawdopodobniej dzieci) języka angielskiego. W zasadzie jestem już zdecydowana i nawet nieźle zorientowana w temacie, ale wychodzę z założenia, że w razie jakichkolwiek problemów "co dwie głowy to nie jedna" ;] Swój wyjazd planuję na luty 2010 i już teraz szukam osoby, którą też ciągnie na tamten kraniec świata, i z którą mogłabym zjednoczyć siły w walce z przeciwnościami losu, biurokracją i wyobcowaniem w innej kulturze :)

Dla zainteresowanych zostawiam namiary :)
furusek [at] tlen.pl

pozdrawiam,
Ania :)

CK dołączył
24.08.2009

CK 18:31 | 25.08.2009

Hi Ania,
ja od jakiegos czasu mieszkam i studiuje w chinach (Kunming Yunnan province) z tego co mi wiadomo jest nas tu 2 na stale (Polakow) i kazdego roku przyjerzdza tu ok 2-3 studentow z wymiany miedzynarodowej.
jak niewybralas jeszcze konkretnego miasta, zapraszam do Kunming
pozdrawiam
CK
jak masz jakies pytania to daj znac
gg:10796865

furusek dołączył
22.08.2009

furusek 20:11 | 25.08.2009

wow! jestem w szoku, ponieważ właśnie Kunming najbardziej mnie interesuje :) Ogłosiłam się raz na pewnym forum dla nauczycieli angielskiego i z Kunmingu dostałam najciekawszą ofertę [liczę na to, że w lutym nadal będzie aktualna]. Jeśli już cokolwiek się wyjaśni to z pewnością skorzystam z Twojego numeru, celem zdobycia odpowiedzi na dziesiątki moich pytań dotyczących życia w tym mieście. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)
Ania

magdabis dołączył
18.01.2004

magdabis 18:50 | 25.08.2009

Może spróbuj skontaktować się z tą dziewczyną www.republika.pl/maniecka 
Wiem, że chyba dwukrotnie pracowała w Chinach ucząc angielskiego na uniwerku

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl