Forum dyskusyjne

Jakie wino

kategoria podróże po świecie

Linkus dołączył
12.07.2009

Linkus 19:25 | 23.08.2009

jakie wina bułgarskie polecacie? Co warto kupić? Jaki region? We wrześniu krótka wyprawa znajomych a ja chciałbym złożyć im zamówienie. Tylko nie wiem jakie.
Pozdrawiam

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 22:52 | 23.08.2009

...nie pomogę, pijam tylko Martini...z lodem

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 08:17 | 24.08.2009

Amaranth a jakie ,bo ja też, jeszcze lubię CORA ,ale już bardzo dawno nie widziałam :((( I oczywiście i zawsze nalewkę :)))))))))

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 09:37 | 24.08.2009

Bianco, ale rosse też może być.../co prawda nie w temacie- bułgarskich nie znam/...Qmoszka, a Ty od poniedziałku o nalewkach...

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 09:47 | 24.08.2009

A jak ? Trzeba jakoś zacząć nowy tydzień :))))

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 10:56 | 24.08.2009

Amaranth wiesz że jednym z najwięcej produkujących win państw to jest Mołdawia ,jednak zachód narzucił im swoje warunki. Są to bardzo dobre wina,niech świadczy to że Francja lwią część zabiera na swój rynek pod odpowiednimi nazwami :(((( Ale to taka ciekawostka

[konto usunięte] dołączył
23.02.2012

[konto usunięte] 22:25 | 14.12.2012

Co prawda już "po zawodach", ale rekomendacja na przyszłość - znakomita jest Tamjanka (biała półwytrawna). Ma fantastyczny, winogronowy smak z leciutką goryczką, pasuje zwłaszcza do serów. Powinno się ją pić schłodzoną do około 10 stopni.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl