Forum dyskusyjne

Trasa po tajlandi na 3 tygodnie

kategoria podróże po świecie

patu dołączył
25.08.2009

patu 19:57 | 25.08.2009

Hej wszystkim
Proszę osoby które były już w Tajlandi o przedstawienie jakiejś ciekawej trasy na 3 tygodnie . Generalnie od którego miejsca najlepiej zacząć i gdzie skończyć ?

patu dołączył
25.08.2009

patu 20:14 | 25.08.2009

Właczajac w to średnie wydatki : wypsy, nurkowanie , przejazdy samochodem , przeloty . Mam przewodnik ale mnie generlanie ciekawi wasza opinja z ciekawa trasą :)

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 19:43 | 26.08.2009

no cóż zaczął bym od pólnocy Chang mai Chang Rai zaraz po przylocie smigaj air asia dalej do Chang Mai zaoszczędzisz czas i kasę bo loty z Bangkoku do Chang mai sa za grosze sprawdz :
www.airasia.com 
potem już możesz sie byczyc gdzieś na plaży ja stawiałbym na dalekie południe gdyż plaże są czystsze bielsze a co ważne sa cudowne rafy ! polecam wyspę Ko Lipe i zwidzianie okolic Krabi koniecznie błekitna laguna dobrze trafic na sam koniec na zakupy do Bangkoku na chutaczak market czynny od piatku-niedzieli
pozdrawiam
neronek

www.neronek.geoblog.pl 

BIRMA -TAJLANDIA 2009
neronek5.blog.onet.pl/ 

HONGKONG-CHINY-
neronekbyd.blog.onet.pl/ 

KAMBODŻA -LAOS -TAJLANDIA:
darekneronek.blog.onet.pl/ 

WIETNAM-TAJLANDIA:
neronek2.blog.onet.pl/ 

pearlaa dołączył
29.08.2009

pearlaa 05:59 | 29.08.2009

hej my wybierany sie na poczatku listopada na 2 tyg zhakiem nie wiem czy ten czas wystarczy an zwuedzenie chiang mai a bardzo bysmy chcieli , zle zaznaczam ze oczywiscie chcemy poleniuchowac na wyspach .. prosze orade czy i jak .. lecimy do bankoku..

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 11:48 | 29.08.2009

Do Chiang Mai z Bangkoku możecie polecieć samolotem lub pojechać nocnym pociągiem. Pociągiem będziecie około 8 rano. My w tym roku jechaliśmy pociągiem, ale wysiedliśmy w Phitsanulok ponieważ chcieliśmy zobaczyć park historyczny w Sukhotai (taki mały Angkor). Z Sukhotai pojechaliśmy autobusem do Chiang Mai. W Chiang Mai możesz być od 5 dni (dla mnie minimum razem z trekkingiem) do 2 tygodni w zależności od upodobań, w tym obowiązkowy trekking po okolicznych górach. Chiang Mai to dla mnie najfajniejsze miasto w całej Tajlandii, dużo fajniejsze niż przereklamowane Luang Prabang w Laosie. Oczywiście komercyjne, ale w dobrym kontekście tego słowa, czyli niezła organizacja, udogodnienia dla turystów, bezpieczeństwo, życie nocne itp. Fajny guesthouse to Gap's, niestety nie można tam zrobić rezerwacji, a przeważnie jest tam pełne obłożenie. My wykupiliśmy od nich trekking, więc mieliśmy przygotowane pokoje na powrót. Chciałbym jeszcze kiedyś wrócić do Chiang Mai.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl