Forum dyskusyjne

klikacz

kategoria podróże po świecie

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 19:36 | 26.08.2009

pojawił się klikacz >ewe1977 <(SO:3.54 | , wyładował swoje flustracje na zdjęciach Bo, Orszuli...moich....
może klikaczu posiadaczu rewelacyjnych fotek dodasz jakiś komentarz i podzielisz się doświadczeniem?
nie pierwsza to akcja tej osoby...
" marianna_p ( 2008-06-12 22:23:30 )
witam:)dziękuję za ocenienie moich dzisiejszych zdjęć… byłam ciekawa, jakie prace robisz, skoro moje oceniłaś w większości na 3, chętnie usłyszałabym komentarz do tych ocen. To Twoje najlepsze zdjęcie..hmy..co my tu mamy? temat meksyk, brak komentarza, a na zdjęciu fragment korony jakiegos zachwaszczonego drzewa, w dużej części w cieniu i fragment muru… kompozycja: no tak drzewo jest centralnie, a mur może niechcący wszedł Ci w kadr, jego sylwetka tez żadna jak dla mnie, kolorystyka całości smutnawa- mnie nie przekonuje. ciekawe co chciałaś tu pokazać i czy na prawdę nie było w Meksyku nic ciekawszego od serii murów, resztek 1(?) nieopisanej piramidy i chaszczy? na jaką wobec tego ocenę zasługują Twoje prace? i czym w ogóle się kierujesz oceniając innych...zgaduję: złym humorem??? Nie będę ich oceniać, bo kierując się moimi kryteriami, i poprzeczką jaką sama narzuciłaś oceniając moje, musiałabym dać oceny, których raczej nie daję...może po prostu mamy zupełnie inną wrażliwość."

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 20:00 | 26.08.2009

Amaranth wczoraj skomentowałam fotki niejakiego miśka dzisiaj miałam przelot z prędkością odrzutowca :))) Zjechał jak mógł i poszedł na szczaw :))) Juz go nie ma :)) Zaraz zobaczę co ta ewe 1977 nakombinowała ? Daj spokój z ocenami,to draństwo takie jest i nic z tym się nie zrobi :(( Nie potrafią geby otworzyć ,tylko szukają jak i gdzie namieszać :(( Im właśnie o to chodzi,wszyscy którzy tutaj są obecni i tak wiedzą swoje i mają na ten temat inne zdanie :))))) Nie daj się ponieść emocją :(( Pozdrawiam !!! :))

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 20:02 | 26.08.2009

widziałam Qmoszko te jego wpisy i popisy...

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 20:06 | 26.08.2009

...akcja objęła wszystkie z 5 z top dziesiątki, kilku osób....
....wczoraj to wywróżyłaś, hi, hi...

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:52 | 27.08.2009

ehhhh kolezanka ewe sie nie pojawila ona sie przebudzila tylko to stary grupowy klikacz erotoman :-)) no i chyba wlasnie ma napad , nie przejmuj on wpada i wypada a swoja droga dawno tu juz prwadziwych klikaczy nie bylo :-))

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 11:44 | 28.08.2009

no jak się nie przejmować? rozmawiamy sobie o kopułkach kościoła, a tu...jakieś zakonnice chyba się pologowały, bo każde moje foto im przeszkadza....odczeka taka 2-3 dni i dawaj!...
no nic pokasuję te zdjęcia , zachowam pod jednym wszystkie Twoje wpisy dla potomnych...jeszcze admin wystawił mnie na pokuszenie...

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 12:36 | 28.08.2009

Nie ma co,ja ze swoją gliną też na okładkę trafiłam,dopiero teraz spostrzegłam. Ale mam sporo fotek z "glinianymi"ludźmi :))) I są bardzo ciekawe :))) No powiedzmy dla mnie :))))) A kółko różańcowe i tak długo coś spało :)))))

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 12:52 | 28.08.2009

od wczoraj spadasz...no, nic idziemy na urlop...niech w innych klikają...a dziś ciekawie się zaczęło...

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 13:38 | 28.08.2009

Nigdzie nie spadam :))) siedzę na 4 literach :)))) Wyautowany kolejny :((( Ale jakoś mi nie śmieszno :((( Ciekawe jako kto się odrodzi ? :))) Ale mam co potrzebne do namiarów :)))))

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 14:39 | 28.08.2009

Ach na koniec spostrzegłam znajomy mi cytat "TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI" Qrde że ja mam taką pamięć :((( Szkoda słów na chamstwo jakie tutaj jest odstawiane :((( A do kogo to się odnosi ??? Ta osoba doskonale wie o tym i to jest qr..... na najwyższym stopniu :(((

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 04:27 | 29.08.2009

Qrde, niby prezes a nic nie qmam.... :-(((. O czym Wy piszecie????? Coś przeoczyłem??? Jakaś afera była beze mnie???? Możecie wyjaśnić??? Skąd np ten cytat??? Do kogo i o co ma Amaranth pretensje???

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 05:26 | 29.08.2009

Amaranth; Tylko proszę o nie wyśmiewanie się z kółka różańcowego ani z zakonnic..... Mnie tu już za to też objechano.... :-)))) - może Kółko Świętego Globtrotera np.... ???

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 08:53 | 29.08.2009

...ani się nie wyśmiewam, ani nie mam pretensji....
objaśniałam tylko Emskiemu n/t kościółków w Grecji...
1. wpadła ewe ...w zdjęcia kilku osób....
2. misiek zaatakował Qmoszkę, wpisy przy jej zdjęciach...
3. oberwał i kudlik
..to rzeczywiście coś przegapiłeś...

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 08:52 | 29.08.2009

Andrzej wiesz co ?? Jaki z Ciebie PREZES ? Fajnie się za sadzawką opieprzać,powiedz mi za co i po co jesteś prezesem ? :))))) Ja tam nie krzywduję sobie .wesoło było ,oj jak fajnie :))))) Lubię takie akcje ze sfrustrowanymi obywatelami naszego społeczeństwa :)))))) Wcale się nie zdziwię jak dzisiaj może jutro znowu jakiś CZŁONEK nas zaszczyci :))))))

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 08:55 | 29.08.2009

a może cytacik tego miśka wrzucić? ...

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 09:48 | 29.08.2009

Chyba nie ma takiej potrzeby ,ale czy taka kreatura jest cokolwiek mi zrobić ?:)) Raczej nie ! Jest za słaby (a) a fotką nic się nie stało,dalej są takie jak były :))) Jednemu się podobają innemu nie :) Tak jest ze wszystkim .Tyle dobrego wyszło że może jak wlezie tutaj następnym razem to będzie mnie unikał :))) Czy wytrzyma to co będę pisać,jak znam siebie to będę,to przeżyje jak nie ,to poleci :)))) Mówimy tu o 2 osobach ,misiek i ten wczorajszy nawiedzony . Qrde dwa dni ostrej walki,prawie wręcz :))) A wsparcie tylko od Qdika :))) Reszta to czytacze i to kiepskiej jakości :((((

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 10:15 | 29.08.2009

Andrzej na mój temat to zobacz sobie tylko (to powinno Ci wystarczyć) wpis pod moimi łabędziami ,nic więcej nie musisz wiedzieć :)))))) Ale fajna czytanka teraz jest na moich fotkach :))) ten jeden zaczął się na koniec mylić,chyba piana w gębie nie pozwoliła mu sie dokładnie wypowiadać :)))))))

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 11:09 | 29.08.2009

..mnie "powalił" wpis pod Apollinem w wieńcu słonecznikowym na skroniach...

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 15:00 | 29.08.2009

Niestety nie wiem, o który wpis chodzi.... a ten z CzęŚtochowy, który ma już Was dość i się che z Waszego grajdołka wyprowadzić to przecież pryszcz w porównaniu z tym co tu bywało.... Jakoś mi umknął Miś...trz Fotografii, ale widzę, że przez Qmoszkę niestety ponieśliśmy straszne straty i nie dostąpimy zaszczytu oglądania jego wspaniałych zdjęć :-))))).
Mania dopisywania, lub oceniania "w rewanżu" starszych zdjęć jest tutaj dosyć często spotykana, ale ja przestałem już na to zwracać uwagę... :-)))

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 15:28 | 29.08.2009

..u Qmoszki w topie , zdjecie gliny w wianku słonecznikowym na głowie..

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 00:58 | 28.09.2009

>kolezanka ewe 1977 sie przebudzila tylko to stary grupowy klikacz erotoman :-)) no i chyba wlasnie ma napad<

emski dołączył
13.12.2003

emski 04:35 | 28.09.2009

jaki erotoman co ty opowiadasz ....to moze byc kobieta niespelniona czysta feministka :-)))

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 10:52 | 28.09.2009

a gadam..nie gadam...zacytowałam...
autor komentarza: emski
data dodania: 2009-08-27 02:52:46
treść:
ehhhh kolezanka ewe sie nie pojawila ona sie przebudzila tylko to stary grupowy klikacz erotoman :-)) no i chyba wlasnie ma napad , nie przejmuj on wpada i wypada a swoja droga dawno tu juz prwadziwych klikaczy nie bylo :-))

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:52 | 28.09.2009

fakt moje slowa :-(( ale a moze by ja z niko zkumac niech sobie gdzies razem w jakims miejscu poklikaja i znowu im usmiech wroci na twarze :-))

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 17:14 | 28.09.2009

jakoś się tym jej klikaniem za bardzo nie przejmuję...choć wyjątkowo cięta na mnie...ale wczoraj kolejne partie zdjęć wielu osobom ścięła...
jeszcze lepszy jest k.klonik !!!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl