Forum dyskusyjne

wlasnym wozem po pakistanie

kategoria podróże po świecie

ewelajna dołączył
27.08.2009

ewelajna 15:24 | 27.08.2009

czy ktos z was podrozowal juz wlasnym samochodem po pakistanie? za wszelkie wskazowki bede bardzo wdzieczna.

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:58 | 27.08.2009

qurde to jest pomysl !!!! rano pokaze cie Al Jazzira a po poludniu pokaza twoja glowe !!! ale adrenalina !! potrzebujesz kierwce ?

ewelajna dołączył
27.08.2009

ewelajna 16:37 | 27.08.2009

adrenalina swietna motywacja :) kierowce juz posiadam, ale dzieki za propozycje. pozdrawiam

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 16:13 | 27.08.2009

zapomnij! - jeżdżą gorzej niż w Indiach - nie dość, że z angielska to mało kto przestrzega jakichkolwiek przepisów. W mniejszych miastach policja nawet nie sprawdza czy kierowca ma prawo jazdy (czasem kontrolują, ale od wielkości Lahore wzwyż), za kierownicą często widzę niepełnoletnie wyrostki. Drogi są w fatalnym stanie i porusza się po nich wszystko - rowery, motocykle, ryksze, wozy zaprzężone w osły lub konie i ciężarówki, które w świetle ich zwyczajów mają zawsze pierwszeństwo - tzn. spychają Cię z drogi. Wynajmij kierowcę. Pzdr.

ewelajna dołączył
27.08.2009

ewelajna 17:00 | 27.08.2009

czesc Bo1
dzieki za info. przeprawe planujemy wozem terenowym. czy masz jakies informacje doczyczace odpowiednich papierow dot. auta? jakis karnet? bede wdzieczna za dalsze info. z tego co piszesz domyslam sie, ze masz spore doswiadczenie w jezdzie po pakistanie
pozdrawiam.

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 17:41 | 27.08.2009

nie takie, bym mogła Ci konkretnie pomóc. Jestem tam często, ale lecę samolotem - póżniej, niestety "jestem wożona". Nie wiem, jak wygląda Wasza trasa, ale domyślam się, że raczej góry niż duże miasta. Na Twoim miejscu zadzwoniłabym do ambasady (tam lepiej chodzić osobiście, ale nie zerknęłam skąd jesteś). Obawiam się, że może istnieć konieczność tłumaczenia dokumentów na arabski.

ewelajna dołączył
27.08.2009

ewelajna 18:12 | 27.08.2009

trasa jeszcze nie jest ustalona. mysle, ze po przekroczeniu granicy z iranem bedziemy kierowac sie na polnoc zachaczajac o kaszmir, tadzykistan, kyrgistan, kazachstan i zrobimy kolko aby wrocic do europy. czy slyszalas cos od miejscowych o porwaniach dla okupu na granicy z iranem? mieszkam w koloni.

Bo1 dołączył
30.06.2007

ewelajna dołączył
27.08.2009

ewelajna 19:33 | 27.08.2009

czesc Bo1, niestety nie wiem jak kozystac z priv. jestem nowa :) pozdrawiam

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 19:42 | 27.08.2009

po prostu wysłałam do Ciebie bardziej obszernego prywatnego mail'a :). Już zapewne doszedł.

emski dołączył
13.12.2003

emski 23:49 | 27.08.2009

Bo bo ty naprawde uwiezrylas w ten post ? Dziewucha popija wody kolonskiej i jutro wytrzezwieje i sama przeczyta co tu napisala i sie zdziwi :-)) Juz byla tutaj taka mamuchna co z dzieciaczkeim samodzielnie przebyla podroz samochodowa po Peru i zdjec jak nie ma tak nie ma ? nawet w Al Jezzira :-))

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 09:52 | 28.08.2009

Zyję już tak długo, że niewiele rzeczy mnie dziwi i wiem, że to się da zrobić - pytanie, czy ryzyko i strach nie będą sporo większe od przyjemności ;D

ewelajna dołączył
27.08.2009

ewelajna 10:33 | 28.08.2009

witaj emski :)
niemasz dczynienia z osoba niedoswiadczona. aczkolwiek ten region jeszcze nie zostal przezemnie poznany. z resta sama sie nie wybieram. wiesz jak jest, adrenalina to jak dawanie sobie w zyle :) zaczelo sie malo extremalnie, ale z czasem chce sie wjecej i jeszcze wjecej....
www.naszawyprawa.com/relacje.asp 
fajna parka co ? w 2005 pochodzili !!! sobie troche po pakistanie :))
pozdrawiam

p.s. twoje podsumowania naprawde mnie motywuja :) oby tak dalej:))))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl