Forum dyskusyjne

Campamerica

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

florida dołączył
29.08.2009

florida 02:44 | 29.08.2009

Witam, jestem młodziutką studentką nową na tym forum:) w przyszłym roku wybieram się do Stanów z CampAmerica, wydaje mi się, że to najlepsza opcja dla mnie bo w pojedynkę nijak się wybrać nie mogę . Jestem raczej zdecydowana na wyjazd z nimi bo ich oferta przedstawia się najkorzystniej. Mimo wszystko chciałabym poznać jak najwięcej opinii na ich temat. Jeśli mieliście z nimi do czynienia napiszcie jak było. Będę wdzięczna,już nie mówię o mamie, która cała dygota na myśl o puszczeniu mnie gdziekolwiek:) pomóżcie mi ją uspokoić.

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 07:48 | 29.08.2009

Spróbuj również CCUSA - podobno niezłe. Generalnie spróbuj Google jak np: Campamerica problems - coś w tym stylu... :-))).
Ach, jeszcze jedno: omijaj Texas.... :-)))).

emski dołączył
13.12.2003

emski 14:29 | 29.08.2009

dobra rada ...w Texasie siedzi grozny kojot i szczerzy kly na "mlodziutkie studentki" :-)))

florida dołączył
29.08.2009

AndrzejB dołączył
23.04.2009

emski dołączył
13.12.2003

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 18:07 | 29.08.2009

Myślisz, że przestraszyłem??? No to trzeba było nie kłapać zębami... :-)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:34 | 29.08.2009

nieeeeee ja sie wystraszylem :-)))))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 19:37 | 29.08.2009

Młodziutkiej, niewinnej studentki.... ??? :-))))))))))

florida dołączył
29.08.2009

florida 19:43 | 29.08.2009

Mnie nie tak łatwo wystraszyć:) może jednak coś w temacie??? Wy globtroterzy:) jeśli o kojotach w Texasie tyle wiecie to może o campie coś też??:)

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 20:51 | 29.08.2009

Przepraszamy, że tak trochę nie na temat, ale my nie jesteśmy w tym temacie, choć być może ktoś inny z globtroterow coś takiego próbował??. O CCUSA słyszałem od znajomych, których córka się tam zatrudniła, ale nie mam kontaktów. Próbuj też googlem, jak odpowiednio sformułujesz pytanie, to znajdziesz wiele wypowiedzi. Powodzenia! :-)))

gigi_mola dołączył
09.09.2009

gigi_mola 09:22 | 11.09.2009

Moja koleżanka była 2 lata temu na campie właśnie z Camp America i była zachwycona (do tej pory zdarzają jej się teksty typu "a będąc na campie to, czy tamto..m:)"). Jeśli chodzi o organizację, to nie masz się o co obawiać. Przez cały pobyt jest się pod opieką i zawsze w razie jakiś problemów można się zwrócić do Amerykańskiego Instytutu Studiów Zagranicznych.
Co do zakwaterowania, to mówiła że warunki były całkiem okey (wiadomo nie jest to może 5 gwiazdkowy hotel, ale nie można narzekać, na spartańskie warunki, tak jak to się nieraz okazuje wybierając tanie wyjazdy dla studentów). Posiłki dostajesz w ramach pracy i niekiedy masz możliwość korzystania z np. ze sprzętu sportowego przeznaczonego dla gości. W wolnych chwilach oczywiście masz możliwość zwiedzania. Sama zastanawiam się nad takim wyjazdem, więc a nóż że się spotkamy ;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl