Forum dyskusyjne


Winobranie - gdzie pracowaliście

kategoria podróże po świecie

kraj Francja

orchidea dołączył
06.03.2006

orchidea 13:03 | 29.07.2006

Witam. Za kilka dni wyjeżdrzam do Francji na 2 miesiące. Pomyślałam, że pierwsze 2-3 tygodnie mogłabym wykorzystać pracując przy zbiorze winogron. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? Napiszcie proszę gdzie najlepiej szukać pracy między 15 sierpnia a 7 września, w którym regionie, mieście. Słyszałam, że najpierw zbiory zaczynają się na południu , kilka tygodni pużniej przesuwają się na północ.
Czy bez pozwolenia na prace mam duże szanse?
Ania
orchidea_86@o2.pl


Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 17:26 | 17.08.2006

Hello.Pracowałem przy "vendange" w Beujolais , koło Macon i Villefranche s.Saone a potem w Szampanii koło Troyes.Najwcześnie się zaczynają w okolicach Bordeaux.Generalnie praca ciężka i kasa niewielka ale jesli już się zdecydowałaś to strzeż się jak ognia tzw.pośredników ciemnej karnacji (Cyganów - jest ich dużo ) .Oszuści i niebezpieczne typy.Vive la France!!! Spóbuj w gastronomii ( a język ??? )Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl