Forum dyskusyjne

DO ADMINA

kategoria inne

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 08:28 | 31.08.2009

Szanowny ADMINIE taką korespondencją dałeś tylko większe pole do chamskich popisów dla tych mniej odważnych i nie potrafiących rozmawiać :(( Mam nadzieję że masz to pod nadzorem,gdyż jak znam życie ci rozmawiający inaczej będą próbowali wykazywać się :((( Takie jest moje zdanie

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 10:46 | 31.08.2009

...Witam....chodzi o te nową opcję ...korespondencje...?...czas pokaże...ale na innych forach jest to wygodny sposób kontaktu poza publiczną wymianą myśli...a jak to się w tym m-cu sprawdzi? ...zobaczymy...

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 10:48 | 31.08.2009

...tę...mnie brakuje opcji - popraw wpis!...skasuj wpis....

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 10:58 | 31.08.2009

Witam

Uruchomilismy wersje BETA (za chwile zostanie uruchomione powiadamianie online), podobne narzedzia funkcjonuja na wielu serwisach spolecznosciowych i sa jego podstawa. Nie tworzymy serwisu dla waskiej grupy uzytkownikow.

Funkcjonalnosc bedzie z czasem rozwijana, min o opcje "banowania" niechcianych osob.

Prosimy o zglaszanie ewentualnych bledow/poprawek.

pozdrawiam

GlobAdmin

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 22:26 | 31.08.2009

Bardzo dobrze powiedziane "nie tworzymy serwisu dla wąskiej grupy użytkowników" warte zapamietania

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 09:13 | 01.09.2009

Niko a Ty czegoś się obawiasz ? Raczej nie powinieneś,za 4m pobytu na globie 30 komentarzy ? Możesz spać spokojnie :)))

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 10:39 | 01.09.2009

ależ ja śpie jak najbardziej spokojnie w odróżnieniu od niektórych :)

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 11:07 | 01.09.2009

No to widzisz Ja również śpię spokojnie :))) Nawet bardzo spokojnie :)) Czego nie powiesz wprost ? Obawiasz się czegoś ? :))) Miałam na myśli tylko to że chat byłby lepszym rozwiązaniem ,a jak wiesz to raczej płochliwa nie jestem. Och przepraszam jesteś tutaj dłużej więc nawet nie będę próbowała zwracać Twoją uwagę w jakimś tam kierunku . :)))

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 11:11 | 01.09.2009

przepraszam ale to ty zaczełaś temat o swoich obawach nie ja więc czemu to mnie zarzucasz ze się czegoś boje??? Jak wiesz ja też nie należe do płochliwych :)

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 11:25 | 01.09.2009

Nie zarzucam ,tylko pytam .Skoro sformułowałeś w taki sposób zdanie to mogło się tylko odnosić pod moim adresem :))) A patrząc na ilość twoich komentarzy to nawet nie rozumiem Ciebie :)))) Chcesz zaznaczyć swoją obecność ? Masz do tego prawo i jest to nawet wskazane (poza klikaniem)

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 11:57 | 01.09.2009

co do ilości moich komentarzy to wyjaśnienie jest bardzo proste odzywam sie wtedy kiedy mam coś do powiedzenia a nie tylko poto żeby zaznaczyć swoją obecność:) a zdanie nie bylo adresowane do nikogo konkretnie ale widocznie tak to odebrałaś to już twój problem

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 21:21 | 01.09.2009

Pamiętaj Qmoszko - w życiu zdecydowanie JAKOSC
nie ilość - z harcerskim pozdrowieniem - Bożena-Bozia-B...... :D
Admin ma rację- nikt dla 10 osób nie stworzy czata. Buziaki :D

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl