Forum dyskusyjne

AUTOSTOPEM PO SZKOCJI

kategoria podróże po świecie

kraj Szkocja

kakamber dołączył
01.08.2006

kakamber 11:17 | 01.08.2006

Czy ktoś z Was podróżował już po Szkocji autostopem?
Można rozbijać namiot "na dziko"?
Może znacie najtańszy hostel w Edynburgu/Glasgow/Inverness?

Pozdrawiam :)

Ps: Jakiekolwiek rady mile widziane.

Adamrac dołączył
01.08.2006

Adamrac 20:40 | 01.08.2006

JA sporo jeździłem stopem po Szkocji. Szczególnie w Highlandach ludzie chętnie zabierają (o ile coś jedzie po drodze). Rozbijać na dziko można się - tyle, że jest nieco wilgotno i mokro, czesto pada deszcz... Hostele znajdziesz w cenie ok 10-15 funtow, informacje o nich w każdej szkockiej informacji turystycznej.

ankadunal dołączył
21.06.2006

ankadunal 20:05 | 11.08.2006

właśnie wróciłyśmy z anglii naszym celem była szkocja ale zrezygnowałyśmy bo stop w uk dla nas nie był łatwy(utknełyśmy pod newcastle na24 h )(.mam wrażenie że stopuje się podobnie jak w hiszpanii albo nieco gorzej ale ja też słyszałam ,że w szkocji jest łatwiej i z robiciem nie ma problemów.w angli cześto budziła nas w nocy policja bez konsekwencji poprostu są upierdliwi.

kakamber dołączył
01.08.2006

kakamber 13:52 | 13.08.2006

Muszę kupić odpowiedni śpiwór na podróż po Highlands. Tydzień temu spałam w swoim starym śpiworze, i na Mazury jest zdecydowanie za cienki. Jakich temperatur można się spodziewać w nocy i jaki śpiwór jest najlepszy do Szkocji?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl