Forum dyskusyjne


TAGHAZOUT IFRANE SIDI KAOUKI- Czy ktos może polecić odradzić

kategoria podróże po świecie

alalo2 dołączył
05.03.2009

alalo2 00:30 | 04.09.2009

W Maroku szukam miasteczka nad oceanem, z ładnymi plażami, ale bez turystów i kurortowej atmosfery, za to z prawdziwym marokańskim klimatem:)

Podobno takimi miejscami są miasteczka położone na północ od Agadiru, a mianowicie: TAGHAZOUT, IFRANE, SIDI KAOUKI.

Czy ktoś może był w tych miejscach i może coś powiedzieć, polecić lub odradzić? Jeśli tak bardzo proszę o kilka słów o możliwym noclegu i dojeździe ( nie mamy auta- i musimy polegać na lokalnych środkach lokomocji:)
Z góry dziękuję za wszelka pomoc, pozdrawiam!:)


colcolcol dołączył
20.05.2007

colcolcol 11:26 | 06.09.2009

Nie ma miasta z "prawdziwym marokańskim klimatem", ale można go odnaleźć nawet Casablance. Berberyjskie namioty w centrum, kamienne piwnice w górach, czerwone lepianki w gajach palmowych, Fes, Marrakesz to tak różne miejsca... a wszystkie marokańskie. Całe wybrzeże nosi ślady francusko-hiszpańskiej architektury i z miejscową nie ma nic wspólnego. Z wybrzeża najbardziej przypadła do gustu Asilah z dość czystą plażą, miłą atmosferą, minaretami i kościołem katolickim :) , ale jest daleko wysunięta na północ: maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=&daddr=35.471072,-6.03  3096&hl=pl&geocode=&mra=mi&mrsp=0&sz=10&sll=35.527756,-5.969696&sspn=0 .506283,0.883026&ie=UTF8&z=10Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl