Forum dyskusyjne

TAGHAZOUT IFRANE SIDI KAOUKI- Czy ktos może polecić odradzić

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

alalo2 dołączył
05.03.2009

alalo2 00:39 | 04.09.2009

Witam! W Maroku szukam miasteczka nad oceanem, z ładnymi plażami, ale bez turystów i kurortowej atmosfery, za to z prawdziwym marokańskim klimatem:)

Podobno takimi miejscami są miasteczka położone na północ od Agadiru, a mianowicie: TAGHAZOUT, IFRANE, SIDI KAOUKI.

Czy ktoś może był w tych miejscach i może coś powiedzieć, polecić lub odradzić? Jeśli tak bardzo proszę o kilka słów o możliwym noclegu i dojeździe ( nie mamy auta- i musimy polegać na lokalnych środkach lokomocji:)
Z góry dziękuję za wszelka pomoc, pozdrawiam!:)

Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 09:12 | 04.09.2009

a w jakim miesiecu sie wybierasz?

martinez027 dołączył
10.08.2007

martinez027 17:32 | 04.09.2009

Ja slyszalem o jakis wioskach,ale na poludniu od agadiru-na terytorium sahary chyba--znajomi byli tam 1 dzien i podobno cisza,spokoj i fajne klimaty typowo afrykanskie--bylem na tym samym wyjezdzie,ale musialem wczesniej wracac(oni byli az miesiac)

juliuszgas dołączył
13.01.2009

juliuszgas 21:16 | 04.09.2009

haha..ale fuks. słuchaj dobrze trafiłes, ja mam takie miasteczko. nawet dwa. 21.09 lecimy tam juz poraz 6 w tym roku. Masz racje taghazoute jest ok, to wlasnie nasza baza zawsze, ale polecam cudowne Tifnit na poludnie od Agadiru.bajkowa plaza, laguna, i fajna wioska rybacka.. Generalnie jesli wsiadziesz w auto lub autobus to jadac poprostu na polnoc od agadiru masz co najmniej kilka takich nieturystycznych miejscowosci (zwykle sa tam tylko surferzy). Ourir, Taghazoute, Tamaragh, Az do Simmou w zasadzie jest fajnie. Jak masz jakies pytania to pisz na maila wiem dużo więc pewnie będę mogł pomóc. Email: marek@hollycow.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl