Forum dyskusyjne


tabletki do odkażania wody

kategoria podróże po świecie

mihimal dołączył
25.12.2007

mihimal 12:49 | 04.09.2009

Witam podrózników!
Wybieram się w październiku do Nepalu.Mam pytanie czy ktoś stosował tabletki do odkażania wody .Czy to się sprawdza?.Jakie sa najlepsze?
Michał.


Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 14:47 | 04.09.2009

Kilka razy się przydały. Ja używam Katadyn Micropur Forte. Szybko działa (30 min na wirusy i bakterie i 2 godz na pierwotniaki). Oprócz żółtaczki i tężca nie stosuję żadnych szczepień, więc jestem na sprawę uzdatniania uczulona. Nie jest drogi... no i nic nie waży, więc warto mieć ze sobą. Oczywiście używam najrzadziej jak się da, bo w dużych ilościach też nie jest to zbyt zdrowe, ale zawsze, gdy mam wątpliwości np. nie ma kapslowanej, albo długie trekingi. Chyba to działa, bo dotychczas nigdy nie miałam problemów żołądkowych :D.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl