Forum dyskusyjne


tumy na treku wokol Annapurny

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

plutko dołączył
06.09.2009

plutko 20:10 | 06.09.2009

Spotkalem sie juz kilkakrotnie z takim stwierdzeniem, ze trakcie sezonu w owym rejonie jest naprawde tloczno. Tylko co to jest tloczno w Neaplu? Chyba nie tak jak w sierpniowy weekend na Giewoncie? Nie szukam pustki na szlaku, ale chcialbym wiedziec czego mozna sie spodziewac.


ant dołączył
15.09.2008

ant 21:53 | 06.09.2009

Trudno mówić tu o regule ale podczas mojego pobytu w listopadzie 2008, do Manangu spotykałem pojedyncze osoby, gdzie kumuluje się ruch. Póżniej do Jomosom ruch był większy i polegał na tym, że ktoś był zawsze w zasięgu wzroku, ale nikt nie deptał po piętach. A od Jomosom to i więcej wiosek, jeepy i w ogóle tak bardziej cywilizowanie. Jeśli możesz wybierz noclegi pomiędzy wioskami zalecanymi w przewodniku jako punkty dniowego marszu, to powinno spowodować, że będziesz pomiędzy większymi grupami.


plutko dołączył
06.09.2009

plutko 10:39 | 07.09.2009

Dzieki wielkie.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl