Forum dyskusyjne

Amsterdam - tanie i sprawdzone miejsca noclegu

kategoria podróże po świecie

kris_tyna dołączył
17.09.2009

kris_tyna 09:07 | 17.09.2009

witam

bardzo proszę czy ktoś zna jakieś tanie i sprawdzone noclegi w Amsterdamie, mogą być też z całej Holandii,
jeżeli ktoś ma jakiś kontakt - to bardzo proszę

wybieramy się ekipą do Amsterdamu 5 osób w nast. piątek

pozdrawiam

izaschiza dołączył
15.09.2009

izaschiza 21:47 | 20.09.2009

W Holandii - praktycznie w każdym mieście - jest przynajmniej jeden kemping. Ostatnio z chłopakiem zaliczyliśmy objazdówkę rowerową i właśnie z tej formy noclegu zazwyczaj korzystaliśmy (poza rozbijaniem się na dziko:) Namiot dwuosobowy + dwóch lokatorów to cena od 10 do 18 euro, czyli mniej niż 10 euro na głowę. Do tego, jeśli jesteś czyścioszkiem, musisz doliczyć prysznic, bo zazwyczaj jest ekstra płatny: 0,50-1 ojro. Jeśli chodzi o Amsta polecam Camping Zeeburg: www.campingzeeburg.nl/ 

malina dołączył
16.10.2009

malina 10:14 | 16.10.2009

Ja byłam kilka razy w Amsterdamie i za każdym razem gdzieś indziej, a noclegu szukałam przez rezerwuje.pl. Możesz sobie sprawdzić tą stronkę, na pewno coś się znajdzie. Oni mają fajne promocje.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl