Forum dyskusyjne

ko samet czy ko chang

kategoria podróże po świecie

zojka dołączył
09.03.2009

zojka 15:22 | 19.09.2009

jestem wasnie w tajlandii i nie wiem na ktora z wys warto sie wybrac , a tylko te mam w okolicy - co sadzicie?
pozdrawiam

daaniello dołączył
08.05.2006

daaniello 04:08 | 20.09.2009

ko chang wieksza drozsza dalej wiecej mozliwosci ko samet tylko plaza blisko taniej (chociaz ceny raczej porownywalne) raczej zero atrakcji mala wyspa ale piekna
moim zdaniem jak sie opalac i nic nie robic i krotko kosamet wystarczy jesli nie kochang

1414 dołączył
11.05.2005

1414 13:34 | 20.09.2009

Bylem tam w ubieglym roku.Ko Chang jest duzo wieksza,jet szereg fajnych wodospadow i duzo wiecej atrakcji,lotnisko z ultralightami itp,wyprawy na sloniach itp.Mozna sie tez saszyc w miejscach gdzie jest malo turystow.Z tego rejonu polecalbym ci Ko Kut jesli dobrze pamietam.Najmniejsza z tych wysp,rezerwat narowdowy,wymagane jest specjalne pozwolenie zeby sie tam przenocowac.
Moja odpowiedz brzmi-oczywiscie zalicz wszystkie.Za pare tygodni bede z Bangkoku uderzal na zachodznie wybrzeze a pozniej na Andamany,Nikobary.Jesli jeszcez bedziesz w Thai to moglibysmy sie spotkac.

Pozdrawiam
Tomek

CrazyJacenty dołączył
29.01.2007

CrazyJacenty 00:22 | 21.09.2009

Ko Chang jest naprawde milutka wyspa,o ile minie sie glowne plaze.na wyspie znajdziesz adwenture park,tanio wynajmniesz skuterek i odnajdzies kilka klimatycznych knajpek.aczkolwiek jesli ktos nie lubi poleniuchowac na sloncu jest to wysepka na kilka dni i dalej w droge.... ;-)

zojka dołączył
09.03.2009

zojka 10:20 | 21.09.2009

dzieki bardzo za informacje, w koncu tygodnia wracam do Polski ;-(
pozdawiam
sylwia

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 14:03 | 21.09.2009

Do 1414: jak chcesz dostać się na Andamany z Tajlandii? Z tego co wiem połączenia sa tylko z Kalkuty i Chennai. Na Nikobary wogóle nie da się wjechać (chyba że coś się zmieniło od marca...). Pozdrawiam.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl