Forum dyskusyjne


Z Delhi do Kalkuty przez Nepal

kategoria podróże po świecie

sgwizdek dołączył
07.08.2006

sgwizdek 14:42 | 07.08.2006

Witam.
Pod koniec sierpnia wybieram sie do Indii. Zapalnowałem następującą trase: Delhi - Jodhpur - Pushkar - Agra - Mathura - Khajuraho - Varanasi - (jeżeli czas pozwoli) Katmandhu - Kalkuta. Tępo bedzie dość szalone, mam tylko 18dni, wiec proszę wszytkich o wskazówki dotyczące wyprawy. Gdzie warto się zatrzymać dłużej, w jaki sposób podróżować (pewnie pociąg, jaka klasa ?). Słyszałem, że przekraczanie granicy z Nepalem jest dość uciążliwe (w jakim mieście najlepiej ?). Chciałbym wypożyczyć samochód na pewien odcinek (jakie dokumenty, jaka firma, czy maja opcję one way ?). Z Kalkuty do Delhi mam samolot. Z gory dziękujęStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl