Forum dyskusyjne

Prawie pół roku w Ameryce Południowej - blog

kategoria podróże po świecie

magdabis dołączył
18.01.2004

magdabis 15:57 | 27.09.2009

Witam
Od 10 dni jesteśmy w Ameryce Południowej. Będziemy podróżować po kontynencie do końca lutego. Teraz jesteśmy w Ekwadorze. Mamy nadzieję odwiedzić także Peru, Boliwię, Argentynę i Chile. Jak dobrze pójdzie pojedziemy przy okazji na Galapagos i Wyspę Wielkanocną.

Zapraszam na bloga z relacjami na careerbreak.wordpress.com

Magda

mlabieniec dołączył
25.09.2008

mlabieniec 00:00 | 29.09.2009

Witaj Magdo,

ja bylam w Ekwadorze na przelomie lipica i sierpnia. Głównie w Amazonii i na Galapagos. Galapagos polecam kazdemu. Jestescie juz tak blisko wiec nie rezygnujcie z mozliwosci zobaczenia tego niezwyklego miejsca.
Na poleconego bloga wejde z przyjemnscia. Jestem ciekawa Waszych wrazen.
Trzymam kciuki i pozdrawiam,
tez Magda :)

mlabieniec dołączył
25.09.2008

mlabieniec 00:10 | 29.09.2009

Weszłam. Zobaczyla. I gratuluje zdjec. Wspaniale ujecia ludzi!
Ja tez w Otavalo troche zaszalalam. Głownie zaopatrzylam sie w ich przepiekne i oryginalne ciuszki. Waw !!!
Polecam jesli jeszcze tam nie dotarlas - MINDO. Ok 80 km od Quito. Miejsce wspaniale. Oferuja tam wiele atrakcji, m.in. pedzenie po linach nad wspanialym lasem deszczowym. Wrazenia do zapamietania na zawsze za jedyne 10 dolarow :)

magdabis dołączył
18.01.2004

magdabis 01:00 | 29.09.2009

Dzis kupilismy bilety na Galapagos! Jedziemy za niecale 2 tyg na 10 dni :) A do Mindo w najblizszy weekend :)

mlabieniec dołączył
25.09.2008

mlabieniec 17:29 | 29.09.2009

Waw, Waw, Waw !!!!
Galapagos zazdroszcze z calych sil. Te wyspy z uwagi na swoja faune i flore sa NIEZWYKLE. Juz sie nie moge doczekac Twojej relacji z pobyytu tam. Super !!
Magdo, nie wiem czy masz to w planie ale Amazonia tez jest godna polecenia. Najpiekniejsze lasy deszczowe sa wlasnie tam :)))

magdabis dołączył
18.01.2004

magdabis 18:05 | 29.09.2009

Dzungle planowalism moze w Peru lub Boliwii, bo ponoc tam taniej... Mozesz polecic jakies miejsce w Ekwadorze na zobaczenie dzungli, jakis park narodowy itp? Dzięki :)
p.s. kupilismy tez bilety na Wyspę Wielkanocną, ale to dopiero w lutym :)

mlabieniec dołączył
25.09.2008

mlabieniec 23:25 | 29.09.2009

Pobyt w amazonskich lasach deszczowych to tak naprawde pobyt w tzw. lodgach. Jest ich przynajmniej kilka. My bylismy w Yachana Logde. Ponizej podaje link ich strony internetowej, oto on: www.yachana.com/ 
Masz tam tez krotkie filmiki po których sie zorientujesz jak to wyglada na miejscu. Polecamy ich bo sa swietni. Dla nas pobyt w dzunglii rownal sie pobytowi na Galapagos. Chcemy tam jeszcze kiedys wrocic. O Peru czy Boliwii nic nie wiem, byc moze ze tam taniej. Niemniej jesli sie zdecydujesz pozostac w Ekwadorze - to polecam to miejsce bardzo. Mowi sie, ze najwieksza roznorodnosc gatunkowa jest wlasnie w tamtejszych lasach deszczowych. Sam pobyt w logdy jest wielka atrakcja. A kontakt z natura jest niesamowity. My jestesmy zachwyceni pobytem tam. Opuszczalismy to miejsce z duzym niedosytem.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl