Forum dyskusyjne

jak najtaniej do cape town

kategoria podróże po świecie

kraj Rpa

joe dołączył
22.11.2008

joe 09:57 | 28.09.2009

czesc
jak najtaniej doleciec do cape town? mi udalo sie znalezc za 2090zl z amsterdamu przez abu dhabi (w jedna strone)

usunięty/nieznany 17:42 | 28.09.2009

no to chyba taniej bedzie ci ciezko znalezc. ja lecialam pare dni temu z londynu przez Dubaj z Emirates i placilam za bilet powrotny 420 funtow no to chyba podobnie. ale jak masz wybor i budzet to rezerwuj cos bez przesiadki bo z przesiadka mozna sie zalamac ile ta podroz trwa... ale sprawdz sobie stronke emirates bo oni maja dobre promocje i to czesto. pozdrawiam.

usunięty/nieznany 17:43 | 28.09.2009

a, czekaj, ty pisales ze w jedna strone, no to ten co ja kupilam z emiratesami to powrotny bilet wiec wychodzi taniej. zobacz co maja teraz, bo ja swoj rezerwowalam w lipcu na wrzesien. nie wiem kiedy planujesz leciec. obczaj sobie ich stronke.

mkguru dołączył
09.03.2009

mkguru 13:57 | 13.10.2009

Skąd chcesz lecieć? Bo to dość istotna kwestia...
Nie tak dawno (na początku września) najtaniej wychodziła trasa Wrocław-Kopenhaga-Lizbona-Luanda-Joburg-Cape Town.
Z reguły dobre połącznie uzyskujesz przez Wrocław-Frankfurt-Doha-Cape.
Ale opcji jest wiele, kwestia kiedy i skąd.

przejan dołączył
06.10.2009

przejan 12:45 | 19.10.2009

rozsadne polaczenie cenowo wychodzi wybierajac virgin oraz emirates - oprocz dobrych cen na pokladzie samolotu komfort na wysokim poziomie. Po co kupowac bilet w jedna strone?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl