Forum dyskusyjne

Tajlandia czy Indie

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

eemmii dołączył
18.02.2007

eemmii 22:08 | 29.09.2009

Czesc:>>
Pisze z pytaniem gdzie lepiej pojechać do Indii czy Tajlandii? Byłam juz w Tajlandii i chciałabym tam wrócić bo jest cudowna, ale z drugiej strony może warto pojechać do Indii. Tajlandia jest dla mnie niesamowita poprostu super. Jaką Wy macie opinie o tych krajach jak byście je porównali i gdzie pojechali?
Z góry dziękuje za odpowiedzi:>>
pozdrawiam

Toms dołączył
07.09.2008

Toms 22:42 | 30.09.2009

Byłem i w jednym i drugim kraju.Zależy czego szukasz?Co lepsze?Tajlandia czy Indie?I to i to.Jeżeli byłaś w Tajlandii więc Indie.Napisz co wybrałaś.I odpowiedz sobie co lepsze czy tajlandia czy Peru.Czy lepiej byc dwa razy w Peru czy Tajlandii,czy tu i tu.Pozdrawiam.Tomek

1414 dołączył
11.05.2005

1414 17:02 | 01.10.2009

Witam
A kiedy sie wybierasz?Ja wlasnie lece do Thai 6/10 a pozniej do Indi.Nie wiem czy jest jakies lekkie polaczenie z Andamanow czy Nikobarow do Indi ale licze na to.Na miejscu sie okaze.
Bylem wczesniej zarowno w jednym jak i w drugim kraju.Tym razem chce zwiedzic Chang Mai i zachodnie wybrzeze Thajlandu a w Indiach za najwazniejszy punkt obralem Varanassi i Khadjuraho.Ponziej najprawdopodobniej skieruje sie na Tybet.Zgadzam sie z przedmowca ze Indie i Thai to dwa rozne swiaty i napewno warto obydwa zobaczyc.Jesli juz bylas w Thai to czas na Varanasi?

eemmii dołączył
18.02.2007

eemmii 19:36 | 01.10.2009

Cześć

No wlasnie w tym problem ze nie wiem co wybrać. Byłam w Peru i Tajlandii. Azja bez porównania dla mnie, poprostu superrr. Peru nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Wiem ze lepiej pojechać gdzieś gdzie nie byłam, ale zdrugiej strony chciałabym wrócić do Tajlandii....:>>>
Na wakacje jade dopiero w przyszlym roku, tzn zaczynam nad nimi myśleć i czytać gdzie polecieć:>>
Chang Mai jest cudowne, z klimatem:>> Polecam treking na 3 dni i spacer wieczorem po mieście z przystankiem w jakiejś knajpce, no i najtansze w Tajlandii masaże:>> Niestey nam się nie udalo ,ale może z Chang Mai warto zachaczyć o Laos?
Zycze udanego wyjazdu:>>
Ja nadal mam dylemat, chciałabym 2 miejsca na raz, a nie wiem czy za rok lub 2 znowu będe mogłą polecieć wiec mysle mysle....:>>

pozdrawiam

Toms dołączył
07.09.2008

Toms 21:33 | 01.10.2009

Więc jezeli masz dużo czasu polec i tu i tu.Indie to szok przynajmniej dla mnie .Indie to ludzie to ogrom to przestrzen.Indie to klimat i egzotyka.I koleje atakże tlok i czasami problemy.Indochiny sa bardziej cywilizowane a poruszanie się to bajka.

Toms dołączył
07.09.2008

Toms 21:44 | 01.10.2009

Czym przegrywa Peru z Tajlandią.Co najbarzdiej zafasscynowalo Ciebie w Tajlandii.Oba kraje są super ale jak napisał mój przedmówca to dwa światy.Jakże różne ijakże piękne.Nigdy chyba nie dałbym rady powiedziec.gdzie wolalbym pojechać.Wybór dla mnie jest prosty i jeden.TAJLANDIA i INDIE i TU i TU jest super.

Toms dołączył
07.09.2008

Toms 22:06 | 01.10.2009

Air asia lata bardzo tanio z KL do Indii.

eemmii dołączył
18.02.2007

eemmii 07:29 | 05.10.2009

Niestety nie mam duzo czasu, myślę że max 2,5 tyg, więc musze zdecydować się na jedno:<< Dużo rzeczy bardziej zafascynwoało mnie w Tajlandii w porównaniu z Peru. Peru miałyśmy chyba za intensywny plan zwiedzania, straszne zmęczenie, w dżungli złapałam wirusa i to mocnego(zaczęłam jeść dopiero po porowcie do pl)> W Azj zafascynowali mnie ludzie, jedzienie, klimat, kolory, poprostu wszytsko. Peru to miejsce gdzie byłam, natomiast Tajlandia gdzie chce wrocić

pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl