Forum dyskusyjne

Teska45 i plagiat plagiaty

kategoria inne

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 21:50 | 30.09.2009

Teska - mam pytanie: Dlaczego w tak bezczelny sposób umieściłaś jako swoje jesienne zdjęcie używane przez Microsoft jako desktop background w Windows???
Domyślam się, że zdjęcie usuniesz, więc na wszelki wypadek zawiadamiam, że mam kopię.... Nie chce mi się sprawdzać innych Twoich wypocin... - szczerze - spadaj Teska... :-((((

Promyczek dołączył
11.01.2009

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:01 | 01.10.2009

dla wyczynow Prezesa czy teski :-))))

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 16:44 | 01.10.2009

Emski, Ty jesteś jedyny w swoim rodzaju...

emski dołączył
13.12.2003

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 17:16 | 01.10.2009

..i do tego dobrze wychowany!...moja szkoła....

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:37 | 01.10.2009

ja sobie nie przypominam amarant zebys mnie kiedys chowala chociazby pod lozko :-)) ale doceniam twoja szkole :-))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 17:55 | 01.10.2009

Emski: A o jakie Ci wyczyny Prezesa chodzi??? :-))))). Wyczyniam na ogół w tajemnicy... więc??? :-)))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:02 | 01.10.2009

bo wyczynem jest zamiszczenie takiego zdjecia i wyczynem jest wytropienie takiego zdjecia i zapytalem sie promyczka o jaki wyczyn jej chodzi a tu sie nawet amarantha ze szkola wychowania chyba fizycznego ? :-)) podlaczyla i stwierdzila ze dobrze sie chowam !!!

usunięty/nieznany 19:47 | 01.10.2009

hahaha, tak mi sie zdawalo ale nie chcialam nic pisac zeby nie wyszlo ze czyjes uczucia urazam bo fotka aby podobna a nie mialam jak sprawdzic bo w domciu mam maca... hahaha, niezle... w sumie to windows mial zawsze fajne tapety... czekam az ktos doda ta fajna z rybkami :))))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 21:51 | 13.11.2009

Nie chce mi się nowego wątka otwierać - nie warto. Wszyscy wiedzą, że mam pół etatu w CIA.... Przytaczam tekst jaki się ukazał pod moim adresem napisany przez niejakiego 1bomba, który nadaje jak twierdzi z "kafejki internetowej", z której niedawno nadawała Teda, a dawniej inni.... Oto on:

TY - super szpiegu od siedmiu bolesci i usmego smutku , jak sie boisz konkurencji , albo chcesz uleczyć swoje chore ego , to sie udzielaj w CBA , albo zapisz sie do KGB. Kafejkia internetowa z której pisze jest otwarta od 3 lat i odwiedza ja setki osób dziennie , a taki bęcfał jak ty nie bedzie mi tu bruzdził. Współczuje administratorowi , takich uzytkowników portalu . Całe "TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI" któremu patronujesz powinno sie troche zastanowić nad twoja działalnościa. Wyrazy współczucia dla nowych uzytkowników portalu, bo takiego "szpiona " jak tu to powinno sie izolować.
Wszystko to jako odpowiedź do mojej uwagi pod jednym ze zdjęć:
www.globtroter.pl/zdjecia/65683,rosja,sajany,,sajany,,przed,bur  za.html....
Podejrzewam, że to zdjęcie zginie jak inne więc przytaczam swój tekst:..
Jakimś cudem "autorzy" tego zdjęcia nadają z tego samego komputera co kiedyś Teresaks, Teda, Kasaa i marekmarek40. Ludzie Ci wsławili się zamiesczanie kłamliwych "opowieści z podróży", o sobie i "pożyczaniem" cudzych zdjęć. Teraz zaś udają, że ich to nie dotyczy. Myślę, że bez poważnych wyjaśnień, nie jestem w stanie zaakceptować tych zdjęć w dobrej woli. Po prostu wyglądają na kradzione.... :-((

ADMINIE: Twierdzisz, że również pełnisz funkcje moderatora, więc czemu na to pozwalasz???? :-((((. To. że pracuję w CIA nie powinno być tutaj wykorzystywane.... :-(((

emski dołączył
13.12.2003

emski 01:32 | 14.11.2009

z tego wynika ze klony maja swoja loze masonska w cafe internet i tam sie spotykaja zeby nadawac ale przynajmniej podkreslil ze jestes patronem tutaj a to duuuuzy plus a reszte ?...reszte olej cieplym strumieniem :-))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 02:08 | 14.11.2009

Wyobrażasz sobie z jakim to robią wysiłkiem??? Przecież muszą swoje zdjęcia w kafejce przenosić do komputera. Poprawiać w jakimś dobrym programie, bo większość zdjęc jest wysokiej jakości... a potem transferować na Globtrotera.... Biedactwa... :-((.... :-))) Yeah.... I jak to się złożyło, że wszyscy poprzedni użytkownicy ©lobtrotera z tej kafejki to byli oszuści.... Pech, prawdziwy pech!!! :-))

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:49 | 14.11.2009

o tym samym pomyslalem slowo daje... gnac do cafe klon ze zdjeciami obrabiac i nadawac ...olej cieplym strumieniem kloniarzy

usunięty/nieznany 08:40 | 14.11.2009

nowe zdjecia ktøre 1bomba wrzucil wygladaja rzczywiscie jakby byly robione kilkoma roznymi aparatami i stylami. nie wiedzac o powiazaniu z teska45 i jej plagiatem jesiennym od razu pomyslalam ze cos jest fishy z tymi fotkami. niestety transfer na globa nie tylko odbiera jakosc zdjeciom ale takze kasuje historie zdjecia, inaczej moznaby bylo latwo dojsc do tego czy zdjecia pochodza od jednego autora poprzez wejscie w historie zdjecia i zobaczenie jakim aparatem bylo robione. rzadko kto posiada wiecej niz dwa aparaty. a na te nowe zimowe zdjecia, jesli nie byly wrzucone tutaj przez ich autora, to podejrzewam ze znalazloby sie kilka aparatow. ciekawa jestem czy GlobAdmin ma mozliwosc dojscia do takich informacji poprzez zobaczenie zdjecia na serwerze u siebie, bo opublikowane na stronie, jak pisalam wczesniej, nie ma tych informacji.

ja mysle ze mamy tutaj dosyc powazny zarzut i powinien byc on zaadresowany przez GlobAdmina i to jak najszybciej. Jezyk jakim 1bomba sie posluguje pozwala mi stwierdzic ze ma jakies stare dawne ukryte zale pod adresem Andrzeja i ludzi ktorzy sie tu udzielaja wiec tym bardziej wzmaga to moja podejrzliwosc odnosnie tych zdjec.

emski dołączył
13.12.2003

emski 14:36 | 14.11.2009

oczywiscie ze admin dostaje zdjecie z exif /chyba ze autor exif wyczyscil bo jest taka mozliwosc/ i moze je przeezaminowac ale komu by to sie chcialo klon to klon i te jego high crop na tych zdjeciach jest mocno podejrzany

usunięty/nieznany 16:26 | 14.11.2009

Adminie, prosimy więc o sprawdzenie zdjęć podejrzanych o plagiat

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 19:48 | 14.11.2009

Wszystkie zdjęcia już zostały zdjęte, ale problem pozostał. To nie ja o takie rzeczy powinienem dbac ADMINIE!!!! :-((

spa00 dołączył
21.08.2009

spa00 21:38 | 14.11.2009

Najwidoczniej ADMIN o takie rzeczy bie dba i je olewa. Dopiero po interwencji użytkownika coś czasami działa,

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl