Forum dyskusyjne


Apel Kontrwywiadu

kategoria podróże po świecie

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 07:46 | 01.10.2009

Kontrwywiad Globtrotera zauważył klonowanie się niektorych użytkowników. Oczywiście trudno zabraniać dwóm osobom korzystającym z tego samego komputera z używania naszej wspaniałej strony (He, he he GlobAdminie - czytałeś?? - Może jakiś przewodnik po Balatonie???). Chodzi o coś innego:
Na miły bóg nie wstawiajcie sobie 5-tek nawzajem!!!!. Wydaje mi się też, że raczej powinniście unikać osobnego oceniania innych zdjęć, bo powstaje wątpliwość co do wiarygodności...


Promyczek dołączył
11.01.2009

Promyczek 10:35 | 01.10.2009

o kurcze jakies sledztwo zostalo tu przeprowadzone:)


AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 04:00 | 09.10.2009

Mam jeszcze jeden apel, w jakimś sensie powiązany:
Nasz portal tutaj jest raczej portalem dla dorosłych i przechodzi moją zdolność rozumienia dlaczego, bez uprzedzania innych jedna z koleżanek wprowadziła tutaj własną córkę, narażając ją na niepotrzebne komentarze kierowane do dorosłej kobiety a nie 11-letniej dziewczynki.... :-(((Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl