Forum dyskusyjne


Zagrożenia na Goa - szmuglowanie biżuterii i narkotyków

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Spart dołączył
26.05.2009

Spart 20:58 | 03.10.2009


Chciałbym zwrócić waszą uwagę na zagrożenia związane z przebywaniem na Goa.
Nie należy nawiązywać znajomości z hindusami, którzy proponują wam wejście w jakiekolwiek interesy. W rejonie Anjuny i Calangute działa szajka zajmująca się szmuglowaniem biżuterii. Namawiają oni turystów do wysłania paczek do kraju na własne nazwisko, w zamian obiecując wysokie prowizje - proceder ten jest nielegalny i grożą za to wysokie konsekwencje. Wymienione osoby są związane z indyjską mafią (pochodzącą z Bombaju) i są bardzo niebezpieczne.
Na Goa bardzo aktywna jest też rosyjska mafia, która prowadzi handel narkotykami. Turystą, którzy zostaną złapani z jakąkolwiek ilością haszyszu, marihuany itd. grozi przynajmniej 10 lat więzienia (indyjskiego więzienia).
Goa to piękne plaże, niesamowite imprezy, ale nie należy rozluźniać się za bardzo i zapominać o zdrowym rozsądku.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl