Forum dyskusyjne


andaluzja

kategoria podróże po świecie

podróż dołączył
01.02.2007

podróż 23:19 | 03.10.2009

Witajcie.
Planuje odwiedzić andaluzję w drugiej połowiem listopada(Malaga,Gibraltar,Cadiz,Sevilla itp.) Możecie mi napisać jaka wtedy jest tam pogoda, jakie ubrania zabrać itp.
Pozdrawiam


Toms dołączył
07.09.2008

Toms 19:34 | 04.10.2009

BYłem parę lat temu na przełomie listopada igrudnia.Jeżeli nie pada to potrafi być ciepło powyżej 20-tu stopni.Niestety pogoda jest zmienna i potrafi padać,wieje silny wiatr imimo temperatury ok 15-tu jest chłodno.Generalnie najlepszy ubiór to na cebulkę gdyż z rana jest chłodno a wdzien panuje prawie upał.Pozdrawiam.TomekStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl