Forum dyskusyjne


nocleg w Svaneti

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

Al_addin dołączył
04.07.2007

Al_addin 15:56 | 04.10.2009

Jeśli wyjeżdżacie do Gruzji i chcecie pobyc trochę w wysokogórskiej części - Svaneti, polecam nocleg u rodziny Chartolani w Mesti. Eka Chartolani pracuje w muzeum w Mesti, mówi po angielsku. Łatwo do nich trafić, dom znajduje się kilka metrów poniżej centrum informacji turystycznej.
Eka dysponuje dwoma dużymi, widnymi pokojami, dom jest niezwykle czysty, a talent kulinarny mamy Eki powoduje duże przywiązanie do ich kuchni :)
Mesti to dobra baza wypadowa na trekingi, Centrum Informacji dysponuje mapami tras wycieczek, które można kupić (1 GEL) - można równiez wynająć tam przewodnika na poważniejsze trasy.
Polecam całodniową wycieczkę na lodowiec Chalati, z przejściem mostkiem przez posterunek straży granicznej i źródło z krystaliczną wodą oraz półdniowa wycieczkę na górę wznoszącą się nad Mesti z krzyżem na wierzchołku - z tej góry rozciąga się panorama na Uschbę, majestatyczny szczyt (4700) o niesamowitym kształcie.
Namiary:
Eka Chartelani
Vittorio Sella 2, Mesti
tel. +99599726719Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl