Forum dyskusyjne


Zmiana nr karty kredytowej w rezerwacji air france-możliwa

kategoria podróże po świecie

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 23:25 | 05.10.2009

Właśnie zauważyłem,że w rezerwacji podany jest inny nr karty kredytowej kolegi niż obecnie tzn,zmienił ją,za bilet płaciłem ja swoją kartą kredytową przez net i oboje widniejemy na tym bilecie.Czy idzie zmienić ten nr karty kredytowej jego bo mój jest ok ja nic nie zmieniałem.Macie jakieś doświadczenia z air france.Wiem,że chyba sprawdzają karty na lotnisku.Dzięki.Pytam teraz bo infolinia air france zamknięta a mam cykora.W tamtym roku straszne problemy na zmianę z Pana Dorota .... na Pani miałem w Locie.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl