Forum dyskusyjne


Camel Safari i Ranthambore National Park w listopadzie - kto chętny

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

hokus6 dołączył
15.08.2009

hokus6 18:42 | 07.10.2009

W listopadzie jedziemy z siostrą na tydzień do Indii, konkretnie do Rajasthanu. Mamy już konkretny plan podróży, bo chcemy jak najwięcej zobaczyć, a mamy tylko 2 tyg., więc nie zdajemy się na żywioł. Szukam chętnych do przyłączenia się na Overnight Camel safari w Jaisalmerze (1,250 rs/os z wyżywieniem) - nocleg na pustyni, jesteśmy we dwie, więc w więcej osób byłoby raźniej i jeep safari w Ranthambore National Park - aby było taniej, bo wypożyczenie jeepa kosztuje ponad 1000 Rs, zabiera max 5 os., więc im więcej ludzi zabierze tym taniej wyjdzie.
Tak jak wspominałam, mamy już bardzo konkretny plan - Camel safari zarezerwowane na 10/11.11, jeep safari w Ranthambore Park 20.11. Jeśli komuś pasują te daty, to zapraszam serdecznie.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl