Forum dyskusyjne


gdzie na treking

kategoria podróże po świecie

Angelika123 dołączył
29.04.2009

Angelika123 12:54 | 09.10.2009

Nie mam pomysłu gdzie wybrać się na treking. Parę lat temu byliśmy w Nepalu pod Annapurną, ostatnio w Rumuni (nie weszliśmy na Moldeveanu). Trafia się przypływ gotówki i chcemy gdzieś pojechać max 2 tyg (dziecko na dłużej nie wytrzyma) chcielibyśmy max wydać 5 tyś. Chcielibyśmy wejść na jakiś szczyt albo po prostu pochodzić po górach bez konieczności wspinania się ( odcinek pod Negoiu odpada..jeśli ktoś był)- raczej łatwiejsze. Myślałam o Maroku ale przeraziłam się, że nie damy rady w okolice Dżebel Tubkala wejść, Turcja?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl