Forum dyskusyjne

zima w Dolomitach-wasze propozycje

kategoria podróże po świecie

kopcia dołączył
09.10.2009

kopcia 15:15 | 09.10.2009

Witam wszystkich!
Często podróżuję uprawiając sporty zimowe,głównie narciarstwo i szukam nowych,ciekawych miejsc,gdzie można dobrze spędzić czas.
W zamian za Wasze propozycje i ja coś podpowiem: Ostatniej zimy byłam we włoskich Dolomitach a dokładnie w miejscowości Alleghe.
Miejsce niesamowite muszę przyznać,aczkolwiek za mało wypromowane.
Miejscowość położona w dolinie,nad samym jeziorem,przypuszczam że i latem jest super. Dla miłośników sportu jest wiele atrakcji,np.lodowisko,na którym często odbywają się turnieje,wspaniałe stoki,puby z muzyką na żywo i dyskotekami dla wieczornego relaksu,a także niedaleko w sąsiedniej miejscowości coś a'la hipermarket..
Osobiście byłam w hotelu CENTRALE ***(nie wiem,czy to reklama?)
Ceny nie były wygórowane (płaciłam 40 euro za dobę z wyżywieniem) a ku mojemu zdziwieniu mają tam polską kelnerkę,więc wrazie potrzeby nie było najmniejszego problemu z komunikacją :) Hotel ma internet,jest całkiem przyjemny,położony w centrum.Polecam gorąco tę miejscowość tym,którzy kochają piękne widoki,jazdę na nartach na dobrych stokach i relaks.
Będę bardzo wdzięczna za Wasze propozycje dotyczące faqjnych miejsc i kwater,bo trzeba zacząć planować urlop :) a jak pisałam wcześniej lubię odkrywać nowe miejsca.
Pozdrawiam!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl