Forum dyskusyjne

Strefa wolnoclowa na Sri Lance

kategoria podróże po świecie

gingus dołączył
15.06.2009

gingus 18:31 | 12.10.2009

Witam, czy moglibyscie napisac, jak wyglada strefa wolnoclowa na Sri Lance? Czy sa fajne sklepy z kosmetykami, alkoholem, pamiatkami? Jak cenowo?
Nacielismy sie juz raz w Kenii, gdzie w sklepie wolnoclowym perfumy okazaly sie byc zwykla podrobka :(

Dyzio dołączył
29.07.2006

Dyzio 13:12 | 16.10.2009

Na lotnisku jest pare sklepow; ceny sa zawyzone porownujac je do sklepowych w miescie. Jezeli chodzi o kosmetyki - ja osobiscie nie kupuje ich na Sri Lance, poniewaz czesto sa stare lub zepsute (zapasch nie taki itd.). Markowe zegarki sa cenowo tansze jak w Europie (np.Rado).
Za exkluzywne opakowanie herbaty (skorzany worek) chciano ostatnio ode mnie 15$, wiem, ze w miescie kosztuje 5.
Sklep "Odel" z ciuchami oferuje sortyment o 50% drozej jak w centrum miasta. Papierosow i alkoholu nie kupowalam, wiec nie wiem.
Pamiatki sa cenowo rowniez drozsze jak w sklepie; chyba ze porownywac bedziecie z hotelowymi. Jest ich bardzo duzy wybor - dla wyszystkich spiochow ostatnia szansa
Moze uda sie wam zrobic zakupy w sklepach "Laksala"sprzedajacych pamiatki - wyroby inwalidow. Sklepy Odel prowadza rowniez pamiatki.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 14:18 | 16.10.2009

Alkohol oczywiście tańszy niż u nas, papierosy tak samo.

benbm dołączył
09.06.2002

benbm 19:46 | 11.09.2010

Taniej ,alkohol papierosy sa tańsze na mieście niż na lotnisku ,na lotnisku to cepelia ,można pozbyć się reszty rupek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl