Forum dyskusyjne

promocja w Camp America

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

gigi_mola dołączył
09.09.2009

gigi_mola 15:59 | 13.10.2009

Hej Wybieram się na następne wakacje z Camp America do USA. Przeglądałam wiele ofert, które organizują wyjazdy dla studentów i ich propozycja wydaje mi się najatrakcyjniejsza. Zresztą koleżanka była tam już 2 lata temu i do tej pory jest zachwycona. Nowe kontakty z ludźmi z całego praktycznie świata, cudne zdjęcia, niesamowite doświadczenie i to co zostaje na zawsze, czyli niezapomniane wrażenia. Dlatego ja zdecydowałam że też jadę póki jeszcze mogę sobie na to pozwolić. Wiem że rekrutacja została przesunięta i miała ruszyć od 17 września. Nie orientujecie się jak to wygląda? Poza tym wiem że biuro miało promocję na wyjazd i cała ta "podróż w nieznane" :) kosztowała ok 1200 zł? Czy to już kompletna cena (wydaje mi się to wprost nieprawdopodobne:) ?
PS. A przy okazji jakie są obecnie najlepsze środki transportu dla studentów w USA?

zbynu dołączył
03.10.2009

zbynu 12:15 | 14.10.2009

nie sprawdzałem ceny jaka jest dokładnie, ale do tego napewno musisz doliczyć ok 400-500zł za wize plus ubezpieczenei (chyba kolo 60zł) plus bilet lotniczy i to raczej wszystkie koszty. Jeżeli chodzi o campa hmm to jeżeli jedziesz dla zabawy to polecam, jeżeli dla pieniędzy no to nie polecam słabo się tam zarabia. Jeżeli chcesz zarobić później pozwiedzać polecam wersje z pracodawcą (nie camp) albo independent szukasz sama pracodawcy ale musisz mieć mieszkanie pracę możesz na miejscu poszukać (taka wersja jest najlepsza)
Pozdro jak będziesz czegoś potrzebowac no to napisz

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl