Forum dyskusyjne

sposób na życie

kategoria podróże po świecie

migel80 dołączył
18.10.2009

migel80 20:10 | 18.10.2009

Witam.Widziałem na forum wiele postów dotyczących emigracji w różne ciekawe zakątki świata.Jest to ciekawy temat i dlatego pomyślałem że napisze coś o czym słyszałem od mojego kolegi.Powiedział mi on po powrocie z Ibizy że poznał tam hiszpanów i nie tylko,którzy w sezonie pracuja na Ibizie a na zimę wyjeżdzają na Goa.Zycie jest tam bardzo tanie,ciepły klimat i ludzie przyjazni.Może to jest jakaś alternatywa dla osiedlenia się gdzieś na stałe??Może ktoś już ma taki plan na życie a może już go reazlizuje?Pozdrawiam wszystkich Globtroterów.

fruchu dołączył
04.07.2008

fruchu 10:43 | 19.10.2009

Pomysl dobry, myslalem kiedys nad czyms takim ale problem w tym ze nie chcialoby mi sie co roku szukac pracy. Znam jednego anglika co pracuje w UK przez kilka miesiecy w roku, a reszte spedza w Meksyku i jest bardzo zadowolony z tego ;-)

amaranth dołączył
09.10.2008

amaranth 12:32 | 19.10.2009

Mige..podaj namiar, ja mogę na Goa kukurydzę sprzedawać na plaży / miało być zimne lody sprzedawać...ale zaraz się Emski doczepi, odpowiednio zinterpretuje i szopka krakowska wyjdzie/...a swoją drogą - nie lubię poniedziałków!!!!
Pozdrawiam...

migel80 dołączył
18.10.2009

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl