Forum dyskusyjne

NOWY POSTULAT DO ADMINA

kategoria uwagi do forum i serwisu

radek_lew1 dołączył
11.05.2009

radek_lew1 23:42 | 23.10.2009

Na początku chciałbym wyrazić opinię dotyczącą Emskiego. Uważam że w całym sporze emski nic nie jest winien a klonów i klikaczy powinno się tępić. Emski masz moje pełne poparcie :) Dodatkowo uważam że nie należą się nagrody miesiąca osobom którzy są w stanie zdobywać po 500 punktów dziennie klikami które nic nie wnoszą do społeczności globu. pięć dni na globie 2tys. punktów i nagroda a ci co aktywnie uczestniczą codziennie????? Drogi Adminie nowy postulat brzmi: nagrody za różnorodność a nie tylko za punkty z ocen zdjęć

emski dołączył
13.12.2003

emski 03:57 | 24.10.2009

jestem za a nawet ...przeciw :-)) ja siedze tu od lat i do tej pory nie wiem jak to dziala z tym klikaniem na punkty moze dlatego ze nigdy nie probowalem tak ze wisi mi to i dynda dla mnie to super zabawa z super ludzimi no moze nie wszystkimi ale wiekszoscia :-)) jestem zaskoczony naglym niespodziewanym poparciem emskiego oczywiscie mile zaskoczony i jedyne co mi pozostaje to podziekowac wszystkim choc doprawdy do konca nie rozumie o co tak dokladnie poszlo o mastodontow ktorych tutaj nie cierpie i tez mam apel nie do O Admina ale do nas wszystkich LUDZIE ROBCIE COS MOWCIE COS KRZYCZCIE SMIEJCIE SIE DZIALAJCIE !! bo ta ta grupka tutaj aktywnych ktoregos dnia tez sie zmeczy i odejdzie a szkoda bo jest to jeszce w miare spokojne forum z kupa fajnych ludzi a drugie tyle siedzi cicho /shit i znowu to cicho :-)) / wykona jakis strzal od czasu do czasu i liczy z jakos to pociagnie ...nie pociagnie mowie to z doswiadczenia a mam je od czasu jak moj pierwszy comp mial HD 2MB i internet to byl DOS compuserv z niebieskim ekranem a rok byl 1897 :-)) TAk ze nie apele kolejne do Admina ktory ma nas generalnie w wiadomo gdzie ale my sami wszyscy musimy tu dzilac i jest to kolejny moj apel i skutek taki sam jak mojej rudej codziennie klaruje zeby nie zarla ptakow a ona swoje i to samo tutaj tak wiec do roboty ja jednego a moze juz paru mastodontow zgnoilem tutaj ale oni jak hydry lby im odrastaja oh gdzie te czasy jak mila aneta z kialcow grzecznie klikala bez wyzwisk donosow placzow i szlochow ..just clic and this is it :-))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl