Forum dyskusyjne


Jak placic na Sri Lance

kategoria podróże po świecie

Dyzio dołączył
29.07.2006

Dyzio 11:27 | 26.10.2009

Wszystkie wieksze hotele/restauracje akceptuja karty kredytowe. Coraz wiecej supermarketow, sklepow z konfekcja, bizuteria rowniez.
W mniejszych miejscowosciach, malych sklepikach placimy w Rupiach; mozemy wymienic euro albo dolary nie tylko w kantorach ale i wiekszosci sklepow jubilerskich. Aktualny kurs euro; 169 Rupii, na lotnisku dostaniemy 167-168. Tam najlepiej wymienialnym srodkiem sa czeki podroznicze"Travelschecks". Na napiwek polecam banknoty jednodolarowe. Pobranie gotowki karta EC jest rowniez mozliwe, ale nie oplacalne; wysokie oplaty manipulacyjne i slabszy kurs.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl