Forum dyskusyjne

KO CHANG MALARIA

kategoria podróże po świecie

tula dołączył
02.07.2006

tula 10:49 | 29.10.2009

WITAM, za tydzień wybieramy się do Tajlandii, między innymi na Ko Chang, doszły mnie słuchy, że Ko Chang właśnie jest jednym z miejsc gdzie istnieje ryzyko malarii. Z drugiej strony wiem jednak, że ludzie tam jeżdżą i nie słyszałam o kimś kto by zachorował po powrocie. Jakie są Wasze doświadczenia? Pytam szczególnie tych którzy byli na Ko Chang. Wiem, że czasem rzeczywistość ma się nijak do przekazów medialnych, stąd moje pytanie. Będę wdzięczna za jakieś info. Pozdrawiam.

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 15:04 | 29.10.2009

uwierz mi totalne bzdury obecnie jestem na Filipinach , później Malezja i Tajlandia nawet w najbardziej nieśmiałych myślach nie przeszło mi wziąć malarone ;) Pozdrawiam i życzę miłej wyprawy

McUch dołączył
07.03.2008

McUch 12:43 | 30.10.2009

Witam . ja byłem na ko chang, i mocno polecam, szczególnie lonely beach:)Wprawdzie bylo tam troche komarów ale branie leków na malarie to gruba przesada. Nie przejmuj się takimi pierdołami i baw się dobrze:)

sziwa dołączył
31.03.2002

sziwa 13:58 | 30.10.2009

Przy robieniu szczepionek mój lekarz odpalił na swoim laptopie jakiś program z bazą danych o zagrożeniu malarią. Po kliknięciu na Tajlandię wyskoczyła mapka, gdzie praktycznie cały kraj ma minimalne zagorżenie malarią. Tylko regiony przygraniczne z Laosem i Birmą miały zagrożenie określone jako małe. Jeśli nie planujesz spać przez miesiąc w dżungli to nie przejmuj się malarią.

tula dołączył
02.07.2006

tula 15:56 | 30.10.2009

Dzięki wszystkim, nie będę się przejmować w takim razie i będę się dobrze bawić, czego życzę Wam wszystkim. Już odliczam dni...pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl