Forum dyskusyjne

znowu oceny w galerii

kategoria podróże po świecie

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 23:21 | 29.10.2009

Adminie, mam propozycje, znowu wszystkim ciśnienie skacze w związku z ocenami w galerii.
Wg mnie nie fair jest aby oceniały nas osoby z zablokowanymi wszystkimi swoimi zdjęciami (jak nastka), albo z jakimiś śmiesznymi śmieciami (jak ewe1977) wystawionymi tylko po to aby zdobyć prawo do oceniania, a jednocześnie cokolwiek jej ktoś przysra, za to co wystawia, spłynie po niej jak po kaczce. skoro mowa o grze fair i o równości, to równe prawa i równe obowiązki. pokazujesz, dajesz się ocenaić, możesz ocenaić. nie inaczej.

radek_lew1 dołączył
11.05.2009

radek_lew1 23:30 | 29.10.2009

Zgadzam się z tym co napisała marianna. Poczynania ewe na globie są nie do zniesienia i nie do zaakceptowania przeze mnie i chyba wielu innych ma podobne zdanie. Adminie nie pozwólmy żeby glob był areną walk złośliwości mściwości i niekompetencji tylko tak jak wszyscy chcemy społecznością podróżników

emski dołączył
13.12.2003

emski 23:29 | 29.10.2009

no wiec powtorze ze skonczyc z tymi ocenami od 5 do dupy wprowadzic jedna opje ..dobre ptaszka a nie podoba sie comments i wtedy takie gnomy mutanty nie maja prawa zaistniec tutaj a swoje frustracje moga zlozyc na pismie pod zdjeciem dlaczego im sie nie podoba i skoncza sie te przepychanki

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 23:59 | 29.10.2009

emski, pomysl z ocenianiem: podoba sie /nie podoba swietny, juz pare lat tem ktos proponowal, ale niewykonalny, bo co zrobic ze zdjeciami ktore juz sa? choc dobry programista moze i ztym dalby sobie rade. najwazniejsza sprawa to brak moderatora o co juz od dawna walczy andrzejB. W polu komentarzy pod zdjeciami powinny sie znajdowac kometarze do zdjec a nie prywatne docinki, moderator powinien to usuwac. A do prywatnych swarow mozna stworzyc osobny Hyde Park, wiele portali tak funkcjonuje i niema tyle sporow co tutaj. Jest tu pare osob ktore maja chec i czas byc moderatorami. Drogi Adminie, byloby wtedy moze mniej zdjec edmunda czy teddyego, ale moze zawitali by tu ludzie ktorzy maja zdjecia podroznicze z prawdziwego zdarzenia, ale teraz sie wstydza tego miejsca , tego co tu sie dzieje. Bo teraz najwazniejsze jest kto zawyza/zaniza oceny, kto jest klonem/kto nie jest, kto obsryywa kogos itp. GTW rzeczywiscie podtrzymuje ten portal przy zyciu i troche zastepuje moderatora, ale zbytnia swoboda tez niektorym uderza do glowy. Malo osob tutaj jest w stanie merytorycznie odniesc sie do roznych spraw, ponad wszystko przebijaja sie sprawy osobiste, kogos sie lubi a innego nie.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 00:11 | 30.10.2009

ewe, a Ty się odnosisz merytorycznie do czegokolwiek??? od 2007 napisałas tylko 65 komentarzy pod zdjęciami!! chyba tylko w czasie kłótni z innymi. na forum tez zabierasz głos wyłącznie w dyskusjach i przepychankach o tym co najważneijsze "najwazniejsze jest kto zawyza/zaniza oceny, kto jest klonem/kto nie jest, kto obsryywa kogos itp." o czym Ty teraz piszesz?? przed kim próbujesz zrobic z siebie podróżnika?? ewe my CIę znamy.

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 00:21 | 30.10.2009

Droga marianno, sprawa z ocenianiem ciagnie sie juz od poczatku istnienia portalu. Wczesniej oceniac mogl kazdy z ulicy, kazdy mogl zalozyc tyle kont ile chcial. Po wprowadziu wymogu 5 zdjec nic sie nie zmienilo, wystarczy wyjsc do ogrodka przydomowego, zrobic 5 zdjec swoim kwiatkom albo wogole nie wychodzic z domu i zrobic 5 zdjec swojemu kotkowi/pieskowi w jednym, drugim pokoju, kuchni, lazience, na kanapie, portal wszystko przyjmie. BRAK MODERATORA. Wprowadzenie wymogu 10 czy 20 zdjec zmieni tylko tyle, ze bedzie wiecej zdjecc nijakich, tylko wyslanych po to zeby moc oceniac. Byly glosy zeby oceniac mogli ci ktozy maja jakis staz lub jakas wysoka srednia ze swoich zdjec, ale admin nie poszedl tym torem. Czy nie zdarzylo ci sie, ze jesli jakis gniot ocenisz na 4, mimo ze nie jest wart nawet tyle, w zamian na twoich zdjeciach laduje od tej osoby same trojki, bo jest przekonana o swojej wyjatkowosci? Jednym to nie przeszkadza, a innych wk... i zakladaja inne konta ze swoimi lepszymi zdjeciami, z ktorych daja tylko oceny 5, a na inne konta laduja gorsze zdjecia i nie orzejmuja sie ocenami. Gdyby AndrzjB troche mniej zwracal uwago na IP, a zajl sie analiza sposobu oceniania przez niektore osoby na pewno doszedlby do ciekawych wniopskow. Ja sama widze tu juz kilka takich par. Analiza IP wykryje tylko najprostsze prypadki, a zdarzaja wpadki jak chocby ta z Waneta i rencista.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 23:56 | 29.10.2009

emski, tak mogłoby byc, ale Twoja wypowiedź nie jest calkiem zrozumiała, piszesz trochę nie czytelnie;))
uważam, ze na ocenianie powinno się zasłuzyć czymś więcej niz pięcioma fotkami:(( często wrzuconymi na odczenego (ewe sie do tego otwarcie przyznaje:((. swoja droga nie rozumiem osób, jak ewe, z powolaniem do ocenainia.. mielismy tu kiedyś taką anet z kialc i pare innych klonów. walczylismy z nimi ale jakoś każda zmiana nie blokuje ich istntinia, tylko powoduje, że znajdują nową drogę do swojej frustrującej działalności:((

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 00:33 | 30.10.2009

Marianno, nie bylo do tej pory zadnych powaznych zmian blokujacych klony. Jest wiele dziur, a admin lata za jednym razem tylko jedna, ta najbardziej widoczna. Jak w garnku masz 10 dziur, to nie wystrczy zalataj 1 ani nawet 9, bo woda i tak wycieknie. Trzeba zalatac wszystkie 10. A banowanie klonow nie tylko nie rozwiazuje problemu ale go jeszcze wzmaga. Bo jak znasz klona, to wiesz mniej wiecej czego sie po nim spodziewac, a jak go zbanujesz, odrodzi sie pod inna nazwa i bedzie robil to samo, ale nie bedzie wiadomo kto to jest.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 00:31 | 30.10.2009

acha, i Twoim zdaniem Waneta chciała nam przywalić pod pseudonimem Rencisty??:))) no tego mi nie wmówisz, bo ja akurat Wanetę znam. A jak znasz jakies pary w ten sposób działające, to je zdradz. Moderator tak, na pewno, ale Twoja działalność tutaj wnosi głównie frustracje u innych. Żadnych zdjęć, artykułów, zadnych konstruktywnych komentarzy itp. Gdyby był moderator, chyba miałabyś problemy.

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 00:40 | 30.10.2009

I to jest wlasnie to marianno. Wlasnie o to chodzi! Tu sa zli, ktorym przypisuje wszytko co najgorsze i nawet nie dopuszcz mysli ze mogo zrobic cos dobrego i ci dobrzy, ktorzy chocby zrobili nie wiadomo jakie swinstwo, to i tak nikt w to nie uwierzy. Tak jest wlasnie z Waneta. Ty nie zwracasz uwagi co ja pisze, tylko masz z gory zakodowane ze ja nie moge zrobic nic pozytecznego. Ja przeciez wyraznie pisalam, ze laczenie Wanety i rencisty to wpadka AndrzejaB. On o tym pisal, a ja napisalam ze to wpadka, cvzyli nieprawda. Dlaczego mi imputujesz ze jest odwrotnie?

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 01:07 | 30.10.2009

Powiem dlaczego nie bardzo umiem się tu wypowiedzieć. Z tego co pamiętam to z tego samego IP nadawał kiedyś "Super Klon" (Pamiętacie), który został zbanowany. Spod jego z kolei IP nadawały jeszcze dwa inne zbanowane klony. IP Ewe77 ciągle się zmienia terytorialnie (Rumunia, Niemcy, Polska). Czasami używa formy męskiej w wypowiedziach. Przekonany jestem, że są to 2,3 osoby, które sobie urządzają zabawę. Z wyjątkiem paru byle jakich fotek z Meksyku sprzed lat nigdy nic nie umieścili... Przyczepiają się do jednej osoby i próbują ją wyprowadzić z równowagi... Dlatego też nie umiem z nimi dyskutować...

Co do ocen - dawno już mówiłem, że nie mają znaczenia. Traktuję je bardziej jako formę oceny ze strony przyjaciół niż jako rzeczywistą, obiektywną ocenę wartości zdjęć. Dlatego zwracam uawgę, jaką ocenę otrzymam od Marianny czy Emskiego, a zupełnie mi grzmi jak oceni to ewe1977, lub niektórzy inni, którzy dla mnie nie mają wystarczającego autorytetu aby z ich ocenami się liczyć. Dlatego nie rozumiem o co tu chodzi?? O to, że ewe1977 ocenia niżej??? Przecież te oceny są i tak bez znaczenia!!!!!

Dalej uważam, że bez moderatora i zmiany GENERALNEJ systemu ocen dyskusje na temat ocen są niepoważne... :-(((

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 01:30 | 30.10.2009

Zeby nie bylo, ze konfabuleje, to poszukalam i znalazlam to pod jednym ze zdjec rencisty:

AndrzejB ( 2009-10-25 23:53:05 )
Waneta! Przestań sobie jaja z nas robić.... Podpisano: Kontrwywiad.... :-)))

AndrzejB ( 2009-10-26 00:25:03 )
Mario: Przecież to Waneta to tutaj wrzuciła! :-)))))))

waneta ( 2009-10-27 19:09:21 )
Patrzę i oczom nie wierzę - znalazłam się w centrum polityki prorodzinnej ;-) Dlatego uroczyście oświadczam, że autor poniższego zdjęcia (wraz z małżonką) nie jest moim krewnym. Jak się tak zastanowić, to ja nawet chyba nie mam stryjecznego wujka ;-) Zbieżność IP-ów i miejsca zamieszkania przypadkowa!!! Pozdrawiam Wywiad i Kontrwywiad :-)))

Czy dalej twierdzisz, ze to ja wiaze Wanete z rencista, czy odwrotnie: zrobil to AndrzejB, a ja napisalam ze to pomylka, ze tak nie jest?

Bardzo dobrze ze podalas ten przyklad, bo to wlasnie swiadczy o sposobie myslenia tutaj niektorych i zacietrzewieniu, ocenianiu innych wylacznie na zasadzie: swoj-dobry, obcy-zly.

Skojarzenie Wanety z rencista to oczywiscie zadna wina Andrzeja, robi dobra robote, ale nie myli sie tylko ten kto nic nie robi.

Drogi Andrzeju, wysmiales mnie kiedys jak powiedzialam, ze w mojej firmie ze wzgledow bezpieczenstwa kazde polaczenie ma inny IP. Z ciekawosci zapytalam szefa czy nie moglby mi przydzielic twojego IP, powiedzial, ze ten software korzysta z pewnej puli kilkuset IP i nioe mozna sobie wybrac nic z poza tej puli. Tak wiec mozesz spc spokojnie, nie bede twoim klonem. Ale nie wykluczone, ze ktos inny tez korzysta z tego programu i wtedy moze sie okazac, ze jestem kims innym, choc chwilowo. Ale chyba nie sadzisz, ze mam prywatny odrzutowiec i rano nadaje z Niemiec, po poludniu z Austrii, wieczorem z Danii a w nocy z Moskwy? :)))))))))))))))))))))))))))))

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 01:47 | 30.10.2009

I jescze jedno drogi Andrzeju. Napisales:
"Przyczepiają się do jednej osoby i próbują ją wyprowadzić z równowagi... "
Ci "oni" to pewnie ja?
Sprobuj na chwile wylaczyc emocje i wlaczyc logike. Zobaczysz, ze ja do nikogo sie nie przyczepilam, wszystkie pyskowki zaczynaja sie kiedy jakies zdjecie ocenie na "4". Wtedy odzywa sie radek lub qmoszka ze stekiem wyzwisk pod moim adresem, ja tylko odpowiadam i zaczyna sie nowy watek. Mnie nie zalezy na pyskowkch, ale odpowiedziec musze, taka mam nature, jesli wiec wydaje ci sie niezdrowa ta sytuacja, a masz na nich jakis wplyw, wytlumacz im zeby sie odemnie odczepili i bedfzie spokoj.

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:04 | 30.10.2009

sluchaj klonie jeden nic do tego portalu nie wnosisz a wiec sie wynies stad !!!

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 02:11 | 30.10.2009

To sie nazywa "merytoryczna dyskusja":

"sluchaj klonie jeden nic do tego portalu nie wnosisz a wiec sie wynies stad !!!"

Dobrze ze mi przypomniales, w nasze strefieczasowej juz bardzo pozno i sie wynosze, ide spac. Pa, do jutra :)

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 04:53 | 30.10.2009

To wyjaśnienie jest dla wszystkich, i tylko dlatego to wyjaśniam choć adresowane jest do Ewe1977 and CO:

Na wszelki wypadek sprawdzilem trochę bliżej Wasze IP. Co najmniej w dwóch wypadkach używaliście Proxy Server. Dla tych co się nie orientują w wielkim skrócie wyjaśniam: Proxy Server jest to pośrednik służący do ukrywania IP. My widzimy IP pośrednika a nie IP oryginalne! PYTAM : PO CO???? Co chcecie ukryć????

W trzech wypadkach Wasz IP jest notowany na Blacklist spamowców. Nie jestem w stanie wykryć jaki jest Wasz prawdziwy IP, ale jednocześnie wiem, że jeżeli CAŁY IP jest identyczny to nadajecie z tego samego komputera/Routera i tu się wsypaliście.

Sprawa Wanety była inna ponieważ zgadzały się tylko pierwsze trzy człony, co na 95% świadczyło, że to ten sam komputer/router, ale nie 100%. Ponieważ znamy przesympatyczną Wanetę, więc przypuszczałem, że robi sobie z nas jaja i nic więcej, więc strzelacie w próżnię..

Na tym portalu jest wiele osób nadających z tego samego komputera i nie podaję ich do publicznej wiadomości bo po co - jeżeli zachowują się normalnie???

Jak już kogoś rzeczywiście oskarżam to już jestem w swoim przekonaniu pewien na 100%. Nie mam czasu, ani ochoty z Wami się więcej zadawać ani Was śledzić - SPADAJCIE!!!!.

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 08:09 | 30.10.2009

Do wiadomości EWE !! Nie lubię takich plugawych tekstów bez podania faktów ! KLONIE !!!! Gdzie ja zaczęłam ubliżanie CI KLONIE ? No co do twoich wypowiedzi pod moim adresem ? :))) Są chyba bardzo dokładnie obłożone kwiatami :)))) Tylko dziwne że smród i qrestwo z nich bije KLONIE !! Już ci KLONIE napisałam że nie jesteś dostatecznie inteligentnym KLONEM abym się tobą przejmowała :))) Jedyne co od ciebie bije to pieniactwo i smród szykany i oczernianie innych ,tutaj znowu muszę napisać KLONIE :))))) Bea nazwała ciebie świnią :(( Nie rozumiem jak mogła tak skrzywdzić to zwierzę ,ciebie nie można już do niczego nawet porównać bo wszystko jest inteligentniejsze od ciebie :)))

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 08:59 | 30.10.2009

Bez podania faktow? No masz fakty. Cala ta dzisiejsza awantujra zaczela sie od ciebie kiedy napisalas:

Qmoszka ( 2009-10-29 18:28:20 )
Co gniot ,to gniot !! :((( Sam nie potrafi nic zrobić ,ale drugiego ocenia jak arcy... :((( EWE co w tej fotce jest nie tak,jak i w wielu innych ? :((( To że się nie podoba ? :((( Wraca temat jak bumerang :((( MUCHACHA OBUDŹ SIĘ !! POKAZUJ SWOJE FOTY W LEPSZYM WYDANIU I WÓWCZAS KRYTYKUJ OCENAMI !!!! bardzo proszę :))))))

odczekalas pol godziny, a kiedy nie zareagowalam, tak cie to wk... ze poszlas jeszcze dalej:

Qmoszka ( 2009-10-29 18:46:07 )
Paula !! tego chamstwa i qres..a sie nie da wytępić :((( Śmierdzący klik i temat zamkniety :(( A jak awantura to pierwsze wpier...anie się z butami :(( Krzyki ubliżanie i nic więcej :((( No to jak się obudzą to dajcie mi znać !! Bardzo proszę :(

kiedy znowu nie zareagowalam, tak toba zatrzeslo, ze dodalas:

Qmoszka ( 2009-10-29 19:58:47 )
Pieprzyć wszystko !! Niech banuje nas po kolei :))) Zawiść bije z takiej francy i nic więcej :)) Nie potrafi między ludźmi się obracać tylko smród robić :)) Niech donosi do admina bo pewnie nic więcej nie potrafi :)) W rozmowie też cienias gównem tylko rzuca i u wszystkich qrestwa się doszukuje :((( No KLONIKU dawaj leć i teraz masz dowody że jestem wulgarna :)

I dopiero wtedy po trzeciej zaczepce odpowiedzialam ci.
I kto tu szuka zaczepki?
I jeszcze raz podkreslam : zdjecie mi sie podoba i dlatego dalam mu dobra ocene.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 09:14 | 30.10.2009

STOP,DAJCIE SOBIE NA USPOKOJENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ewe pod jednym ze zdjęć zaoferowała się ,że przyjedzie na nasze spotkanie i udowodni że nie jest klonem.Wystawienie czwórki pod zdjęciami Kasy'go nie jest przestępstwem.Jeśli zaś jest klonem to po jasną cholerę psuć sobie nerwy i rzucać mięsem??????????????????

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 09:30 | 30.10.2009

Właśnie KLONIE świadomie dostarczyłam ci wody na młyńskie koło :))) Chwyciłaś jak jazgarz przynętę na haczyku :)) Poszukaj coś wcześniej KLONIE !! :))) Robisz dokładnie to co w twoim mniemaniu nie powinno mieć miejsca KLONIE. Napisałam wcześniej że nie będę tolerowała niskich ocen pod fotkami innych ,jeżeli nie będzie dodany komentarz KLONIE i właśnie KLONIE zrobiłeś to co mi przeszkadza :))) Zawsze mi przeszkadzało i będzie przeszkadzać KLONIE :))) Sklerotyku EWE to co teraz zrobiłeś jest jak zwykle kupą gówna której się chwyciłeś :))) Chyba nie muszę grzebać w archiwum i szukać wcześniejszych twoich szykan pod moim adresem i ile tego naprodukowałeś ? :))))

Kurniczek dołączył
19.09.2008

Kurniczek 09:34 | 30.10.2009

Tak czytam ten wątek i to co pisaliście wcześniej pod zdjęciami i kilka rzeczy mi się nasuwa... Jak dla mnie to dyskusja o tym, że ktoś postawił 4 pod zdjęciem i że jest to niesprawiedliwe jest bez sensu każdy ma prawo oceniać zdjęcie jak chce i jak mu się podoba. Jeśli już można się doczepić do Ewe to że pisze o merytoryce a sama jakoś nie specjalnie podejmuje ją. Piszesz tylko że to nie jest zdjęcie światowego formatu czy coś w tym stylu a jakie w takim razie jest? Zdecydowana większość ludzi na tym portalu robi zdjęcia amatorsko więc czy może nie oceniasz za surowo? Zastanawiam się jakie są twoje kryteria przy ocenianiu poszczególnego zdjęcia na co zwracasz uwagę?

teda dołączył
29.10.2009

teda 09:54 | 30.10.2009

Zgadzam sie zupełnie z przedmówca / Kurniczek/ , dlaczego odbieracie komus prawo do oceniania zdjec według własnego kryterium / nie dyskutuje sie o gustach/ , troche wiecej tolerancji dla innych. Właśnie dlatego chociaż znam i zaglądam na ten portal od 2 lat do tej pory nie zdecydowałam sie tu zarejestrować . Niestety widać ,że sa tu ci którzy zawsze majaja racje i chociaz ich komentarze i odzywki sa ponizej jazkiegokolwiek poziomu , i do tego np bez wzgledu na to jakie dodają zdjecia zawsze sa oceniani wysoko. Doprawdy nie wiem na czym to polega. Dziwie sie tylko,że taka społecznośćjak podróżnicy potrafia sie znizać do takiego poziomu. Doprawdy nik z nas nie jest ideałem , troche tolerancji dla innych.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 09:40 | 30.10.2009

Barbi,proszę o powściągliwość w wyrażaniu swoich opinii.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 09:23 | 30.10.2009

A swoją drogą z czystej ciekawości ewe mogłabyś podać linki do fotek,które oceniłaś na pięć??

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 09:51 | 30.10.2009

Miluś :)) W stosunku do kogo ? :((( Chyba nie muszę przypominać Tobie co ten pieprzony klon nawywijał na forum pod moim adresem :))) Olewam to :))) Zrobiłam to z pełną świadomoscią ,poszukaj gdzieś takich tekstów ,które bym kiedykolwiek napisała:(( Nigdy i nigdzie nie używałam takiego języka a klonisko łyknęło przynętę :))) Pozdrawiam :))))

teda dołączył
29.10.2009

teda 10:08 | 30.10.2009

a , co do wypowieczi : "Ale chyba nie sadzisz, ze mam prywatny odrzutowiec i rano nadaje z Niemiec, po poludniu z Austrii, wieczorem z Danii a w nocy z Moskwy? " ,
No to cóż , wprawdzie ja tez nie mam prywatnego odrzutowca , ale często zdarza sie ,że jestem rano np. w Szwecji po południu wN orwegii , a wieczorem w Dani i czy w Polsce lub innym kraju - taka mam prace i o niczym innym to nie swiadczy więc wysuwanie wniosków na podstawie IP to też nie jest sposób na klonów i zapodawanie jakichś teorii.

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 10:20 | 30.10.2009

I jeszcze kilka:

www.globtroter.pl/zdjecia/56042,australia,-,pn,pinanacles,pusty  nia.html

www.globtroter.pl/zdjecia/60031,wielka,brytania,cumbria,lake,di  strict,wast,water.html

www.globtroter.pl/zdjecia/63711,tanzania,zanzibar,nungwi,spokoj  ,,,,.html

www.globtroter.pl/zdjecia/62907,kenia,-,nakuru,,,,,swoboda,,,,,  i,klik,migawki,,,,.html

Czy ktos ma zastrzezenia? Czy ktores z tych zdjec nie zasluguje na najwyzsza ocene?

A co sadzisz mario o zdjeciu:

www.globtroter.pl/zdjecia/37906,indie,-,orcza,orcza.html 

Kto je bardziej trafnie ocenil? radek lew czy ja?

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 10:32 | 30.10.2009

Muszę się oderwać od kompa.Ewe,podaję mój nr, kom. przez komunikator Globa.Jęsli nie jesteś klonem to się zamelduj i pogadamy.Mogę oddzwonić.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 11:18 | 30.10.2009

Mario, ja powtarzam, bo widze, ze rozmowa "merytorycznie" się rozsypuje:(( wyzwiska rzeczywiście jakiekolwiek są nie powinny miec miejsca. Ewe daje 5, ostatnio często i nie o to wg mnie chodzi w tej dyskusji. Chodzi o równe prawa. Ale zeby mieć różne prawa, trzeba mieć równe warunki wyjściowe. Wszyscy prezentujemy zdjęcia, nasze "skarby" wystawiamy na ocenę i liczymy sie z krytyką, a Ewe i np. nastka oceniaja nie takich samych , równych zasadach jak my. Ja jak daję 2 lub 3 lub chociaz 4 przy innych piątkach, licze się, ze neizadowowlony obdarowany, moz ezrobic napad na moja galerie i poczestować mnie tym samym. Rozdaję więc oceny w zgodzie ze swoim sumieneim. A wymienione dziewczyny, nie zależnie co zrobią nei mają zadnych konsekwencji. Ewe, bezczelnei, jeszcze nam o tym pisze, że czemu je wystawiła:
"A co do moich zdjec to specjalnie dalam tu takie zeby inni frustraci mogli sie na nich wyzyc i zeby nie bylo mi zal. Lepsze zostawilam dla siebie i przyjaciol. Tak wiec smialo mozecie pod nimi wsawiac 1, 2 i 3, nie obraze sie, bo rzeczywiscie tyle sa warte."
"Ja po prostu nie chce zeby moje dobre zdjecia byly wykorzystywane jako "worek treningowy" i to moja sprawa, jak ktos inny chce, to jego sprawa. "
po czym domaga się traktowania na równi. No więc nie może być traktowana z nami w tej sytuacji na równi. Jest osóbką, która wpada sobie do galerii, ocenia sobie bezkarnie jak chce wszystko, podnosi innym ciśnienie i robi z siebie pokrzywdzoną, ze sie jej czepiamy.
Teda, każdy niech ocenia wg własnego kryterium, ale nie na takiej nie rownej zasadzie. Jesli długo obserwujesz portal, to wiesz ile wojen było z klonami, które nie miały nic w swojej galerii. A ewa w tym momencie de facto działa tak samo jak one i otwarcie do tego się przyznaje. Bo do swojej galerii wrzuciła śmieci. To jest nie fair, I ja jestem przeciw.
Ponadto jako osoba nic nie wnosi "merytorycznego" do życia portalu, udziela się tylko w pyskówkach i kłótniach zwiazanych z ocenami itp. Nie daje żadnych zdjeć. Żadnych komentarzy do zdjęć wartościach merytorycznych. Jest tylko cichociemnym bezkarnym jurorem, który burzy tu wodę.

teda dołączył
29.10.2009

teda 11:46 | 30.10.2009

Niestety , musze tu czesciowo Ci przyznac racje , ale tylko czesciowo. A co do wrzucania smieci to nie kazdy jest super artystą, nie kazdy ma super sprzet i nie dla kazdego aparat to przyjaciel , a czesto tylko narzędzie do robienia zdjeć.
Natomiast , kazdy / pospełnieniu wiadomych wymogów/ ma prawo do pokazania swoich zdjec chociaz sa słabe. Moze maja dla tej osoby mimo swojes słabej strony technicznej wartośc senymentalną zwiazana z danym wyjazdem i dlatego decydują sie na ich pokazanie.
Poza tym nawet zawodowcom i bardzo dobrym amatorom zdarzają sie zdjecia słabe, a nawet więcej ,j bo aby uzyskac dobre zdjecie trzeba zrobić dziesiatki a nawt setki zdjeć , a to najlepsze technicznie nie zawsze jest tym które sie hajbardziej lubi, czy mamy do niego setyment. To jest wzgledne. Bądzmy wiec wyrozumiali i jak sie to mówi , " żyj i daj pożyć innum".;)))))))))

teda dołączył
29.10.2009

teda 11:49 | 30.10.2009

sorry za literówki , ale cos mi chyba laptopa zawirusowało bo literki w kl;awiaturze sie poprzestawiały.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 11:33 | 30.10.2009

Ewe, co do rencisty i Wanety napisałaś: "Analiza IP wykryje tylko najprostsze przypadki, a zdarzaja wpadki jak chocby ta z Waneta i rencista." wiec mozna różnie interpretować o jaką "wpadke" Ci chodzi. Mówisz, ze chodziło CI o wpadke Andrzeja, ok, ja to zrozumialam inaczej. Ale nie to jest przedmiotem tej dyskusji. Nie dyskutujmy o tym kto i dlaczego atakuje, nie lubi, jakie wyzwiska itp. Dyskutujmy o zasadach funkcjonowania portalu. Dla mnie problemem jest ocenienia m.in. przez Ciebie i innych naszych zdjęć. Na rowni, to na rowni. Wrzucaj swoje normalne zdjęcia, udzielaj się na portalu jak inni, a nie tylko wlepiaj puste oceny, bez komentarzy, bez konsekwencji.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 12:01 | 30.10.2009

Teda, ja broń boże nie wymagam od nikogo artyzmu, tylko uczciwości. A ewe otwarcie mówi, ze wrzuciała zdjecia przypadkowe, zeby jej nie było zal, jak je ktoś oceni. To jest postawa nie fair wobec innych.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 12:16 | 30.10.2009

Podałem ewe mój nr.kom.i jeszcze się nie skontaktował(a).Jeśli nie chce abym wszedł w posiadanie jej(jego) nr. tel. to można przecież ukryć swój numer.Gdyby mnie ktoś posądził o to,że jestem klonem na pewno skwapliwie bym taką okazję wykorzystał,aby taką plotkę zdementować!!Zaczynam powoli wierzyć,że ewe jest jakimś zakompleksionym facecikiem,który podszywa się pod kobietę!!Zadzwoń proszę,bo w innym wypadku zgłoszę do GlobAdmina prośbę o usunięcie Ciebie z naszego grona.

teda dołączył
29.10.2009

teda 12:37 | 30.10.2009

No , cóż, ja też nie dałabym tych najlepszych,ale dla innych powodów...

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 12:35 | 30.10.2009

Miluś ,a co to pomoże :(( To spowoduje że narodzi się nam następny KLON :(( A mi już się nie chce tłumaczyć że oceniasz to napisz co jest nie tak,co twoim zdaniem jest źle,jak to byś widział :(( Jak napisałam wcześniej i chyba sam wiesz ,że nie czepiam się ocen stawianych mi,bo niewiele potrafię,ale czepiam się ocen stawianych pod innymi bardzo dobrymi fotkami (jak na miejsce i autorów) a tyle smrodu i chamskich prowokacji co miałam od tego chwasta :((( A zgłaszając niewiele uzyskasz :(( tylko zrobisz coś o co KLONISKOM chodzi :(((

teda dołączył
29.10.2009

teda 12:39 | 30.10.2009

.., ale czy to byłoby nieuczciwe? DLACZEGO?

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 13:02 | 30.10.2009

Teda ,byłoby wspaniale gdyby więcej ludzi tutaj brało czynny udział a nie tylko dodać i czekać ,czytać,obserwować :(( Mam nadzieję że wiecej jest tutaj tych pozytywnie myślących niż tych którzy tylko awantur szukają . Nic to nie da że zostanie ktoś zbanowany,co tym udowodnimy ? Nic tylko tyle że damy pole do popisu na następne jego wcielenie :(( Uczciwie ? Ktoś może mi zarzucić że stawiam same 5 ,dlaczego ta sama osoba nie zarzuci mi że omijam po obejrzeniu fotki,lub że jak jest okazja to się bawię w zgadywanie,draki z kilkoma osobami dla śmiechu :(( Dlaczego mam tolerować postawieni 4 bez podania przyczyny ? :(( Tutaj już o wszystko byłam posądzana ,wszystko mi przypinano :((( A sprawcami zawsze były KLONY lub osoby którym wystawiałam komentarz a nie były zorientowane poi co tutaj weszły lub chciały być tylko głaskane i zachwalane :((( Uczciwym być jest źle,nieuczciwym jeszcze gorzej :(((

emski dołączył
13.12.2003

emski 14:10 | 30.10.2009

a ja ponawiam i bede to robil ...skonczyc z ocenami raz na zawsze i skoncza sie klony .Wprowadzic jednopuntowe glosowanie TAK albo jak masz zastrzezenia comment co do jakosc zdjecia i wtedy klony nie beda mialy racji butu i sprawa umrze smiercia naturalna . Zreszta samo praktyka pokazuje ze jest coraz mniej uzywaniatej idiotycznej punktacji 3 2 1 co to w ogole jest . Nawet podniosly sie glosy ze ze ludzie ostatnio tylko 5tki daja ia tak powinnoo byc albo jeden punkt albo nic i jak ma ktos cos do powiedzenia na temat zdjecia to ssie wypowie i klony odejda a przynajmniej przestana sie ukrywac rozne gnomy 77 muchachem i inne badziewia pod ta idiotyczna punktacja SKONCZYC Z TYM !!! Podoba sie TAK nie podoba sie pisze dlaczego mi sie nie podoba a jak niechce mi sie pisac to morda w kubel i siedze cicho i trole 77 wymra smiercia naturalna THIS IS IT !!!!

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 14:35 | 30.10.2009

Ja w kwestii formalnej. Teda dlaczego się kamuflujesz? W tym Państwie nie ma takiego miejsca. Jeśli to żart jak u kilku z nas to więcej uśmiechu wypadało by w swoich wypowiedziach pokazać. Ale jeśli ty traktujesz ten temat poważniej to pytam czego się obawiasz? Acha i skąd możesz wiedzieć jakie tu zwyczaje skoro jesteś zaledwie od wczoraj?

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 14:51 | 30.10.2009

Informacyjnie: Wiem, że w dobie tzw. Dynamicznych IP Wasz dostarczyciel Internetu ma pulę IP, z której korzysta. Stąd ciągłe zmiany IP poszczególnych osób, ale W RAMACH TEJ SAMEJ PULI!! Praktycznie bardzo rzadko się zdarza, żeby istniały w tak wąskim gronie jak nasze dwie oddzielne osoby, które użyły (w różnym czasie) podobnego IP. Przypadek Wanety jest raczej wyjątkowy... A teraz mam pytanie do Tedy, która przygląda się nam od dawna a jest od wczoraj. Jak sądzisz, dlaczego Twój IP jest prawie identyczny z postacią znaną tu sprzed roku, która występowała pod kilkoma nikami umieszczając nieswoje zdjęcia??? (marekmarek40) Dlaczego podajesz adres NIE ISTNIEJĄCEJ strony internetowej.... Tak tylko pytam?...

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 15:08 | 30.10.2009

..taaa... i znowu pogadaliśmy z duchem:(( :)))....

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:12 | 30.10.2009

no nie opowiadaj Prezes czyzby marek40 zmartchwywstal ? ten sam co prowadzil 40 osobowe grupy do Waves a moze to ten co mu ciezko chora zona w Australii dokonywala zywota od smiechu w szpitalu :-))

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:09 | 30.10.2009

jakis nowy klon teda ...jest od wczoraj a wie "wszystko" to juz naprawde robi sie smutne

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 15:19 | 30.10.2009

A co - przypomniało Ci się??? :-)))). Miał żonę (Tereskę?) i córkę, która chyba zaniemogła w Australi... :-)))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 15:44 | 30.10.2009

Ja Was podziwiam. Za pamięć i za to, że czytacie ewidentnie WSZYSTKO co się tu wpisuje.... ( ja też staram się czytać ale wpisy pewnego Pana zabierają sporo czasu).

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:43 | 30.10.2009

nooo i robil mi tu zdjecia pod nosem w Louisiana ale mial pecha bo go w koncu krokodyl zjadl :-)) a tak generalnie to po co te conversacje z trollem 77 zadnego dorobku nic do pokazania 100% klon tron juz dawno powinien wisiec na galezi a ludziska jeszcze z tym indyviduum pogawedki ucinaja ...na drzewo muchache nastki ewe i inne gnomy na drzewo z nimi !!! :-))

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 15:45 | 30.10.2009

Zaraz Bea zobrazuje Twoje myśli..... dobra jest w tym.... ciekawe jakie drzewko będzie?

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 15:58 | 30.10.2009

Jeszcze dodam, że marekmarek40 miał obsesję na punkcie imienia Teresa i za każdym razem jak próbował tu się dostać to używał pochodnych tego imienia. Ostatnią była Teska45 ze swoimi plagiatami... :-)))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 16:06 | 30.10.2009

Dlaczego ludzie prowadzą z nimi konwerscje to szczerze mówiąc nie rozumiem. Ja mogę rozmawiać z Marianną, Ziutą, Mario i innymi RZECZYWISTYMI osobami, ale kłócić się z KLONEM????????? (jak to robi np. Radek czy Qmoszka) Przechodzi to moje zdolności rozumienia...

teda dołączył
29.10.2009

teda 16:19 | 30.10.2009

Nie wiem o co chodzi w sprawie " Dlaczego podajesz adres NIE ISTNIEJĄCEJ strony internetowej.... Tak tylko pytam?.."
A co do IP to mam internet z kafejki inernetowej w bibliotece w Kutnie, gdzie podpinam czesto swojego laptopa aby "zajrzeć " do internetu.
Widzę ,że oprócz śledczych to sa i ci , co maja też jedynie słuszne zdanie.
Niestety jak mogłam sie spodziewać zabierajac tutaj głos to ,prawie każdy nie popierjący tu "jedynie słusznych teorii" może być posądzony jedynie o klona.
Moze to mocne, ale jest mi was ,żal z waszymi podejrzeniami i sledztwami.
A mógłby to być to fajny portal dla WSZYSTKICH.
A co do zdania emskiego , w tym wypadku to sie z nim absolutnie zgadzam, oceny sa tu jedynie żródłem agresji.

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:01 | 30.10.2009

najlepiej dab bo ma duzo galezi i grube zeby wytrzymalo boe bedzie duuuzo troli wisialo i klonow na nim :-)) TROLOM WON STON !!!! :-))

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:12 | 30.10.2009

i oczywiscie historia sie powtarza ...Admina tutaj nie ma ... tylko opierzony kuper wystaje z piachu bo to woda na jego mlyn im wiecej klikaczy tym wiecej reklam ADMIN OBUDZ SIE !!!!

teda dołączył
29.10.2009

teda 16:22 | 30.10.2009

Tak jak mówi Qmoszka" Uczciwym być jest źle,nieuczciwym jeszcze gorzej :((("

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 16:11 | 30.10.2009

emski, uspokój się, prosze!!! zmierz sobie ciśneinie , wlącz muzyczkę relaksującą i nie wiem co jeszcze... ale prosze spokojnie:))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:29 | 30.10.2009

teda ...zona w Australii wyzdrowiala ? :-))

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:28 | 30.10.2009

ale ja to wlasnie pelny relax bo w koncu sobie moge po trolach pojezdzic :-)) bo ich tu tyle sie namnorzylo ze nie wiadomo juz kto jest kto a skoro starym zwyczajem Admin ma to w dupie to trzeba zrobic porzadek chwilowo TROLLOM WON STON !!! :-))) to po chinsku jak troll jeden z drugim nie rozumie :-))

teda dołączył
29.10.2009

teda 16:40 | 30.10.2009

- a jeszcze odpowiedz do Andrzeja B - strona internetowa biura które prowadze jest na drugim miejscu w wyszukiwarce google- wakacyjnepodróże.pl lub fregata.entro.pl.
To tyle .
A jak juz wyżej dodałam, jest mi was po prostu żal.
Skąd w prawdziwych globtroterach tyle agresji., no ale właśnie - prawdziwych podróżników to nie dotyczy, moży tylko tych z towarzystwa wzajemnej adoracji .

teda dołączył
29.10.2009

teda 16:45 | 30.10.2009

Jak mówią starożytni górale sa 3 prawdy - PROWDA, TYZ PROWDA, I GÓWNO PROWDA.
Niestety tutaj jedyna prawdziwa to chyba ta ostatnia.
Ja też nie zamierzam udowadniać że moja prawda jest prawdziwsza :)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:49 | 30.10.2009

jestes tu drugi dzien a obcykana/ny jestes z ze slownictwm klonow doskonale /towarzystwo wzajemnej adoracji/ TROLLOM WON STON !!!

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 16:27 | 30.10.2009

Marianka !! Ja już miotłę odpaliłam z Bea i ofiary szukamy ! :))) Dawaj :)))

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 16:38 | 30.10.2009

Tak Andrzejku !!! Tylko ja się kłócę z klonami,nikt więcej tego nie robi ,nawet jestem chyba pierwszym pieniaczem ? Ja robię to co chcę ,jak mi coś przeszkadza to staram się wyjaśnić,no cóż nie wszystkie klony są mi życzliwe :(( Dziwnie to zabrzmiało co napisałeś ? :((( Dla mnie KLON to KLON a klik to klik ,chyba też coś wiesz o tym? Nie zamierzam udowadniać że moja prawda jest prawdziwsza :)))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 16:44 | 30.10.2009

Po wpisaniu adresu www.wakacyjnepodroze.pl  otrzymuję to:

Pod adresem tej domeny nie ma jeszcze strony WWW.
Zapraszamy wkrótce.
wakacyjnepodroze.pl

Adres domeny jest utrzymywany na serwerach:
nazwa.pl - Lider rynku domen w Polsce

teda dołączył
29.10.2009

teda 16:50 | 30.10.2009

wakacyjnepodróże.pl lub fregata.entro.pl , tak jak napisałam jest ona na 2 miejscu w wyszukiwarce.
Jestem w trakcie oczekiwania na całkowite przekierowanie na nowy adres i wtedy będzie funkcjonowała tylko pod tym pierwszym adresem.

teda dołączył
29.10.2009

teda 16:46 | 30.10.2009

nie wakacyjnepodroze.pl , ale wakacyjnepodróże.pl

teda dołączył
29.10.2009

teda 16:54 | 30.10.2009

Sorry , ale szkoda mi czsu na udawadnianiu oczywistych rzeczy , komus kto jest chyba złośliwy.
Ale jak już napisałam - nie zamierzam udowadniać że moja prawda jest prawdziwsza :)))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 16:52 | 30.10.2009

Ogonki nie mają znaczenia w wyszukiwarkach. Pod drugim adresem, który podałaś jest Biuro Podróży w Świnoujściu, a Ty nadajesz z Kutna...

teda dołączył
29.10.2009

teda 16:56 | 30.10.2009

Tak , bo to jest moje macierzyste biuro , a ja prowadze internetowa filię .
Coś jeszcze?

teda dołączył
29.10.2009

teda 17:00 | 30.10.2009

Może tak od razu walne C.V i opinie z wszystkich miejsc pracy.
To staje sie juz na prawde śmiszne...

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:07 | 30.10.2009

wiesz co ...to moze pokaz troche swoich podrozy a wlasciwie zdjec pozbieraj opini o nich posiedz troche tutaj pogadaj i poznaj ludzi i oni ciebie i moze ta skora klona z ciebie opadnie :-)) bo tego to juz za duzo tutaj ..wpada troll i sra po wszystkim az mu pary starczy i sie cieszy jak ludzie sobie skacza do oczu tak ze spokojnie z usmiechem pokaz jak tam u ciebie w tym Afganistanie a potem ci powiem ...witamy :-)) a tak TROLLOM Won

teda dołączył
29.10.2009

teda 17:04 | 30.10.2009

Ta dla pełnego obrazu AnrzejowiB , to dodam ci jeszcze adres strony www. mojego macierzystego biura ze Świnoujścia - www.fregata.pl 
Nie myślałam o takie darmowej rekamie , ale " dla was wszystko" ;))))))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 17:03 | 30.10.2009

Prowadzisz internetową filię i nie orientujesz się, że podawany nam tutaj adres internetowy: www.wakacyjnepodróże.pl  NIE DZIAŁA???? No to chyba nic nie wiem o zasadach działania biznesu.... :-((

teda dołączył
29.10.2009

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 17:13 | 30.10.2009

A może w rzeczywistości nie doczytałaś, że na winecie wejściowej tego biura nazwa wakacyjnepodróże.pl NIE SĄ jednocześnie adresem internetowym???

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:11 | 30.10.2009

a wkoncu caly ten watek zszedl psu na bude moze by tak ludzie zabrali glos... zlkwidowac oceny i wprowadzic jednopunktowa ? jakos nikt nic na ten temat nie mowi ? tylko przepychanki jak zwykle

teda dołączył
29.10.2009

teda 17:18 | 30.10.2009

A z tym Afganistanem , to rzeczywiście , to emski moja wpadka, ANI ŻART, ANI NIC INNEGO TYLKO POPROSTU ROBIENIE KILKU RZECZY NA RAZ . TAKIE SOBIE PRZEOCZENIE.
Co do zdjec , to niestety , ale nie dam na ten portal .
Bo jak napisze,że ze mnie z zawodu fotograf co w dodatku nie lubi robić zdjęć , to wyobrażam sobie jaki to będzie odzew a nawt kij w mrowisko czy ogólny nalot.
Moze innym razem powiem dlaczego.

teda dołączył
29.10.2009

teda 17:11 | 30.10.2009

Ten 1 adres jest czasem niżej , a czsem wyżej w wyszukiwarce , ale to chyba dlatego, że jeszcze mi nie przekierowali z fregata.entro.pl pod ten jeden adres.
Jescze cos , bo mam troche innej firmowej roboty, a mam czas do 18.,00

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 17:13 | 30.10.2009

emskia może właśnie o to chodziło żeby zejść na inne tory??? ;))))))

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 17:18 | 30.10.2009

Emski: Temat ocen, powinien być osobnym już wątkiem, bo tu niestety już dawno rozmowa zeszła na inne tory... :-((. Może niepotrzebnie się czepiam, ale niestety jestem przekonany, że to jeszcze jeden troll... :-((

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 17:21 | 30.10.2009

No to Teda !!! FRUUUUUUUUUUUU z tego miejsca :))))

teda dołączył
29.10.2009

teda 17:21 | 30.10.2009

Co od poczatku było jedynym celem do udowodnienia - nieprawdaż?

teda dołączył
29.10.2009

teda 17:25 | 30.10.2009

- co domnie - jeśli wolno mi wyrazić ponownie swoje danie- to -PRECZ Z OCENAMI.
I chyba tylko tyle powinnam napisać
. Dobra na , dzisiaj koniec.
Myślę ,że po takim powitaniu , jak dziś nie predko się wypowiem.

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 17:23 | 30.10.2009

Jestem za zniesieniem ocen ,nigdy ich nie lubiłam :)))

teda dołączył
29.10.2009

teda 17:30 | 30.10.2009

" Nie chce mi sie juz z wami gadać"

emski dołączył
13.12.2003

emski 17:43 | 30.10.2009

zlikwidowac te ocen zostawic opcje "TAK" /fototok.pl/ co znaczy podobuje sie w koncu jakas motywacja jest potrzebna bo narazie trolle maja motywacje do mastodoncji :-)) a jak sie nie podobuje to mozna zawsze zamiescic zdanie dlaczego sie nie podobuja i zjechac tych co klikneli TAK :-)) np ..proste

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 17:41 | 30.10.2009

A wystarczyło od początku pisać prawdę, podać "PRAWDZIWY I PRACUJĄCY" adres internetowyi byłoby inaczej lub... wysłać wiadomość z "macierzystego biura, które prowadzę", którego IP łatwo określić (adres statyczny - nie można zmienić!!)....:-((.... Troll.

teda dołączył
29.10.2009

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 17:44 | 30.10.2009

Zrezygnowanie z ocen to myślę, że jest to wylewanie dziecka razem z kąpielą. Na pewno powinny być zmienione zasady, ale całkowicie bym nie rezygnował. Ja lubię zajrzeć do starszych fotografii, które są jednak dzięki temu trochę uszeregowane. :-))

Kurniczek dołączył
19.09.2008

Kurniczek 17:40 | 30.10.2009

dobry pomysł ze ze zniesieniem ocen tak mi się wydaje

teda dołączył
29.10.2009

teda 18:08 | 30.10.2009

Dlaczego twierdzisz,że kłamie.
Oba adresy internetowe funkcjonuja równolegle.
Ale dla ciebie zrozumienie tego to wymga troche dobrej woli, czego uciebie wyraznie brak.
i abyś dobrze zrozumiał i nie mał "wątpliwości"zadzwoń pod podany tam na stronie numer a, postaram sie odebrać.
Wiele moge zniesc , ale szlag mnie trafia, kak ktos zarzuca mi kłamstwo.

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 18:34 | 30.10.2009

pewnie to tylko zbieżność faktów... ale wychodzi niezbicie z Globtrotera, że pracownicy biur podróży to wielce podejrzane persony :D - madox46, tt45, teska45, maria1, 270262, kasaa, teresaks, marekmarek40. Wszyscy to "piloci" i z każdym tu były jazdy - jeśli biura podróży funkconują tak jak ich pracownicy, to dziękuję opatrzności, że nie korzystam z ich usług :))))

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 18:40 | 30.10.2009

Uszeregowanie ze względu na kraj jest dużo bardziej przydatne....ostatnio w topach dużo śmieci, co jest wynikiem i klonów, i przypadku, i prywatnych wojenek :D

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 18:47 | 30.10.2009

Teda nie rozróżnia adresu internetowego od wyszukiwarki, ale prowadzi filię internetową.... Dzięki BO1 za przypomnienie, bo niektórych już zapomniałem!!! Twoja obserwacja pokrywa się z moją - Marekmarek też był pilotem wycieczek... :-)))).------------------
W sprawie ocen; Uszeregowanie wg krajów jest nie dobre, bo pojawiają się natychmiast zupełnie przypadkowe, lub wręcz złe zdjęcia. Ja jestem ZA utrzymaniem systemu ocen, ale bym go przerobił jak to już kilkakrotnie sugerowałem :-)))

teda dołączył
29.10.2009

teda 19:04 | 30.10.2009

Nie jestem pracownikie biura , a jednym z włscicieli /spółka,/
nigdzie też , nie twierdziłam,że jestem pilotem wycieczek
/ co w podanych przez was kl;onowych przypadkach miało rtłumaczyć pewnie duże ilości zdjęć /
Nie mozna też przez takich klonów ,którzy podszywaja sie pod akurat pilotów wycieczek odnoscić to do innych osób wykonujcych ten zawód , a co gdyby klony podały sie za kucharzy czy nie poszli byście do restauracji , bo .. tam klony...???????
to już zakrawa na paranoje
Zatrudniam pilotów i wiekszosci sa to bardzo fajni ludzie z pasja.
podanie sie za takie osoby to było z ich strony uprawdopodobnienie swoich podróży
BYNAJMNIEJ JA TO TAK ROZUMIEM

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:02 | 30.10.2009

no bo to tak ladnie i powaznie brzmi przewodnik wycieczek a ja jestem stanowczo za zniesienim ocen w tej formie ...jedna ocena i to wystarczy i klony zdechna bo im sie odetnie doplyw swiezego juice do zaspakajani ich chorej natury

teda dołączył
29.10.2009

teda 19:09 | 30.10.2009

.Przewodnik, a pilot wycieczek to zupełnie inna para kaloszy.

teda dołączył
29.10.2009

teda 19:13 | 30.10.2009

konkret, ze strony emskiego i jestem za , ale może nie mam prawa wyrazac swojego zdania.
W celu wyjasnienia jakichs watpliwości czekam nha telefon pod firmowy numer.

teda dołączył
29.10.2009

teda 19:20 | 30.10.2009

To jest portal dla ludzi , dla których celem zycia i sensem jest "droga" ,a nie głupie pyskówki .

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 19:23 | 30.10.2009

Emskie jadna ale jak : na rok? na tydzień? na godzinę? czy raczej chodzi o jedną do fotki - pierwsza wchodzi i kropka? Wyjściem jest ewentualnie tak jak w jakiś zawodach: jedna najlepsza i jedna najgorsza - odpada ( znaczy może być widoczna ale nie sumowana)

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:50 | 30.10.2009

jedna pod fota masz jeden glos cos ci sie podoba stawiasz plusa nie podoba masz p[ole do popisu w commentarzach a jak jakchcesz wstawic wiecejplusow to sie musisz sklonowac proste jasne i przejrzyste nie ma albo rybkow albo pipkow i idiotycznie wyglada ze autor x y z zdobyl 4.8979745 punkta po przecinku to idiotyzm do potegi :-)) ktory niczemu nie sluzy albo jest dobry ma plusa albo ...wracaj do szkoly ..zaganiania owiec :-)) A najciekawsze ze ludziska to olewaja ? daje glowe ze ogladaczy teraz jest wiecej niz pisarzy i kazdy stoi z boku i ja popatrze jak to sie skonczy a pzreciez bylo tu kupe fajnych ludzi ktorzy sa wciaz ale sie "wyniesli" dzieki trollom a wiec niech sie odezwa i zrobia cos zeby wyplenic to badziewie stad a najwiekszym trollem to oczywisci Admin ktory to olewa

nastka1505 dołączył
14.06.2009

nastka1505 23:59 | 30.10.2009

Oj marianno nie potrzebnie egzaltujesz sie i podniecasz jak uczennica podstawówki,że ktoś ocenia,a nie pozwala siebie oceniać.Mogę wrzucić jakies fotki możesz się wyżyć jesli nie potrafisz inaczej rozładowywac emocji.Starożytni Rzymianie mawiali de gustibus non est disputandum.Prawie zawsze daję 5 lub 4...więc skąd to podniecenie u Ciebie moją osobą.Miłego wieczoru:):):)

nastka1505 dołączył
14.06.2009

nastka1505 00:00 | 31.10.2009

ad hoc...już kiedyś był taki ustrój co chciał wszystkim po równo,ale nic z tego nie wyszło(a propo równe prawa i obowiązki).

emski dołączył
13.12.2003

emski 01:20 | 31.10.2009

juz kiedys tu byla muchacha i sie zbyla i powstal nowy mu...tant

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 08:45 | 31.10.2009

Emski co alergia się odezwała ? :))) Ale wysypki nie masz ? :)))

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:01 | 31.10.2009

oczywiscie to byl moj ostatni podryw zeby tutaj cokolwiek z wami zrobic. Latwiej jest wampira przerobic na vegetarianina niz ruszyc was do czegoklowiek. Widocznie lubicie to towarzystwo roznych gnomow muchachow trolli 77 markow 40 bo jest wam to potrzbne do zycia jak woda do zycia tutaj, nawet sam autor objazdowej wystawy od ktorego sie to wszystko zaczelo kasy nie raczyl miec swojej opini a wiec witajcie trolle karawana jedzie dalej !!!

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 15:15 | 31.10.2009

Nasz(a) ewe odezwała się niezbyt grzecznie na komunikatorze,zaproponowała mi abym się wypchał.Moja odpowiedz.......................Ewe,szkoda,że nie zauważyła(e)ś,że jako jeden z nielicznych stanąłem w obronie Twojego sposobu oceniania.Niemniej jest też dużo dziwnych okoliczności,które wskazują,że jesteś klonem,a w dodatku nie kobietą.(stąd ta uwaga o zakompleksionym faceciku) Dziwne,że Twoja podobizna wystawiona w galerii przez Beakal tak Ciebie nie obraziła.Również epitety Emskiego i Qumoszki .Ja istnieję na prawdę,brałem udział w spotkaniu w Krakowie,tak że gdybyś zadzwoniła to na pewno stanąłbym w Twojej obronie.Sam nie wiem,czy jesteś tym za kogo się podajesz??Jeśli pozwolisz to mimo wszystko się nie wypcham.I prosiłbym o mniej agresji w Twoich wypowiedziach. Mariusz...................

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 15:17 | 31.10.2009

Ewe,jeśli jesteś kobietą,to nie masz co się o tego zakompleksionego facecika obrażać,jeśli zaś byłbyś jesteś mężczyzną to jesteś jakimś zbokiem

emski dołączył
13.12.2003

emski 15:39 | 31.10.2009

smiech mnie ogarnal mario po tym twoim apelu do trolla na co ty liczyles? a ciekawsze jest na co liczy admin ze to tutaj toleruje ? polowa tutaj to trole gnomy mutanty a reszta siedzi cicho bo ma z tego zabawe dominuja lepsi gorsi pokazywacze typu pokaze wam swoje zdjecia gdzie bylem i mam was w dupie. Tu nie ma zycia zadnego zadnej spolecznosci nawet zawiazkow poczucia tej jednosci podrozniczej checi bycia z soba wymiany pogladow wiadomosci nic zbieranina przypadkowych ludzi a ci co cos probuja zrobic gina w zalewie chlamu walk i szarpaniny a to Polska wlasnie i to smutne ze tamten styl zycia na zewnatrz przenosi sie nawet na tak male grupy ludzi ktorzy deklaruja sie jakims zaiteresowaniem ...podrozniczym i tu pusty smiech po raz drugi

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 15:32 | 31.10.2009

Hej!
Emski ja juz wyrazilem opinie kilkakrotnie.Pzrypomne,ze nie specjalnie przejmuje sie ocenami,oczywiscie jezeli to nie sa noty z lewych kont.Kazdy ma prawo oceniac wg swojego poczucia estetyki i zgodnie z sumieniem.Poza tym na co mam narzekac?Nota 4 to calkiem dobra ocena.Nie zauwazylem,zeby Ewe krzywdzila mnie w jakis sposob.
Pisze tylko o swoich zdjeciach,nie znam szerszego kontekstu,nie wiem jak to wyglada pod zdjeciami innych osob.
Twoj pomysl z likwidacja ocen jest dobryi sprawdzony chociazby na kolumber.pl.Nie mam nic przeciwko..Nie jestem przewrazliwiony na punkcie swoich zdjec,wiem ile i czego im brakuje.
mam malo wolnego czasu i wole go poswiecac na udzielanie pomocy osobom poszukujacym info na temat krajow gdzie bylem.
doceniam Twoje i inych osob starania,zeby ten portal byl normalny i kiedy moge to wspieram Was,naprawde!
Tak jak pisalem,trudno mi sie bylo tutaj wypowiadac,bo mz nie zostalem skrzywdzony.
Pozdrawiam!K

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 15:46 | 31.10.2009

Emski,może jestem idealistą,ale naprawdę chciałem aby ewe miał(a) możliwość obrony,bo naprawdę został(a)ostro zaatakowana(y).Nawet tej osoby nie obrażałem.

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:12 | 31.10.2009

widac ze kol kasy to po glowie musi dostac zeby sie odezwac :-)) swietna ta stona kolumber a juz system punktacji to wlasnie moje marzenie.Z tym ze tamta strona jest tak dobra ze az za dobra a wlasciwie strasznie powazna ja lubie troche z jajem zywych ludzi posmiac sie pozartowac tu kiedys byla namiastka tego zywego kontaktu dopoki trolle nie opanowaly tego ale sadze ze ta punktacja tutaj karmi trolli i to wszystko ale kolumber ...dzieki za linka juz tam bede zagladal :-)) i pozdrawiam nawet te stare zdjecia :-))

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 18:53 | 31.10.2009

Miluś kogo chciałeś bronić :(((( ? Gdzie ona został (a) tak agresywnie zaatakowana(y) . Coś mi tutaj nie gra :(( Co chciałeś wyjaśniać Tej postaci ? Może to że tyle razy miał(a) rękę podawaną i zawsze pokazuje paluszka (serdecznego).Z mojej strony został tylko smalec,żeby się miał(a) czym podpaść jak zgłodnieje :((

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:05 | 31.10.2009

moj smalec chcesz oddac hienie ??? po moim trupie !!!

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 19:24 | 31.10.2009

Tamten to nie ja robiłam !! Niech się nażre :)) Zrobię Ci na św.własnoręcznie i prześlę na priva :))) Dodam 2 cebule gratis :)))))

emski dołączył
13.12.2003

emski 22:45 | 31.10.2009

cebule !! uwielbialem cebule do czasu az kumpel Bucem zwany nie wymyslil cebulowki tzn zeby zabic zapach bimbru zasypal go cebula w ilosciach ponad miare efekt straszny a ze siedzlismy w Ustrzykach Gornych najblizszy sklep z gorzala byl w Czarnej i do tego gorzale sprzedawali od godziny 1 po poludniu katastrofa tak ze tydzien na cebuli jechalismy i od tego czasu nie przepadam za cebula :-))

emancypantka dołączył
16.05.2008

emancypantka 17:24 | 01.11.2009

Kurcze przeczytałam tylko kilka postów z tego wątku, bo chyba nie mam cierpliwości na takie rzeczy. Raczej nie wdaję się w dyskusje w kwestii oceniania, ale tu też 3 grosze wtrącę. Ewa też mi kilka razy podpadła, po jej ocenach kilku zdjęć (oczywiście odpowiednio niższych niż inni i niż sama oceniam), czasami moich czy innych postanowiłam zajrzeć na jej profil myśląc - takie niskie oceny może jakiś super fotograf od którego można się coś nauczyć - a tu kich :( - trochę mnie wkurzyło. Pamiętam Kasy jak dawał 4 to już było wybitne zdjęcia, 3 - to dobre i tu wiedziałam, że ocena jest rzetelna i "facet" :) się zna. W tym wypadku to nie wiem chyba złośliwość bierze górę. To jedyne moje 3 grosze jakie wtrąciłam w dyskusję oceniania. A tak naprawdę myślę, że nie ma nad czym się roztrząsać i zająć podróżami i fotografią a nie kłótnią o oceny :)

Pozdrawiam
Dominika

emski dołączył
13.12.2003

emski 18:42 | 01.11.2009

dzisiaj dzien zmarlych to zapalmy swieczke nad O Adminem bo on chyba odszedl juz :-)) skoro sie nie odzywa Kasy tez czasami przeginal ale prosty plus na zdjeciu zalatwia sprawe totalnie a nie tam 3 a moze 4 a moze 4.876545890976 ..Swiec Panie nad dusza Admina :-))

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:51 | 01.11.2009

zapalmy swieczke za dusze Admina ktory nas zostawil dzieci swoje i przyjdzie nam samym walczyc z gnomami 77 przez reszte naszego doczesneg zycia :-(( a tak powaznie niech niech jeden madry wytlumaczy dlaczego nie mozna wydupcyc te idiotyczne oceny i wprowadzic plusa tylko za zdjecie ?

emski dołączył
13.12.2003

emski 22:12 | 01.11.2009

ohh ja myslalem swieczke a nie dwie :-)) BTW tak teraz patrze i widze ze na scianie zasluzonych wisza sme piatki to po jaka cholere ta punktacja 4 3 2 1 dac plus i efekt taki sam moze nawet O. Admin z martchwych ? wstanie :-)) a swoja droga nokopciliscie tam ze az w skierolawkach w oczy szczypie :-))

emski dołączył
13.12.2003

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 09:11 | 02.11.2009

Widzę, że z Tobą coś nie tak. Gadasz i gadasz sam ze sobą.... :-(((

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 11:22 | 02.11.2009

Ziutka ,no przecież emski musi się wygadać :)) Ale zobacz coraz krótsze teksty pisze :))) A nasz ADMIN nic :(( Ogłuchł chyba,albo na znudzenie liczy :))) Ziutka a tak chciałam zapytać,czy znalazłaś to buty ,no wiesz w takim ciekawym kolorze ? Ja mam problem z kupnem czapki,zastanawiam się czy faktycznie mohera sobie nie strzelić,ciepło,wygodnie i wesoło ,tylko w jakim kolorze.Możesz mi coś doradzić ?:))

usunięty/nieznany 12:17 | 02.11.2009

no i znowu mnie nie ma 2 dni a tu ponad 100 postow do nadrobienia... geez... wszystko co ciekawe dzieje sie jak mnie nie ma na chwile

usunięty/nieznany 12:37 | 02.11.2009

Okej, przebrenelam przez wszystko...

moje przemyslenia:

1. ludzie ktorzy wrzucaja fotki bylejakie tylko po to zeby reszta sie powyzywala powinni byc zwyczajnie ignorowani i oni i ich oceny - nie wnosza nic do portalu, zanizaja dobre zdjecia, a ja od dlugiego czasu mowie ze bardziej wartosciowa niz nawet najlepsza ocena jest pisemna opinia o zdjeciu, jak stawiasz niska ocene napisz co ci sie nie podobalo...

2. kazdy ma rozny gust i roznego rodzaju zdjecia mu sie podobaja... jednak zanim zanizycie czyjas swietna fotke ktora juz zebrala sporo 5-tek, pomyslcie czy warto, czy nie warto lepiej po prostu skomentowac i napisac co wam nie odpowiada, byc moze w dyskusji wyjdzie ze zdjecia cos wiecej, jakas historia (tu problem znowu z tym ze nie kazdy dobrze opisuje zdjecia) a historie czasami sa warte wiecej niz samo zdjecie...

3 - jezeli ludzie wrzucaja tutaj swoje najlepsze prace i poddaja je ocenie innym, a inni oceniaja je nisko ale nie chca wystawic swoich najlepszych prac w obawie przed zemsta i niska ocena od innych to powiedzcie mi jeszcze raz jaki jest sens oceniania????

4 - proponuje wszystkim sfrustrowanym po prostu wrzucac fotki Nie Do Oceny - wtedy posypia sie komentarze i kazdy bedzie zadowolony...

5 - a osoby jak ewe nalezy po prostu ignorowac... ich oceny sa pointless bo sami nie pokaza jakimi kryteriami oceniaja czyjes zdjecia...

podsumowujac - ja przestalam wrzucac fotki do oceny zaraz po tym jak Admin wprowadzil ta funkcje i jestem szczesliwa z tym bo choc nie zalezalo mi nigdy na ocenach to oceny same w sobie czasami doprowadzaly do ogolno-globtroterskiej klotni tak jak w tym przypadku... nie ma sensu marnowac sobie zdrowie i stresowac sie z takiego powodu... jasne ze przykro widziec jak fajne fotki zostaja zanizane i bardziej zrozumiale byloby to gdyby te niskie oceny szly od kogos doswiadczonego w fotografii a jeszcze fajniej gdyby pozostawila taka osoba po sobie jakas pozytywna krytyke...

emski dołączył
13.12.2003

emski 13:28 | 02.11.2009

Gadasz i gadasz sam ze sobą.......bo tu juz nie ma z kim gadac

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 13:38 | 02.11.2009

Cześć Emski-miłego dnia życzę.Ty to jak ten facet co na ulicy sam ze sobą coś pod nosem mamrotał,a inny się go pyta-co pan tak sam ze sobą gadasz?A on na to-lubię z inteligentnymi ludźmi rozmawiać.

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 15:09 | 02.11.2009

Emski jeśli nadajesz w porze snu normalnych ludzi (czytaj Krajanó) to nie dziwota, że sam ze sobą....

Bari w Nadarzynie jest taki maximus- i skośnookie na każdy kolor pomalują...

ziutam dołączył
04.02.2008

ziutam 15:13 | 02.11.2009

... A dokładnie ten ciemny morski - zamszowe były u "Ryłko"... ale brzydki fason i za drogieeeee

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 19:52 | 02.11.2009

Widze Paulinqo ze mamy bardzo podobne poglady . A co do punktu 5 i moich kryteriow oceny to tutaj probka:

www.globtroter.pl/zdjecia/64536,myanmar,thandwe,na,targu,birma,  6.html

www.globtroter.pl/zdjecia/65246,polska,moj,,moje,,widzicie,,,,,  .html

to oczywiscie dwie skrajnosci, wiekszosc ocen jest posrodku.

Przypomnialo mi sie ze dawno temu ktos, chyba kasy1 ale nie pamietam podal propozycje zeby zdjecie mialo 2 oceny. jedna bylaby ocena autorytetow wybranych przez admina lub w jakis inny sposob np za ich jakosc zdjec, a druga ocena przez ogol uzytkownikow, w tym wszystkie smrody, qrestwa, gnomy, mutanty, kabotyni, france, mastodonty, cieniasy, mexykanskie gnioty, gnoje, pedaly, talatajstwa, smierdzace kliki itp. Wtedy wszyscy byliby zadowoleni. Jesli komus by zalazalo tylko na ocenie moglby sie dowolnie klonowac i oceniac swoje zdjecia, jesli kopmus by zalezalo na fahowej i bezstonnej ocenie zwracalby uwage ttylko na oceny i opinie autorytetow. A najbardziej bylby chyba zadowolony admin bo mialby wiekszy ruch w interesie, ktory teraz po wprowadzeniu mozliwosci blokowania oceniania troszke zmalal. WSZYSCY byliby zadowoleni i nie byloby zadnych dyskusji o klonach i zanizaniu/zawyzaniu ocen. Jedynym niezadowolonym mogby byc AndrzejB, bo wtedy jego firma detektywistyczna stracilaby racje bytu i musialby isc na bezrobocie:)

usunięty/nieznany 20:25 | 02.11.2009

ewe, jestem ostatnia osoba chyba ktorej musisz cokolwiek udowadniac wklejajac linki do ocenianych orzez siebie fotek... jak pisalam wczesniej, staram sie ignorowac takie sprawy... czasami aby mi sie niedobrze robi jak widze ewidentne obciecie bez komentarza, bo to komentarze sa glowna czescia tego o co ja walcze... jak dla mnie to mozesz stawiac i jedynki od gory do dolu byle by byly z podstawnym komentarzem... widzisz, nie trudno jest postawic klika, troche trudniej jak widze jest to uzasadnic... gdyby kazdy uzasadnial swoje oceny przy wystawianiu nizszych niz inni za dane zdjecie to nie byloby zadnej awantury bo kazdy ma prawo do roznych ocen, bo kazdemu podoba sie co innego... mi chodzi glownie o to ze ludzie jak ty sama nie udzielaja sie z komentarzami... stawiaja hurtowo oceny i ida dalej a odzywaja sie aby jak ktos ich zaatakuje... nie uwazam to za zdrowa sytuacje zwlaszcza na portalu podrozniczym... a wystarczy przeciez kilka slow komentarza zeby i wilk byl syty i owca cala... nie jest to chyba az taki znowu wysilek zeby uzasadnic jakos ta swoja ocene...

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 20:27 | 02.11.2009

To nie była moja propozycja.Nie wydaje mi sie,zeby to zdalo egzamin.Chyba lepsze jest rozwiazanie zaproponowane przez emskiego,a stosowane m.in. na kolumber.pl

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 21:01 | 02.11.2009

To tez nie moja propozycja, ale przypomnialo mi sie ze ktos to kiedys proponowal, zreszta rozwiazan jest wiele, a to ktore teraz tu funkcionuje wywuluje tylko niesnaski

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 21:10 | 02.11.2009

A co powiez Paulinqa o osobie ktora zdjecie ocenione przez 64 osoby na 5, ocenia na 3 i mimo wielokrotnych prosb nie zamierza tego skomentowac?

AndrzejB dołączył
23.04.2009

AndrzejB 21:28 | 02.11.2009

Przyczepilaś sie do jednego przypadku i walkujesz go over i over. Absurd.

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 21:39 | 02.11.2009

Dlaczego sie wtracasz, nie ciebie pytam. Poniewaz Paulinqa nie jest w temacie mogla to ocenic obiektywnie, a teraz jak ja ostrzegles, bedzie ostrozna i nie powie tego co mysli tylko to czego od niej oczekujesz

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 21:48 | 02.11.2009

ewe jestś w błędzie,Pualiqa jest w temacie ;)))) a fach,fachowo....pisze się przez CH!!! ;))))))

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 22:12 | 02.11.2009

Jesli tak to nie ma tematu. Dzieki za przypomnienie jak sie pisze slowo fachowo, a ja ci tez chcialam zwrocic uwage, ze nie pisze sie trzba, tylko trzeba i nie ninajlepsze, tylko nienajlepsze. To tak na marginesie :)

usunięty/nieznany 23:16 | 02.11.2009

nie mam zamiaru wypowiadac sie na temat oceny Radka ktory poki co wrzucil calkiem spora kolekcje bardzo dobrych zdjec... jak pisalam, kazdy ma prawo oceniac jak chce, mi to nie przeszkadza, dopoki kiepska ocena wychodzi od kogos kto sam nie bardzo ma sie czym zaprezentowac... wiec dopoki sama nie wrzucisz podobnej kolekcji dobrych zdjec to podejrzewam ze to wlasnie na ciebie beda ludzie skakac a nie na radka... kazdy ma prawo oceniac jak chce... moim zdaniem ocenianie jest bezsensu, komentarze sa wazne... rzeczywiscie przyczepilas sie do radka, widzialam to juz w jakims wczesniejszym poscie... nie uwazam trojki za wystarczajaca ocene za ta fotke, to ze nie zostawil komentarza dlaczego wlasnie taka ocene zostawil tez uwazam za kiepskie... nie zmienia to jednak faktu ze ty tez tak postepujesz, i nie tylko ty, ale tez wiele innych osob... zaslanianie sie kims innym nie jest fair... wystarczy zmienic t co sie robi i po prostu nastepnym razem zostawic komentarz... bo to co teraz piszesz to ja rozumiem jako prosbe, pozwolenie na takie a nie inne postepowanie... ze niby ktos inny moze i zostaje to bez echa to i ty mozesz... nigdzie wczesniej nikt nie napisal ze ta radkowa trojka byla fair... ale to nie znaczy ze sie wszyscy z tym zgadzamy... dyskusja wywiazala sie z twojego powodu, nie potrafisz logicznie skontrowac to nie dziw sie ze taki atak... ja nie chce sie z toba sprzeczac, nie po to wrzucilam tu swoj pierwszy post pod ta dyskusja... wypowiedzialam swoje zdanie na temat oceniania i jego sie trzymam...

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 23:25 | 02.11.2009

No ta zamknijmy wreszcie ten temat, sa rzeczy wazniejsze, jak przestaniecie mnie co chwile wywolywac do tablicy to ja nie bede odpowiadac i ten temat sie juz nie pojawi. Czy ktos wie co sie stalo ze zdjeciami emskiego?

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 23:25 | 02.11.2009

Paulinqa,mało chyba na tych piaskach się wyszalałaś,jeśli jeszcze masz siłę,aby się takimi pierdołami zajmować.

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 23:29 | 02.11.2009

Masz racje mario-mil, skonczmy ten temat. A propo twoje zdjecie tez zniknelo ?

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 23:36 | 02.11.2009

Admin wywalił i zagroził,że za takie wybryki mnie zbanuje!!Emskiego z jego d...ą też porządek zrobił.Ostatnio Admin wziął się do roboty.A Ty co robisz w Odessie??

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 23:50 | 02.11.2009

A tak sobie latam, jutro wracam do Niemiec, a moze do Francji? Sama nie wiem, poznasz po IP. Ale prawdopodobnie pojutrze wyjade na 3 tygodnie w miejsce gdzie sa trudnosci z internetem. Cieszysz sie?

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 23:54 | 02.11.2009

Nieszczęśliwy zbieg okoliczności,ja od niedzieli będę też miał utrudniony dostęp do netu.Wracam na początku grudnia.Mógłbyś wyjechać dopiero w tym terminie?

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 23:58 | 02.11.2009

Chyba przejezyczyles sie, nie moglAbym, niestety :)

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 00:00 | 03.11.2009

Ale za 3tygodnie nikt nie bedzie pamietal o mnie. A potem jesli nikt nie zapyta o "zakompleksionego facecika" to tez sie nie bede odzywac.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 00:02 | 03.11.2009

No to chociaż podaj nowego nicka,abym wiedział że to Ty...

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 00:06 | 03.11.2009

Jak dasz slowo ze nie powiesz nikomu:) ale na razie nie planuje zmiany :)

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 00:07 | 03.11.2009

No to dobrze,bo już Pawlak mówił,że po cholerę obcy wróg,jak się ma swojego,na własnej krwi wyhodowanego!!!

ewe1977 dołączył
07.11.2007

ewe1977 00:14 | 03.11.2009

Ale gdybym zmienila nicka i nie powiedziala ci o tym to i tak mnie poznasz, bo dalej bede niezalezna, nie bede sie nikomu podlizywac, bede oceniac wedlug tego czy zdjecie mi sie podoba czy nie. Zreszta jesli bedziesz mial watpliwosci czy ktos nowy jest mna czy nie, mozesz zrobic prosty test: Zwyzywaj i poobrazaj tego ktosia, obsyp go jedynkami, i jesli sie nie bedzie mscil, to bedzie dowod ze to ja :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 09:38 | 03.11.2009

Skoro jesrteś taka niezależna i sprawiedliwa to jeszcze możesz być dumna z tego,że rozpieprzyłaś takie fajne grono ludzi,dzieki kórym chciało sie tu zaglądać!!!! Baw się dobrze,Admin jak widac sprzyja CI !!!!!!!

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 10:34 | 03.11.2009

BEA !! ZAPOMNIAŁAŚ DODAĆ AMEN !!

beakal dołączył
15.04.2008

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 12:08 | 03.11.2009

Bea,Barbi,co Was depresja jesienna dopadła??Kto powiedział,że ktoś rozrozpieprzyłaś takie fajne grono ludzi??Jestem co prawda niedysponowany,ale tylko przez choróbsko,nic innego mnie nie rusza.Więcej optymizmu!!ALLELUJA

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 12:37 | 03.11.2009

mario, no jednak znowu się wyniósł, bo admin jego fotkę wywalił, na to zareagowal, a do naszego wątku nawet słowa nie dopisał, my że swoimi racjami możemy sie walić. Ale czyjaś skarga na widoczna dupę została od razu załatwiona...:((((((( a ewe jest bezpieczna.... Dziewczyny mają racje:((((

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 12:53 | 03.11.2009

Tez chetnie przeczytalbym argumenty Admina przeciw moderatorowi.Admin,prosze o odrobine odwagi!:)
K

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl