Forum dyskusyjne

Brazylia jak i gdzie

kategoria podróże po świecie

dariixx dołączył
19.08.2006

dariixx 18:54 | 30.08.2006

Witam serdecznie!

W przyszlym miesiacu planuje z przyjacielem podroz do Brazyli .Mamy miesiac wiem ze z jednej strony jest to nie wiele czasu na tak ogromny kraj ale z drugiej strony…Jezeli to mozliwe prosilabym o kila wskazuwek co tak na prawde warto tam zobaczy. Ladujemy w Sau Paulo mamy pomysl zeby udac sie do Manaus splynac Amazonka a nastepnie wracac wybrzezem . Nie mam pojecia nak na prawde jakie to sa odleglosci, wiedomo na mapie wszystko wydaje sie blisko a w rzeczywistosci moze byc inaczej ( na pewno jest) .

Bede bardzo wdzieczna za udzielenie kilku wskazowek :) :):)

Pozdrawiam Daria

Gucha dołączył
27.09.2004

Gucha 12:44 | 07.09.2006

:)))) Odleglosci w Brazylii sa duze! Jak planujecie sie przemieszczac? Stop?Autobus? Samolot?
Zrobilam z kolezanka zupelnie inna trase - Foz do Iguacu, Rio, Brasilia, Manaus i dalej do Wenezueli. Iguacu jest cudne, Rio przyjemne, Manaus potraktowalabym jedynie jako punkt wypadowy na Amazonke. Mamy na stronie troche fotek z Amazonii, jak chcesz mozesz zerknac. Wybrzeza nie widzialysmy, ale slyszalysmy ze jest piekne, tylko miejscami troche niebezpieczne. Droga tam podobno calkiem przyzwoita.
Brazylia, jak dla mnie, to piekny kraj przyjaznych ludzi. Mysle, ze gdziekolwiek zdecydujecie sie pojechac, przywiezieie duuuuzo dobrych wspomnien. Ojojoj, dopiero co wrocilam, a juz wam zazdroszcze ze jedziecie...;)

Docent dołączył
07.09.2006

Docent 18:30 | 07.09.2006

Czesc,
Ostatnio kolega z Brazyli wspominal mi ze istnieja bilety chyba okolo 150 $ ktore uprawniaja do 5 przelotow w rejonie Brazyli. Mysle ze to byloby najlepsze rozwiazanie

dariixx dołączył
19.08.2006

dariixx 11:49 | 08.09.2006

witam!dzieki sliczne za odpowiedz bylabym wdzieczna jak bys sie mogl dowiedziec czegos wiecej na temat ty biletow bo jak na razie wiedzialam tylko airpassy za ponad 450$.Mysle ze to jest faktycznie najlepsze rozwiazanie bo odleglosci sa ogromne.I jeszcze jedno pytanie a propo Amazoni w ktore rejony (wiem ze odnogi) jest warto sie udac??Kazde info jest dla mnie na wage zlota z gory dzieki:):):)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl