Forum dyskusyjne

UBEZPIECZENIA-jakie wybrać

kategoria podróże po świecie

anindia dołączył
31.08.2006

anindia 00:05 | 31.08.2006

Kochani, czy ktoś z Was próbował 'przegryźć się' przez oferty ubezpieczeń
podróżnych? Czy mozecie polecić jakąś solidną i wiarygodną
instytucję/towarzystwo ubezpieczeniowe? Próbuję znaleźć ubezpieczenie, które zapewni mi przede wszystkim kompleksową opiekę medyczną w razie jakichś nieprzewidzianych zdarzeń. I - oczywiscie - takie, które będzie 'działać' w Indiach.
Wybieram się tam wkrótce na 2 mies.
Wprawdzie byłam w Indiach i Nepalu już dwukrotnie, ale to było za czasów
studenckich, kiedy to człowiek nie myślał o takich 'drobiazgach' jak
ubezpieczenie:) teraz się zestarzałam i stałam bardziej rozsądna:)
Bardzo proszę o jakieś wskazówki, bo zęby mnie bolą jak sobie pomyślę o
porównywaniu ofert różnych ubezpieczycieli i rozszyfrowywaniu tego, co
napisane małym druczkiem...
pozdrawiam ciepło,
anindia

OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 22:58 | 31.08.2006

Hej
Zobacz to, ja ostatnio kupowlem tam ubezpieczenie, przyszlo od razu na e-mail. Bardzo wygodnie. Jest sporo fajnych opcji, szczegolnie w wyszukiwnaiuindywidualnym. Elvia to sprawdzony ubezpieczyciel szwajcarski, wiec spoko. Tylko wykup opcja B na wszystkie kraje swiata:
www.travelplanet.pl/ubezpieczenia_w_podrozy/ 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl