Forum dyskusyjne

panlodowy

kategoria uwagi do forum i serwisu

maskot dołączył
20.05.2007

maskot 10:38 | 03.11.2009

www.globtroter.pl/zdjecia/56351,anglia,liverpool,doki,alberta,n  abrzeze,portow.html
To, co napisał ten pan w komentarzach, kwalifikuje go do usunięcia nie tylko z tego forum...

beakal dołączył
15.04.2008

beakal 10:46 | 03.11.2009

No jasne,doprowadźcie do usunięcia wszystkich,którzy walczą z klonami!!!

maskot dołączył
20.05.2007

maskot 10:59 | 03.11.2009

Beakal, chyba coś pomyliłaś...

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 11:25 | 03.11.2009

Maskot,panlodowy może się niezbyt parlamentarnie wyraził,ale niko ładnie jego średnią ocen obciął.Ty też nieźle się na nim zemściłeś,nie znając wcześniejszych potyczek z klonami.

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 13:43 | 03.11.2009

Miluś przecież tu nie parlament,to i język czasem jest cięty :))) Ale miło że chociaż ktoś próbuje po polskiemu ,czyli jasno i wyraźnie dać do zrozumienia "NIKOMU" o co chodzi:))))

usunięty/nieznany 19:29 | 03.11.2009

jakoś nie zdziwiła mnie taka odzywka pod zdjęciem NIKO... maskot, miejmy nadzieje ze ty z nim nie zadrzesz bo i twoja srednia, jesli wogole masz jakies fotki wrzucone, spadnie od razu :))))) jesli juz kogos z tego forum usunac to na pewno nie panalodowego tylko wkurzajacych idiotow co specjalnie z zazdrosci badz rewanzu ida i tna czyjes oceny... jak dzieciaki...

usunięty/nieznany 19:31 | 03.11.2009

aha, i maskot wez jeszcze pod uwage ze panlodowy jest tutaj juz od 2004 a Niko dopiero od maja tego roku...

Niko dołączył
04.05.2009

Niko 04:04 | 04.11.2009

paulinka jak dawno nie widziałaś idioty to spójrz w lustro no i bardzo przekonuje mnie argument że ktoś jest dłużej na portalu to mu wolno więcej koń by się uśmiał

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 08:41 | 04.11.2009

ADMINIE,PROSZĘ 0 USUNIĘCIE kolegi NIKO Z NASZEGO GRONA!!!!

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 09:25 | 04.11.2009

Miluś ,to nie do Ciebie :)) Ale gówno ,dupa ,Admin u klonów na usługach !!! :(((

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 11:42 | 04.11.2009

Do mojej poprzedniej wypowiedzi wdarł się błąd powinno być:ADMINIE,PROSZĘ 0 USUNIĘCIE klona niko Z NASZEGO GRONA!!!!

emski dołączył
13.12.2003

emski 14:53 | 04.11.2009

Wino Klony i Spiew a to O Admin nasz kochany :-))

usunięty/nieznany 19:38 | 04.11.2009

dzięki Miluś :)

Niko... drogi Niko... skąd taka gorycz w tobie... przypomnij sobie - kiedys mieliśmy też spięcie... jakoś nie możemy sie spotkać w innych warunkach tylko tych mniej miłych... nie dziw sie więc że skomentowałam co skomentowałam powyżej, że jakos mnie nie dziwi taki komentarz chamski pod Twoją właśnie fotką, bo jakoś zawsze potrafisz znaleźć się w centrum awantury jakiejś... jakoś nie widać cię gdzie indziej bardzo... a ty teraz za bardzo to wziąłeś to siebie i zamiast jakoś logicznie wytłumaczyć skąd mógł panlodowy taki komentarz zarzucić to ty zacząłeś znowu do mnie skakać... nie ładnie... odwracasz teraz kota ogonem, może raczej powiedz co panlodowy mógł mieć na myśli zamiast skakać do mojego gardła teraz...

a wracając do tematu maskota, przeanalizowałam to i owo i wychodzi na to że i maskot i panlodowy i niko bawia się tutaj jak dzieciaki w przedszkolu więc lepiej im tej zabawy nie psuć, niech sobie obcinaja oceny nawzajem, może w końcu zrozumieją że po to właśnie jest funkcja NIE DO OCENY - dla właśnie takich wrażliwców co z czwórką za zdjęcie do łóżka pójść nie mogą...

Niko ocenił fotki panalodowego (niektóre rzeczywiście nisko, ale to juz jego sprawa) czy to było z zemsty że tak je podciął czy jego gust osobisty - nie moja sprawa... fakt że potem panlodowy poobcinał fotki Niko, a potem maskot, przejęty całą sytuacją popodcinał fotki panalodowego :))))) hahahahaha... no jak w przedszkolu kochani... (chyba że pomyliłam kolejnośc oceniania przez oceniających :)))

Niko - FYI - patrzyłam w lusterko i nie widzę idioty nadal... może jakbys fotke swoją wrzucił, albo podał jakiś lepszy instruktaż :))))

pozdrawiam i życzę wrzucić troszkę na luz albo wrócić do przedszkolnych zabaw :)))) cmok

emski dołączył
13.12.2003

emski 19:55 | 04.11.2009

i to sa wlasnie produkty naszego O Admina jeGo dzieci a wlasciwie jego punktacji i tolerancji dla wlasnego chowu klonow :-))

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl