Forum dyskusyjne

MALAGA

kategoria podróże po świecie

mstrycharek dołączył
29.08.2006

mstrycharek 20:45 | 03.09.2006

Czy ktoś wybiera się do Malagi we wrześniu?
Szukam chętnego na wspólne wycieczki na miejscu.
Może Gibraltar?

arica dołączył
12.06.2006

arica 20:21 | 07.09.2006

Oprocz Gibraltaru do ktorego warto zajrzec bedac w Maladze (polecam wyjazd na gore Roca, przy ladnej pogodzie widac afryke :) mozna tez male malpki pokarmic jesli ma sie szczescie). warto pojechac do Marbelli - sa tam niestamowite domki bogatych inwestorow z niemiec, szejkow z afryki i mafiosow :) Mieszanina roznych stylow budowlanych. Warto skoczyc tez do Granady. W Maladze bylam pare lat temu na kursie j.hiszpanskiego - bardzo milo wspominam ten pobyt. Mam nadzieje ze Twoj bedzie rownie udany :)

demaria dołączył
08.08.2010

demaria 17:23 | 08.08.2010

hej ..ja wybieram się 20 sierpnia, mam w planie Gibraltar , może Tarifa ....przez 24 h siedzę na necie żeby to jakoś poukładać ....i może trochę z organizować .
Może ty masz jakies fajne linki dot. np transportu ( autobus , pociąg )
dzięki

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl