Forum dyskusyjne

Pogoda na przelomie pazdziernika i listopada

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

arica dołączył
12.06.2006

arica 16:54 | 06.09.2006

Czy ktos kto byl w podobnym okresie w Peru i moze troche na ten temat napisac? Chodzi mi o srednia temp od polowy pazdziernika do polowy listopada w okolicach Limy, Trujillo, Cuzco, Arequipy... Co z opadami?

sajko dołączył
09.09.2007

sajko 19:16 | 09.09.2007

a czesc,
tzn. , ze ty jestes w peru??
ja sie wybieram pod koniec pazdziernika... i tak chodze i szukam ...kto?
pozdrowienia

arica dołączył
12.06.2006

arica 21:00 | 10.09.2007

Bylam rok temu. Jesli chodzi o pogode w Peru na przelomie pazdziernika/listopada - bylo dosc cieplo, ponad 20stopni. W Nazca ponad 30 (straszny upal plus zero wiatru = masakra), ale dlugie spodnie i jakis sweter moga sie przydac. Raz padal deszcz, w Huaraz. A tak to slonko :)

antanutko dołączył
16.09.2007

antanutko 18:50 | 16.09.2007

hej, no tak się składa że ja też w tym czasie. Najpierw eskortuje koleżankę z dzieciakiem do Limy a potem jestem wolna i szukam towarzystwa, zeby nie jeździć całkiem samej.
jakie masz plany?
pozdr!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl