Forum dyskusyjne

Wayaway expedtion 2010

kategoria podróże po świecie

Wayaway dołączył
11.11.2009

Wayaway 01:53 | 11.11.2009

Witam Was!
Wraz z przyjaciółmi organizujemy podróż dookoła świata - WAYAWAY expedition 2010. Wyruszamy z Krakowa w lipcu 2010 i będziemy w trasie 14 miesięcy. Planujemy dostać się na 7 kontynentów, a większość trasy pokonać samochodem. Zapraszam na naszą stronę internetową www.wayawayexpedition.pl,  gdzie na bierząco dzielimy się informacjami o przygotowaniach, a podczas podróży będziemy prowadzić blog z relacjami, zdjęciami i filmami bierzących podbojów;)

emski dołączył
13.12.2003

emski 04:25 | 11.11.2009

ehhh czytalem o polskim dziadku ksywka River zjechal caly swiat na rowerze i wyglada to ciekawiej niz samochod :-((

anag dołączył
14.04.2006

anag 14:45 | 11.11.2009

Fajny pomysl, powodzenia:)

Na Waszym miejscu i o ile nie spieszy sie Wam do domu, nie stawialabym sobie limitow czasowych. 14 miesiecy to baaaardzo malo na 7 kontynentow, no chyba ze troche po lebkach...

usunięty/nieznany 17:49 | 11.11.2009

też mi się wydaje że to trochę w biegu będzie. jak się przymierzałam na początku roku do zjechania Afryki ale miałam limit czasowy 10 tygodni żeby się dostać z Polski do Cape Town to ktoś mi dobrze poradził, powiedział że przejechać Afrykę w 10 tygodni to tak jak pojechać do Szkocji na tylko 1 dzień. wy pdejrzewam że z tych 14 tygodni to na Afrykę budżetujecię gdzieś ze 3-4??? to mało uważam. żeby naprawdę doświadczyć Afryki taką trasę ludzie robią w jakieś 10-12 miesięcy.

no i rada moja - nie dobijajcie do Cape Town jeśli nie budżetujecie dużo czasu na Afrykę bo gwarantuję wam że nie będziecie mogli stąd wyjechać :))))))) ja już utknełam tu na drugi miesiąc zamiast się ruszyć w końcu gdzieś dalej :)))) jak tak dalej pójdzie to pewnie będę tu jeszcze jak i wy dobijecie do południowej afryki za rok.

a tak wogóle to dajcie znać (może być mailowo) co i jak w Afryce się już rozeznaliście... może możemy sobie nawzajem pomóc. ja będę robiła część waszej trasy na pewno (jak sie w końcu zabiorę z Cape Town :)))) a rady odnośnie tej reszty co wy będziecie robić mile widziane, bo może kiedyś pojadę tą stroną :))))

pozdrawiam

usunięty/nieznany 17:50 | 11.11.2009

lol, chodziło mi oczywiście o 14 m-cy a nie tygodni w powyższym :)))

Wayaway dołączył
11.11.2009

Wayaway 16:58 | 04.12.2009

Niestety mamy ograniczenie czasowe do 14 miesięcy, więc przejerzaz przez niektóe regiony świata na pewno trzeba będzie zrobić po łebkach. Spoko możemy się odezwac jak bedziemy mieli jakies informacje o afryce, A czy możesz nam przybliżyć czemu tak trudno wyjechać z Cape Town?:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl