Forum dyskusyjne

Ko Phi Phi Phuket - rezerwować

kategoria podróże po świecie

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 00:56 | 13.11.2009

Pod koniec lutego będziemy z przyjaciółmi odpoczywać po trudach birmańskiej tułaczki na Ko Phi Phi, a także 1 dzień w Phuket. Jak myślicie, czy trzeba rezerwować wcześniej nocleg? Czytałem różne blogi i zdania są podzielone.

Z góry dziękuję za poradę, pozdrawiam

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 08:27 | 13.11.2009

zdecydowanie tak koniec lutego to jeszcze szcyt sezonu jak chcesz wybrać dobre miejsce na Phi Phi musisz juz dziś rezerwować im bliżej wody tym cena wyższa wybieraj noclegi te na prawo od przystani jak najdalej od przystani !!!
byłem na Phi Phi 3 razy luknij w blog masa linek wybierz ten który ciebie zaciekawi
pozdrawiam
neronek

www.neronek.geoblog.pl 

Birma Tajlandia 2009
neronek5.blog.onet.pl/ 
Hongkong-Chiny -Tajlandia:
neronekbyd.blog.onet.pl/ 
Tajlandia -Kambodża-Laos:
darekneronek.blog.onet.pl/ 
Wietnam-Tajlandia:
neronek2.blog.onet.pl/ 
Singapur -Borneo- Malezja 2010
neronek41.blog.onet.pl/ 

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 09:37 | 13.11.2009

Neronek, dzięki za uwagi, ale Twoje blogi i zdanie na ten temat to ja dokładnie znam i liczę na to że ktoś mi napisze: "jedź w ciemno sułek, miejsca jest dość!" . Oczywiście żartuję i chyba zastosuję się do Twoich rad i doświadczeń.
Ale może ktoś ma inne? :-)

1414 dołączył
11.05.2005

1414 14:09 | 13.11.2009

Hej
Ja mam zupelnie odmienne zdanie od neronka.
Bylem wlasnie na PhiPhi pare dni temu i mimo ze jest dosyc duzo wiary to i tak wszedzie sa wolne miejsca.Nawet widzialem w dormitoriach za 200bth.W lutym powinno byc taniej niz teraz i mniej ludzi.Ja bym nie rezerwowal,Wyspa jest tak mala ze mozna ja przejsc w pare godzin.
Sa bambusowe bungalowy za 300-400 bth z widokiem na dwie zatoki.
Pozadne domki 1500-2000bth na long beach.

anag dołączył
14.04.2006

anag 14:50 | 13.11.2009

Zgadzam sie - tez bylam tam w styczniu/lutym i zadnego problemu z noclegami nie bylo. W ogole nigdzie w Azji nigdy nie mielismy problemow z noclegami...

Na przystani na Phi Phi przywita sie tlum ludzi z ofertami noclegow - moim zdaniem najlepsze sa te, gdzie trzeba dostac sie lodzia, czyli jak najdalej od przystani.

My rezerwowalismy tam nocleg dzien wczesniej tylko dlatego, ze ktos nam wczesniej polecil konkretne miejsce i musieli po nas wyslac lodke. Chcielismy sie tam zatrzymac 2-3 dni a zostalismy prawie 2 tygodnie, ciezko bylo sie wyrwac z tego raju:) Polecam: www.travelfish.org/accommodation_profile/thailand/southern_thai  land/krabi/ko_phi_phi/all/1033 - nasz bungalow kosztowal jakies 400 B, wiec tanio jak na Phi Phi, ale w ofercie mieli tez bungalowy w wersji "deluxe" za 1000B + ;)

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 07:35 | 16.11.2009

No i bądź tu mądry.... Myślę, że zarezerwujemy na 1 noc i zobaczymy co dalej...

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 08:59 | 16.11.2009

no właśnie i bądz tu mądry !
im dalej od morza ceny spadają i byc może miejsce jakieś znajdziesz , oby !
pozdr
neronek

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 20:17 | 16.11.2009

i neronek mądry i sulek mądry... Sami mądrzy i o to chodzi! I bądź tu mądry.

Ekipa się powiększyła i o to też chodzi!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl