Forum dyskusyjne

GlobAdmin zmiany w przyznawaniu nagród

kategoria podróże po świecie

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 12:05 | 13.11.2009

Witam ponownie

jak już niektórzy użytkownicy zauważyli, poza zmianami dot.możliwości oceniania zdjęć innych użytkowników, wprowadziliśmy także inny system przyznawania nagród.
Dla najaktywniejszych użytkowników, czyli takich którzy zdobyli najwięcej punktów (bierzemy pod uwage ok. 15 użytkowników), ale jednocześnie prezentują materiały (zdjęcia, artykuły, reportaże) wysokiej jakości, czekają nagrody. Bierzemy również pod uwagę aktywność na forum Globtrotera i kulturę wypowiedzi.
Nie wystarczy juz tylko uzbieranie dużej ilości punktów, patrzymy rownież na inne formy aktywności. Czasami zdjęcia użytkownika w danym miesiącu mają większa wartość niż liczba "naklikanych" punktów, a czasami docenimy to, że ktoś systematycznie "nabija punkty", ale jednocześnie jest aktywny np. na forum Globtrotera ;-). Owszem, jest to pewien element nieprzewidywalności, ale uznaliśmy, że w ten sposób dajemy szanse na zdobycie nagrody zarówno osobom, dzięki którym możemy podgladnąć piękne zakątki świata, jak i tym, które najbardziej angażują sie w ocenianie zdjęć. Jednych i drugich będziemy starali sie w miarę możliwości docenić :-)

pozdrawiam
GlobAdmin

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 12:16 | 13.11.2009

No ADMIN !!! To jedno mi się PODOBA :))))) Pozdrawiam również !! :)))

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 13:29 | 13.11.2009

No i super, wreszcie krok w prawidłowym kierunku :) Chociaż jak czytam co niektórzy są zaawiedzeni ...:) Tyle klikania i nic :)

Ale już dla pełnego porzadku zdecyduj się GlobAdminie na jedną wersję:
czy:
- Teraz mamy dla Was 10 kursów językowych Wydawnictwa Edgard i 5 przewodników
czy:
-mamy 5 przewodników Wydawnictwa Bezdroża
Pozdrawiam

radek_lew1 dołączył
11.05.2009

radek_lew1 14:28 | 13.11.2009

Bardzo dobra zmiana :)))) a to co kudik pisze to kosmetyczna zmiana bo rzeczywiście to jest nieaktualne od paru miesięcy że są nagrody dla 15 osób

emski dołączył
13.12.2003

emski 14:55 | 13.11.2009

whatever ...zniesc te glupie punkty i wprowadzic + jeden + :-))

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 15:41 | 13.11.2009

Jak to w czasie zmian bywa jedni traca drudzy zyskuja co odzwierciedla sie w zadowoleniu. Tylko teraz moim zdaniem przekombinowano. Chyba Panowie/Panie administratorzy sami nie wiedza co zrobic- zeby i tych i tych zadowolic. Aktualna sytuacja wyglada tak ze teraz forma punktowania nie ma sensu. Aktualny regulamin co do nagrod jest niejasny, bo niby za punkty ale tak naprawde nie tylko za punkty i nikt juz nic nie wie- z "władzami" wlacznie. Apeluje jako przyszly prawnik o ostre przepisy regulaminu, bo bedziemy mieli tu komunizm i kolesiostwo;]

ps wcale nie popieram klikania ale moim zdaniem dochodzi tu do rozbierznosci intersow "wielkich podroznikow" ktorzy po powrocie z podrozy wrzucaja 500 super zdjec i wchodza poczytac komentarze ludzi ktorzy rozbudowuja ich ego, z innej strony "komentatorow" dla ktorych globtroter jest forma chatu w wezszym i stalym gronie, no i klikacze mroweczki ktore siedza cale noce i naklikuja punkty;] Pozdrawiam

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:30 | 13.11.2009

sporo racji w tym i wierze ze wprowadzenie + plusa zamiast punktow przynajmnie wyeliminowaloby problem ze zdjeciami

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 17:49 | 13.11.2009

a ta "mroweczka" to autor komentarza ma na mysli siebie???;)))))

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 18:05 | 13.11.2009

Jangio po co te mrówki tak pieczołowicie punktują ??? To jest moje pytanie tylko do Ciebie ? Bardzo dobrze by było bez ocen,a z jednym + ,mozna wówczas śmiało mówić co się chce do autora,zadawać pytania ,prowadzić dyskusję dlaczego tak a nie inaczej,a po dyskusji mozna podjąć decyzję tak czy inaczej :)) To jest moje zdanie !! :)))

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 19:10 | 13.11.2009

Heh ja jestem co najmniej mrowka, bez zdrobnien;)

Co do kolezanki Qmoszki -to trzeba sie zapytac mroweczek;] Ja juz sie wypowiedzialem, lubie ogladac zdjecia-prawie jakbym byl w tych miejscach;]

Co do mojego zdania to powinno sie po prostu promowac ambitniejsze wklady w rozwoj strony. I napisanie artykulu i klikanie jest jakas forma uczestnictwa w zyciu strony.

dodanie artykułu: np 500 GR (w koncu to cos ambitnego i czasochlonnego, ponadto w duzej mierze pomocnego dla innych)

dodanie zdjęcia: np 50 GR (ale tylko jezeli po 20 czy 50 ocenie bedzie dobra srednia ocen = ~20 ocena-> (>)4,5 -> dostaje sie punkty jezeli <4,5 to bez konsekwencji pkt.

dodanie linku: 5 GR

dodanie wątku na forum: 5 GR

dodanie komentarza: 7 GR (o ile nie jest glupi i np wymog zeby bylo ponad 20 slow)

dodanie ogloszenia: 1 GR

dodanie oceny zdjęcia: 1 GR

Mysle ze jezeli komus zalezy tylko na wygranych to bedzie lawirowal miedzy roznymi sposobami i w koncu to osiagnie. Z drugiej strony dlaczego zmuszac ludzi ktorzy chca tylko ocenac do pisania artykulow albo ludzi piszacych artykuly do pisania? Mozna sie zgodzic na materialne podejscie do dzialalnosci na globtroterze jezeli bedzie to z korzyscia dla nas wszystkich. Krotko mowiac zrobic tak zeby nie trzeba bylo patrzec na intencje i sposob zdobywania pkt ale na korzysci dla strony;]

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 19:12 | 13.11.2009

"Z drugiej strony dlaczego zmuszac ludzi ktorzy chca tylko ocenac do pisania artykulow albo ludzi piszacych artykuly do pisania?" na koncu klikania powinno byc;]

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 19:41 | 13.11.2009

Jangio z tego co napisałeś wynika jedno NAGRODA :((( Dlaczego nie popatrzeć z drugiej str. Lubisz ogladać fotki ? OGLĄDAJ takie Twoje prawo ,ale nic nie wnosisz tutaj,a Ci którzy wnoszą non stop,mają za przeproszeniem wielkie i śmierdzące :((( Nie mają czasu,nie chcą być KLIKACZAMI,a są bardzo mili,i na 100% można z nimi prowadzić rozmowy o ich wyprawach ,mam na myśli PODRÓŻNIKÓW nie takie osoby jak ja,Ty i kilka innych przykładów :(( :)) Zastanów się sam,co robi walka o jakiekolwiek trofeum ?? :(((( POZDRAWIAM :))))

radek_lew1 dołączył
11.05.2009

radek_lew1 19:56 | 13.11.2009

tak tak to jest portal podróżników a nie łowców nagród! widzę Jangio że nie jesteś zadowolony ze zmian ale cóż moim zdaniem są słuszne

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 20:05 | 13.11.2009

Przeciez patrze na to z drugiej strony. Nie poparlem grupy "klikaczy" a wrecz optowalem za zwiekszeniem praw innych grup, zeby promowac tych ktorzy wiecej wnosza. Wybacz ale jak dla mnie nie jestes obiektywna, poniewaz nalezysz do lobby "komentatorow" ;]

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 20:11 | 13.11.2009

Wchodzac na moj profil kazdy zorientuje sie ze nie moge byc zadowolony;] tak to juz jest. Tylko tak naprawde nie podoba mi sie to ze administratorzy nie zrobia referendum ,ankiety co do zmian tylko dostosowuja sie do zyczen "betonu" tej strony;] Z tego co jest podane na stronie jest ok 17 tys. uzytkownikow, natomiast zmiana nastepuje po uwagach grupy paru osob;]

radek_lew1 dołączył
11.05.2009

radek_lew1 20:16 | 13.11.2009

no tak ale te kilkanaście tys. osób SĄ i nic więcej aktywnie w życiu globa bierze udział tylko niewielka ich część a jeszcze mniej ma odwagę cokolwiek powiedzieć...

Qmoszka dołączył
24.06.2009

Qmoszka 20:40 | 13.11.2009

Jangio nie mogę komentować tak jak bym tego chciała,nie mogę zwracać uwagi bo szkodzę komuś,bardzo mało ludzi się udziela,nawet Ty skaczesz gdzieś,nie wiadomo gdzie,czyli sam ze sobą dyskutujesz ? :(( :)) To tylko taka moja uwaga nie złośliwość,dlaczego nie udzielasz się na fotkach aktualnych ? :(( :))))

Jangio dołączył
02.05.2008

Jangio 09:36 | 14.11.2009

Bo nie komentuje zeby z kims porozmawiac tylko zeby wyrazic swoje zdanie o zdjeciu;]

spa00 dołączył
21.08.2009

spa00 13:00 | 14.11.2009

Jakby nie patrzeć zawsze znajdzie ktoś nie zadowolony. Nia da się wszystkim dogodzić. A dla ścisłości to forum chyba nie polega na walce o nadrody, tylko na dojrzeniu tego doczego sami nie możemy dotrzeć.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl