Forum dyskusyjne

Koh Chang

kategoria podróże po świecie

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 03:39 | 18.11.2009

Bylem pare razy w Tejlandii,zawsze wypoczywalem na poludniu-Koh Samui,Phuket,Phi Phi,Lanta.Tym razem zostalo nam tylko tydzien na Tajlandie-zastanawiam sie,czy wyspa Koh Chang jest wystarczajaco ladna aby "zastapic"poludnie.Zaoszczedzilibysmy sporo czasu na przemieszczanie sie.Jesli ktos wesoly jest w tym czasie(od najblizszego wtorku) w Tajlandii,prosze o kontakt

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 09:08 | 18.11.2009

Koh Chang jest fajny. Świetne jedzonko w Bang Bao w wiosce rybackiej na południu. Wypożycz sobie motorbika i pojeździsz sobie po wyspie. Możesz snorkować na okolicznych rafach, oglądać wodospady lub leżeć na plaży. My spaliśmy w GH Ploy Inn po 600 bathów za pokój z klimą bez śniadania.
Pozdrowienia i jak Wam podoba się Wietnam. Ja już w kraju prawie od tygodnia. Zbyszek

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 11:43 | 18.11.2009

Jeżeli chodzi o wyspę tak to prawda jest ładna są wodospady cudowna zieleń ładne widoki z gór na morze uwaga na zakręty strasznie ostre .
ale jeżeli chodzi o wodę o rafach przy plaży zapomnij !! jedynie wybierz sobie wycieczkę statkiem .
Co do plaży mi sie bardzo podobała ładny w miarę piasek i te palmy robią wrażenie .
a owoce morza sa najtańsze właśnie na Ko Chang tam na samym dole Ko Chang i gdzie sa odjazdy statków wycieczkowych .
Pozdrawiam
neronek
www.neronek.geoblog.pl 

Birma Tajlandia 2009
neronek5.blog.onet.pl/ 
Hongkong-Chiny -Tajlandia:
neronekbyd.blog.onet.pl/ 
Tajlandia -Kambodża-Laos:
darekneronek.blog.onet.pl/ 
Wietnam-Tajlandia:
neronek2.blog.onet.pl/ 
Singapur -Borneo- Malezja 2010
neronek41.blog.onet.pl/ 

WOYTEC dołączył
31.07.2007

WOYTEC 13:01 | 18.11.2009

A czy byl ktos z Was na poludniu Tajlandii w sierpniu? Wybieramy sie ze znajomymi ale troche mnie przeraza pora monsunowa...

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 04:43 | 19.11.2009

Byniu,jeszcze raz wielkie dzieki za porady dotyczace Wietnamu-okazaly sie bardzo przydatne.Szkoda,ze Bangkoku widzielismy sie tylko 5 minut,od tego czasu dyscyplina poprawila sie niesamowicie(wiesz o co chodzi) i juz ani razu nie zaspalismy!!Wietnam podobal sie nam,ale nie jest to kraj jak Tajlandia lub Kambodza(Sihanoukville),dzie wracac mozna dziesiatki razy-takie jest moje odzczucie.
Wszystkim dzieki za rady dotyczace Koh Chang.
Neronek,kiedy bedziesz w tych stronach?

neronek dołączył
19.04.2007

neronek 13:45 | 19.11.2009

cze
wylatuje 27 stycznia najperw Singapur potem Borneo i Malezja wylot z Bangkok
wylot 9.03
pozdr.
neronek

agia dołączył
02.02.2010

agia 09:54 | 03.02.2010

Przeczytałam, że byłeś parę razy na południu. Mogę prosić o radę? Lecimy w kwietniu do Bangkoku na miejscu 2-3 dni i chcemy przelecieć na południe albo Krabi albo Phuket. Czy możesz nam coś polecić? Gdzie warto się zatrzymać aby wypocząc z dala od zgiełku i tłumu turystów? Pozdroawiam:)

rayos dołączył
30.01.2009

rayos 11:49 | 03.02.2010

W 100% polecam Krabi a dokładnie plaże Ton Sai Beach:)))
Miejsce spokojne zaciszne odgrodzone od reszty wysokimi górami. Warunkiem dostania się na plaże gdzie są domki (od 500 batchów) jest dopłynięcie łodzią. Rano po dachach skaczą małpy:))) Jest to miejsce które odwiedzę raz jeszcze, dlatego w pełni je polecam.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl