Forum dyskusyjne

Wiza do Iranu

kategoria podróże po świecie

kraj Iran

koziolek dołączył
10.07.2007

koziolek 09:43 | 20.11.2009

Witam,
Wybieram się z kolegami do Iranu. Chcę wyrobić wizę turystyczną miesięczną. Może ktos to robił ostatnimi czasy i wie jaki procent wniosków odrzucają i z jakiego powodu?
dzięki za wskazówki

pyzol dołączył
15.04.2007

pyzol 10:24 | 20.11.2009

Witam
W tym roku na przełomie września i października z kolegą mieliśmy pojeździć po Iranie, mieliśmy,nie dostał kolega wizy ja tak,okazuje się,że jest prikaz z Teheranu,żeby odrzucać 30 % składanych wiz.,a że ludzie jeżdżą grupami to !
Każdy niech składa wizę osobno są większe szanse .
Czytałem o panience,która nie dostała wizy,ale załatwiła potem przez biuro irańskie turystyczne,jednak to drogi interes.
pozdrawiam

koziolek dołączył
10.07.2007

koziolek 18:20 | 20.11.2009

Dzięki za info..cho to mało pocieszające informacje..Jeśli ktoś jeszcze może coś powiedziec na ten temat to proszę o kontakt

grzegorz-red dołączył
22.04.2009

grzegorz-red 17:24 | 22.11.2009

Witam
Nie wydaje mi się, żeby był jakiś szczególny nakaz procentowy w odrzucanych wizach. Wyjeżdżaliśmy na przełomie września i października. Wnioski o wizy były zgłoszone grupowo. Na 7 osób odmówiono jednej. Przyczyna odmowy była nieznana bo nie udzielają żadnych wyjaśnień. Pewne było natomiast to, że chłopak, któremu nie wydano wizy był wcześniej w Izraelu. Chcąc pojechać do Iranu zmienił paszport. Składając wniosek o wizę dołączył praktycznie czysty paszport. Być może to wzbudziło wątpliwości Irańczyków. Inne osoby otrzymały wizę bez problemu.

koziolek dołączył
10.07.2007

koziolek 21:33 | 22.11.2009

ps. jeśli wjeżdzaliście grupowo czy to znaczy, że w rubryce towarzysz podróży we wniosku wizowym wpisywałeś 6 osób?

koziolek dołączył
10.07.2007

koziolek 21:36 | 22.11.2009

Dzięki za te wreszcie pozytywne informacje..Zastanawiałem się czy nie załatwiać wiz przez jakieś biuro pośredniczące ale oni nie dają żadnej gwarancji na otrzymanie wizy( generalnie ich rola polega na złożeniu i odebraniu wniosków) a to każdy nieleniwy człowiek może zrobić sam. U nas w paszportach jest kilka wiz ale zadna z Izraela więc może się uda..

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl