Forum dyskusyjne

KILKA PYTAŃ O GRAN CANARIĘ

kategoria podróże po świecie

Becia dołączył
21.11.2009

Becia 20:36 | 21.11.2009

Witam;)

Ja wybieram się na GC dokładnie w styczniu, wczasy planuję wykupić z biura podróży... chciałam się zapytać o transport z lotniska (tak orientacyjnie) jaki byłby koszt autobusu z Las Palmas do Maspalomas (nie wiem właśnie czy bardziej opłaca mi się wykupić tranfer do hotelu odrazu z biura czy dostać się na miejsce "na własną rękę". Ponad to oczywiście interesuje mnie również pogoda... czy w styczniu na wyspie jest w miare ciepło... tak na krótki rękawek i posiadówkę na plaży...??? Jeszcze prosiłabym o informacje na temat ciekawych miejsc do zobaczenia w pobliżu Maspalomas... wiem na pewno, że muszę się udać do wioski Fataga (z tego co wiem jest niedaleko...), ale jak narazie to tyle co znalazłam...

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje!!!

Pozdrawiam serdecznie;)

jedyna dołączył
17.09.2009

jedyna 15:01 | 23.11.2009

z lotniska odjezdza autobus chyba co 1/2 h do Maspalomas kosztuje kolo 3/4euro nr 66:)
jedzie okolo godziny. co dziwniejsze autobus z Maspalomas do Las Palmas jedzie 1/2 godziny i kosztuje kolo 5/6 euro i przzejezdza obok lotniska autostrada ale sie nie zatrzymuje;)
z loniska do Las Palmas jedzie się około 20minut za 2,5euro.
W razie czego służę informacjami o bardzo miłej Polce wynajmującej tanio pokoje w Masplomas, oraz tanich noclegach w Las Palmas. Wróciłam tydzień temu, opalona i wypoczęta:)
Uprzedzam, że mimo takich samych prognoz pogody dla obu miast w Maspalomas słońce jest prawie zawsze a na północy wyspy często były chmury i kropilo. temperatury przez 10dni od 25 do 34, woda dosc ciepla, kapiele bardzo mile:) słońce opala bardzo mocno.
dokladniej obeszlam Las Palmas, a w okolicy Maspalomas udalo nam się zwiedzić Palmitos Park, w górach ze zwierzętami, ptakami, orchideami i motylami:) dojezdza autobus z Faro Maspalomas i Playa Del Ingles bilet wstepu do parku dla doroslego 23euro. mozna obnizyc sobie koszt jezdzenia autobusami kupujac karte za12 czy 15euro.

Becia dołączył
21.11.2009

Becia 15:34 | 23.11.2009

Jeszcze raz dziekuje bardzo za cenne wskazówki, jeli nasunie mi sie jeszcze jakies pytanie to napisze...

Pozdrawiam serdecznie;)

blackhope` dołączył
24.11.2009

blackhope` 14:40 | 24.11.2009

Jestem zainteresowana tymi noclegami - jeśli możesz prześlij mi namiary.
Na GN wybieram się w lutym na własną rękę.
Z góry dziękuję
Kasia
blackhope@interia.pl

Immam dołączył
25.06.2008

Immam 14:08 | 24.11.2009

Stać Cię na wczasy a nie stać na transfer?

jedyna dołączył
17.09.2009

jedyna 15:45 | 30.11.2009

przesle numer telefonu z domu, sorry ale nie było mnie przez kilka dni.

jedyna dołączył
17.09.2009

jedyna 10:35 | 02.12.2009

www.gran-canaria.com.pl/witamy-942/pokoje-4376/ 
byłam widziałam:) odległości są niestety dość uciążliwe, ale tam wszędzie tak jest poza najdroższymi hotelami. świetne miejsce, gorące i przyjazne. Właścicielka pokoi urocza, ciesząca się każdym nowym gościem:)
mam też namiary na fajny hostel w Las Palmas w podobnej cenie, 50m. od plaży miejskiej, tam niestety dość często są chmury, ale jest co pooglądać w bardzo fajnym mieście. Które ma historię, czuje się w nim życie i bez problemu pojawia się myśl, a może by tu zamieszkać?:)
pozdrawiam i życzę dobrej podróży.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl